Widok

Ginekolog NFZ

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Może macie do polecenia jakiegoś ginekologa w Gdańsku lub okolicach? Najlepiej na NFZ i z info czy w ogóle przyjmuje teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wląsnie sama nie mogłam sie ostatnio dostac. W wielu gabinetach są nadal usługi online.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie też szukam :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na NFZ to ciężko trafić dobrego specjalistę. Ci lepsi zawsze przyjmują prywatnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ABC w Sopocie przyjmuje normalnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dalej ciężko, nic nie znalazłam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idź prywatnie bo możesz się nie dostać na nfz do końca ciąży, płace 150zl za wizytę jak nie stać Cię na wizytę niech rodzina się złoży, jak dziecko się urodzi dużo większe wydatki będą
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po co prywatnie, nie trzeba płacić dodatkowo, jeśli jest się ubezpieczoną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak nie ma wizyt lepiej iść prywatnie bo może się nie doczekać do końca ciąży na wizytę z NFZ. Do dentysty też większość ludzi chodzi prywatnie chociaż są ubezpieczeni .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po co pisać takie glupoty? Kobieta w ciąży ma prawo do wizyty u lekarza ginekologa w ramach NFZ poza kolejnościa. Przychodnie trzymają miejsca dla ciężarnych. Nikt nie będzie kazał czekać kobiecie w ciąży kilka miesięcy na pierwszą wizytę .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Może ma prawo, ale nie wszyscy je respektują. Moja koleżanka musiała się wykłócać w rejestracji, że jest w ciąży i mają ją zapisać poza kolejnością, czyli od razu. Jako że nie odpuściła, to ją w końcu zapisali, a potem jak dostała papier od lekarza, to było łatwiej. Inna poszła do innej rejestracji, ale że nie jest taka przebojowa, to jej nie zapisali. Prywatnie można iść zawsze, ale czy koniecznie trzeba?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prywatnie można iść zawsze ale czy trzeba? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ABC w Sopocie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Agnieszka Bełtowicz-Tomińska w Gdyni w przychodni na Warszawskiej, NFZ bez problemowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W NCM można się dostać prywatnie jednak nie jestem w stanie ocenić czy lekarze są dobrzy.
Ja np. Potrzebowałam wizyty na NFZ w pewnej sprawie i bylam w szoku ze pani ginekolog nie robi nawet usg na wizycie ciazowej... na nfz sa tylko 3 usg ogolnie, przecież to jakies jaja.

Jedynie slyszalam ze dr Tadeusz Hryniewicz (chyba nie pomyliłam nazwiska, na pewno podobne) jest w porządku i przyjmuje na NFZ w NCM. Ale chyba trudno się dostać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się że 3usg to żart...poprzednia ciąża zakończyła się u mnie poronień zatrzymanym. Gdyby nie USG na każdej, prywatnej wizycie to nie chce myśleć ile czasu chodziłabym z martwym płodem. Być może teraz coś się zmieniło, ale na początku pandemii było zalecenie żeby pierwsze USG w ciąży robić dopiero w okolicach 12tyg...gdyby ciąża była pozamaciczna to naprawdę może dojść do tragedii przy takim podejściu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całą ciążę byłam pod opieką lekarza w NCM ul. Swiętokrzyska na NFZ. Usg na każdej wizycie. Można? Można ;) Na pierwszą wizytę poszłam do Pani doktor prywatnie a potem już za tydzień była wyznaczona wizyta na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wiec sie da, super ze Pani sie tak trafilo:) trzeba znać lub trafić na dobrego lekarza jednak:)

Ja nie znalam lekarzy w Trójmieście i chodze prywatnie. Bo niestety szukac na nfz jak juz sie jest w voazy to więcej stresu i kłopotów niz to warte.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja w ABC też na każdej wizycie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można zapytać jaki to lekarz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

do góry