Widok

Ginekolog-Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Poszukuję dobrego ginekologa przyjmującego w Pruszczu lub okolicach, najlepiej na NFZ.
Proszę o namiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Baj w Familii na Korzeniowskiego. On jest tez ordynatorem ginekologii na Polankach. Chodze do niego polecam.
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
A długo się czeka na wizytę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
był już taki wątek - w Pruszczu nie ma niestety nikogo godnego polecenia, zwłaszcza na NFZ

osobiście chodzę do dr Flis, ale prywatnie, bo na NFZ są makabryczne kolejki.


popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
dr Flis jest masakryczna - już lepiej idź do dr Baja
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Właśnie też mi się coś wydawało, że wątek już był, ale gapa nie znalazłam ;(
Ja byłam raz u dr Krystosiak i szukam dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Ginekolog-Pruszcz-Gdanski-t19897,1,16.html?hl=ginekolog pruszcz#hl

znalazłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki, wiem już do kogo na pewno nie pójdę. Może spróbuję do dr Baja i się przekonam. Jak nie to faktycznie Invicta jest niedaleko. Z tego co zrozumiałam na NFZ też można się tam umówić?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszzce w kwadracie w Soneo jest gin ale tylko prywatnie jak ci Baj nie bedzie pasowal co do Krystosiak i Flis dwie chodzace tragedie !!!
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Flis faktycznie jest do niczego na NFZ, ma głęboko w d.. pacjentki. Prywatnie sprawa wygląda nieco inaczej. Raz w roku na kontrolę i co jakiś czas po receptę - wystarczy Flisowa, ale np. prowadzić ciąży to bym jej nie dała.


popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Osobiście raz byłam u dr flis i jak dla mnie nie nadaje się ona na ginekolog , ponieważ jest nie miła w stosunku do pacjentek a po zatym to ma wszystko głęboko gdzieś i niepotrafi się z nią dogadać .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie ginekolog powinien być sympatyczny , dotrzeć do pacjenta , pomóc w każdej sytuacji a nie tak poprostu go sobie olać!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
ginekolog musi być nie tylko sympatyczny, ale rzeczowy i dobry w tym co robi. Dr Flis na NFZ traktuje pacjentki jak kogoś kto niepotrzebnie zajmuje jej czas, prywatnie super opieka kobietki sobie chwalą.Byłam i osobiście nie mam do niej zaufania. Wcześniej chodziłam do Dr Grzybkowskiej przy Kowalskiej w Gdańsku jest mila i fachowa problem z badaniami niby idzie człowiek na NFZ a badania ma robić prywatnie.Teraz chodzę do Dr Krystosiak w Pruszczu i sobie chwalę co prawda chodzę prywatnie, ale jak chciałam się zarejestrować na książeczkę to wolny termin był za cztery tygodnie, to chyba coś znaczy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
niestety ja bym nie poradzila ani Baj,Krystosiak ani Flis od kiedy pamietam krazyly zle opinie na ich temat takze chyba warto poszukac kogos innego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowna "dr" Flis nie widziała u mnie że jestem w 3 mcu ciąży...to chyba mówi samo za siebie... :) zapisała mi luteinę i odesłała do domu ze słowami " Jak po mcu okres się nie pojawi to znaczy że jest Pani w ciaży" :D heh Dla jasności wczesniej usłyszałam że mam ZPJ myslałam że od tego brak miesiączki.
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez nie polecam krystosiak . w dzien porodu mnie nawet nic nie zbadala .. juz nie mowie nic po porodzie jak bylam u niej to tez nic nie zbadala usg tez nie zrobila .. tylko sie zapytala czy wszystko ok .. wizyta trwala moze z 2 minuty ..
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A byłaś prywatnie czy na NFZ?bo jak byłam na kontroli po porodzie to nie mogę narzekać wszystkie badania mi zrobiła. A jak w ciąży źle się czułam to od razu wszystko sprawdzała i dokładnie mnie badała. Chodzę prywatnie i ciekawi mnie czy państwowo jest naprawdę taka nie miła, bo chciałam się wybrać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie na nfz ..
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czemu tak się dzieje że na NFZ lekarze są zupełnie inni i jak chcesz być miło przyjęta to musisz zapłacić.To raczej na książeczkę się nie wybiorę. Chociaż Dr Krystosiak i tak dużo nie bierze w porównaniu do Gdańska. Płacę 100 za badanie ginekologiczne i poradę endokrynologiczną (gdzie indziej płaci się za wszystko osobno) dobrze żę muszę chodzić raz na parę miesięcy chociaż wolała bym zaoszczędzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodziłam w ciąży na NFZ do dr. Krystosiak. Może i nie sprawia jakiegoś super wrażenia ale też nie miałam negatywnej odczucia. Wypisywała recepty, dawała zwolnienie, nie podobało jej się tylko że przyszłam do niej chyba w 6 m-cu ciąży, ale wytłumaczyłam jej że chodziłam wcześniej prywatnie i potrzebuje tylko kontynuacji zwolnienia. Myśle że jeśli nie ma w ciąży komplikacji to można do niej chodzić, ja mimo jej uwagi że trzeba chodzić do jednego gin. w ciąży - bo gin. musi poznać pacjentkę chodziłam na prywatną wizytę w kluczowych momentach i jak coś mnie niepokoiło. Niestety gabinet na NFZ nie zachęca sama pani doktor też ma dużo pacjentek i widać u niej zmęczenie, ale myślę ze jak na NFZ można do niej chodzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę do niej (dr Krystosiak) prywatnie i tez place 100 zl za bad.ginekologiczne, usg i porade endokrynologiczna) srednio co 2 m-ce jestem u niej..jest rzeczowa choc czasami mam wrazenie,ze sie spieszy...
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam chce sie wybrac do ginekologa w prusazczu i ige pierwszy raz do lekarza czy lekarz baj jest dobrym lekarzem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodze do Krystosiak jestem zadowolona konkretna babka ,Baj slyszalam ze tez dobry bo kolezanka chodzi jesli chodzi o Flis to odradzam stanowczo znam pare dziewczyn ktore do niej chodzily i niestety nie donosiły ciazy bo dzieciaczki poumierały w brzuszkach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam raz u Baja i nie narzekam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
krystosiak jest jak flisowa, niemiła .szkoda czasu na takich lekarzy, szkoda ,że w pruszczu jest tylko jeden lekarz godny uwagi ..dr. nowosielska
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie znam Flis ale miałam ta watpliwa przyjemność spotkać się dwukrotnie z pania KRYSTOSIAK- MASAKRA!!!! Zastanawiam się co skłania właściciela przychodni do zatrudniania tak niemiłej i oschłej osoby, nie widzacej nic więcej niż czubek własnego nosa i nie robiacej więcej niż to konieczne... Na pewno już nie skorzystam z usług tej pani!!! Szczerze odradzam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KRYSTOSIAK MIEPRZYJEMNA, JEJ BADANIA ŚA BARDZO BOLESNE, OSTATNIO BOLAŁ MNIE BRZÓCH PRZEZ 2 GODZINY, NIE POLECAM BAJA TEŻ, TO SAMO, JAKIŚ DZIWNY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PRZECIE U KRYSTOSIAK I BAJA MAŁO JEST NORMALNYCH PACJĘTEK , PO ZWOLNIENIA TYLKO PRZYCHODZA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja ciąże prowadziła i nie mam zazutow. Teraz też zmieniam ginekolog i idę do niej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
flis i baj są beznadziejni. idż prywatnie 80 zł. wizyta do dr. nowosielskiej. fantastyczna babeczka, kultura całkowita i pełny profesjonalizm. polecam//////
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tylko nie chodżcie do baja, starej daty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadza sie. dr Flis ma jakis problem psychiczny. nie dosc ze jest grubianska, wsciekla to gdy bylam na wizycie, wkurzona zadajac jej pytanie odpowiedziala 'niech sobie pani doczyta w ksiazce' . !!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam prywatnie dr Nowosielską, podczas badania tłumaczy co robi, jest bardzo miła, można o wszystko pytać zawsze wyjaśni :) prowadziłam u niej ciąże jest dokładna wszystko zapisuje sobie w karcie, jedyny minus to stary sprzęt :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Nowosielska dla mnie beznadziejna, jak byłam w ciąży, byłam na jednym badaniu u niej i nigdy wiecej, ból jak cholera. Zupełnie nie delikatna. Na szczęście nie ona mi prowadziła ciąże.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ania może po prostu masz tam czułe miejsca, bo mnie nigdy nie bolało żadne badanie gin. obojętnie kto je robił :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ZGADZA SIĘ BADA RĘKAMI BARDZO DZIWNIE, CZUJE SIE JAKBY MNIE KOBIETA GWAŁCIŁA, BARDZO NIEMIŁE BADANIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stare wyposażenie gabinetu,sprzętu równiez, za stara, niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam ostatnio u dr.Baj bardzo sympatyczny lekarz.Miła jest także dr.Magdalena Wójcik-Lis( przyjmuje prywatnie w swissmedzie)potrafi wysłuchać pacjęta, konkretna, ale troszkę mało delikatna.
Dr.Nowosielska bardzo sympatyczna pani .Otaczona wielkim ciepłem bardzo delikatna poleciła bym ją dziewczyną które idą na pierwszą w życiu wizyte u ginekologa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trafiłam do dr Baj do kliniki prywatnej. Początkowo myślałam fajny, konkretny- niestety doktor nie umie dokładnie czytać wyników. Powiedział do mnie patrząc na antygen HBs że jestem nosicielką choroby zakaźnej (podobno żółtaczki) powiedział również że to groźne i dla dziecka i dla mnie. Wypisał skierowanie do kliniki chorób zakaźnych itd. cały wieczór przepłakałam, w nocy spać nie mogłam. Następnego dnia sama poszłam ponownie zrobić badanie na hbs- wynik ujemny. Okazało się iż dr Baj Antygen HBS uważał za nosicielstwo, a to świadczyło o przeciwciałach jakie miałam w sobie po szczepieniu przeciw żółtaczce. Ile kosztowało mnie to nerwów i łez, przez nieumiejętność czytania wyników doktora. Nie polecam Wam tego lekarza- uważajcie!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja chodziłam do dr.Baj i polecam,natomiast doktor Flis to kompletny niewypał,nie powinna być ginekologiem.Najpierw rozpoznała bardzo wczesną ciążę-nie otrzymałam rzadnych więcej info ani usg-to tydzień później nie była w stanie określić czy ja na pewno mam dziecko!!!to co było na monitorze spytałam,ufo?nie była w stanie odpowiedzieć,określic rozmiarów,terminu poczęcia ani porodu.Dostałam magnez w dawce 6tabletek dziennie!!!obłęd bo niemam braku magnezu w organizmie!!!czemu aż tyle tabl.?BO JEST TO d*pY,NIE NADAJE SIE WIEC TYLE!!!była bardzo nie sympatyczna,nawet wulgarna.ODRADZAM STANOWCZO!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Czy dr.Baj na wizytach nfz robi usg ciazy co miesiac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chodzcie do baja , to koszmar, jego badania sa bolesne, po ostatnim miałam plamieniA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A teraz do kogo chodzisz?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego? Idę do niego pierwszy raz i wolałabym wiedzieć z kim mam do czynienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Baj prowadził moja ciążę i polecam. Na nfz na każdej wizycie usg i skierowanie na badania, dokładny, skrupulatny, cierpliwy, spokojnie wszystko tłumaczył i omawiał, a badania wcale nie były bolesne..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Baj odpada,jest miły jak ma dobry humor...wszystkie info trzeba z niego wyciągać,sam nie doradzi...prowadził mi prawie całą ciążę,ale tylko dlatego,że mam do niego blisko.Pokazywałam mu że mam mega wielkiego żylaka na sromie to kazał mi nosić jakieś rajstopki,a nie dał rzadnych leków!!!teraz w 36tyg.jak pokazałam się innej doktor to na mój widok zaniemówiła!jak mógł lekarz dopuścić bym była w takim stanie???!!!od początku powinnam dostawać na to silne zastrzyki!!!ledwo siedze i zapewne czeka mnie przez to cesarka!!!przez tego h...!!!ani razu nie zmierzył mi poziomu wód płodowych,badania ciągle przekładał...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z całego serca nie polecam dr.Krystosiak! Trzymajcie się dziewczyny od tej Pani "doktor" z daleka... Na każdej wizycie kierowała mnie do prywatnego gabinetu czy to na wymrozenie nadzerki, czy na problemy z zajściem w ciążę. Polecala drogie i nieskuteczne suplementy. W niczym mi nie pomogła. Zleciła jedynie bardzo drogie badania, co się później okazało niepotrzebnie, po czym odeslała mnie do kliniki leczenia niepłodności przy bardzo dobrym wyniku Amh... Przez rok leczenia Pani ta nawet nie spytała czy miałam jakiś poród, a przez dwie ostatnie wizyty nawet mnie nie zbadala pomimo wskazujących na infekcje objawów. Przestrzegam! Jest to pseudo lekarka bez powołania. Nie potrzebnie straszy ludzi i próbuje wiecznie naciągnąć pacjetke na kase.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

nietrzymanie moczu po ciąży (26 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

do góry