Robert Nitkowski

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 22/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Prowadzenie ciąży wątek zamknięty Z całego serca polecam dr Nitkowskiego dzięki któremu mój synek cały i zdrowy...
~Marta mama Szymka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

Lekarz z powołania,oby takich więcej wątek zamknięty Jestem pacjentką dr Nitkowskiego od kilku lat. Połowę tego czasu byłam...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Wspaniały lekarz wątek zamknięty Do Doktora Nitkowskiego trafiłam przypadkowo i był to jeden z najlepszych...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Lekarz godny zaufania, świetny specjalista i dobry człowiek wątek zamknięty Pan Doktor Nitkowski to prawdziwie lekarz z powołania, jest świetnym...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

SUPER LEKARZ wątek zamknięty Dr Robert Nitkowski to lekarz godny polecenia, świetny specjalista ale tez...
~M.K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 czerwca 2015

Super lekarz wątek zamknięty Dr Robert Nitkowski to lekarz godny polecenia. Świetny specjalista ale tez...
~M.K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 czerwca 2015

Lekarz godny polecenia wątek zamknięty Ciąża była dla mnie bardzo stresująca,wynikało to z doświadczeń jakie miałam...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

naprawdę polecam! wątek zamknięty Byłam u doktora Nitkowskiego na wizycie w Naprocentrum we Wrzeszczu i jestem...
~msz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

Lekarz z "sumieniem" wątek zamknięty Pan doktor, jak sam informuje na stronie www (chwała mu choć za informację),...
~babka
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

baaardzo polecam! wątek zamknięty denerwowałam się niezmiernie przed wizytą, dr jest tak miły i wyrozumiały, że...
~N.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

100% profesjonalizmu wątek zamknięty Witam, urodziłam syna w Listopadzie 2014 przez cesarskie cięcie i przyznam że...
~Kinga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

najlepszy lekarz! wątek zamknięty Jeszcze jakis czas temu zarzekalam sie ze nigdy w zyciu nie pojde do lekarza...
~ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

Najlepszy wybór! wątek zamknięty Rewelacyjny lekarz, godny zaufania. Prowadził moją trzecią ciążę. Żałuję, że...
~Dorcia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

POLECAM! wątek zamknięty Pan Doktor bardzo sumienny, dokładny, a przy tym delikatny. Prowadzenie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

Polecam ! wszystkim kobietką ktore szukaja lekarza do prowadzenia ciązy. wątek zamknięty Prawdziwy Lekarz z powołania,pełna kultura,cudowne nastawienie do pacjenta,...
~Magdalena Długosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

Serdecznie POLECAM!! wątek zamknięty Chodziłam do wielu ginekologow,ale dr.Nitkowski jest zdecydowanie "numerem...
~Dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2012

dobry ginekolog wątek zamknięty Polecam, badro dobry lekarz.
~adrianna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lipca 2012

Bardzo dobry lekarz wątek zamknięty Bardzo dobry ginekolog, profesjonalny, słowny, delikatny, zawsze miły,...
~E.M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Polecam wątek zamknięty Doktor jest delikatny,wyrozumiały,potrafi podnieść na duchu i powiedzieć...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

Rewelacyjny lekarz - w 100% godny polecenia wątek zamknięty Lekarz z całą pewnością godny polecenia. W naszych staraniach o dziecko...
~J.M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
58

postów

46

wątków

do góry