Widok

Ginekolog pracujący w szpitalu na zaspie/klinicznej

Szukam ginekologa, który aktualnie pracuje na zaspie lub klinicznej na oddziale polozniczym. W grę wchodzą tylko prywatne wizyty (mam ubezpieczenie pzu, więc całkiem sporo placówek do wyboru).
Jestem po 1 cc (nie z wyboru) , kilku poronieniach i wolałabym nie ryzykować porodu SN i szukam lekarza, który takie porodu również by mi nie zalecał na siłę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr Ewę Żmudzińską. Oprócz tego że pracuje na klinicznej to jeszcze przyjmuje w inviccie w Gdańsku i ma swój prywatny gabinet w Żukowie. Miałem jeden poród sn potem dwie nieudane ciąże. Od razuu jak udało mi się zajść 4 raz w ciążę dostałam leki i dzięki temu mam drugie dziecko. Bardzo konkretna i mówi jak jest. Nie owija niepotrzebnie w bawełnę. Sądzę że jeśli nie ma możliwości porodu sn nie będzie go wymuszać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

kolezanki z nerwica poszukiwane:) (670 odpowiedzi)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje...

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

do góry