Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty GO odwiedziliśmy dziś pierwszy i ostatni raz. Zamówiliśmy jajecznicę, jajka w...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lipca 2017

Wspaniali ludzie, polecam serdecznie, jedzenie klasa. wątek zamknięty i wszystko jasne. Wspaniali ludzie, super jedzenia.
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Bad day? wątek zamknięty Zimna woda do zalania herbaty (ok., kelnerka podała nową) i suche brownie....
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Zadowolona wątek zamknięty Wybraliśmy się z mężem do tej restauracji w towarzystwie psa po niedzielnym...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

rozczarowani wątek zamknięty zachęcani pozytywnymi opiniami wybraliśmy się wczoraj na obiad. Karta, nawet...
~Ania
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Nie polecam! wątek zamknięty Wczoraj byłam ze znajomymi w Państwa lokalu. Niestety poziom i traktowanie...
~Magdalena
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Zupa rybna "bez ryby"? wątek zamknięty Wszedłem do GO niezbyt głodny, bardziej z ciekawości. po przejrzeniu menu,...
~Klient
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

Smakowicie wątek zamknięty Byliśmy z mężem i dzieckiem na obiedzie.Porcje duże,osobiście swojego dania...
~Bercikowa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem sosunku cen do ilości i jakości dań - petarda! Uwielbiam...
~ap-ch
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Zdecydowanie Polecam! wątek zamknięty Byłam już trzykrotnie i naprawdę polecam wszystkim osobom, które lubią dobre...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2015

dużo do poprawek wątek zamknięty Nowy lokal, zachęcający swoim wyglądem, szkoda że ostatnio wszystko robi się...
~Gość1
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Czas oczekiwania wątek zamknięty Czas oczekiwania na 2 dania przy oblężeniu 4 osób- 35 minut. Chyba trochę...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2015

Letnia opinia wątek zamknięty Niby wszystko w porządku, ale... często czegoś nie ma. Kulinarnie mnie nie...
~ssis
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Polecam! wątek zamknięty Bywam tam dosyć często i uważam, ze wystrój jest świetny! W obsłudze same...
~KubaW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

obiektywnie według mnie wątek zamknięty GO odwiedziłem już kilkukrotnie, więc ocena nie jest wystawiona na podstawie...
~MS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Przerost formy nad treścią! wątek zamknięty Idąc do GO myślałam, że to kolejne po Śródmieściu i Bliżej miejsce, gdzie...
~A.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry