Widok

Gofrownica z Biedrony....Opinie :)

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Teraz w ofercie jest za 59 zł , 1400 W...

Zastanawiam się czy nie kupić :) Co myślicie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jak ta ale kiedyś mieliśmy gofrownicę i dużo gorsze niz kupne robiła :( Tak miękły szybko..
Po wielu eksperymentach z typem ciasta i podobnych rezultatach dałam spokój.
Ale nie wiem jaka ta jest niestety :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moc ma dobra ato najwazniejsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam za podobna cenę zimą w Lidlu, jak dla mnie super!
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o kurde, ona jest ogromna w porównaniu do mojej ;)
image
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zeby nie miekkly to trzeba mocno przypiec , malo margaryny i nie klasc tylko stawuiac tak zeby sie nie odparzaly :)
tez sie nad nia zastanawiam, szybko robota by szla,
moja babcia takie robila i my jestesmy przyzwyczjeni ze sie je uklada jak nalesniki wiec sa miekkie i takie wlasnie ubimy a ciasto na babke pudrowa tylko bez ubijania piany :)
nbo z tych klasycznych to mi nigdy nie chcialy ladnie wyrosnac a te sa cienkie tak na 0,5-1cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A znacie jakiś sprawdzony przepis na gofry?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie, moc ma dobrą :)

I mała nie jest. Ale dla mnie to zaleta przy tej furze dzieci w domku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta gofrownica na fotce, to ta która jest właśnie w biedronce?
o mamo, ale bym sobie zjadła gofra :D takiego ciepłego jeszcze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki wam- kupiłam;), moja stara nadaje się tylko na złom, a przy maluchach pewnie jeszcze nie raz gofry będę robiła;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lidka rób gofry jeszcze dziś i daj znaka jak ona się sprawuje :)

Normalnie jutro kupię chyba :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli ma moc ponad 1000W to powinna być dobra :)))


my kupiliśmy gofrownicę Dezal (robią gofrownice dla gastronomii) :) http://allegro.pl/profesjonalna-gofrownica-dezal-301-4-1300w-i1625264508.html
w sklepie w Gdańsku za ok 210zł :)


super piecze :) wypróbowałam 3 różne przepisy i za najlepszy uważam z mąką zwykłą, ziemniaczaną i gazowaną wodą mineralną :) gofry puszyste i chrupiące :) http://forum.trojmiasto.pl/Dobra-gofrownica-t236395,1,16.html tu dałam przepis :)))
robiłam z niego już 3 razy ;)



kopiuję co napisałam w tamtym wątku





dzisiaj wypróbowałam przepis znaleziony tutaj: http://www.smaczny.pl/forum/topic/1289-gofry-takie-jak-sprzedaja-w-budkach/ przez "Uretan"



Składniki
20 dag mąki ziemniaczanej, 20 dag mąki pszennej, 25 dag cukru, mała torebka cukru wanilinowego, 200 g stopionej margaryny, 1 łyżka proszku do pieczenia, 5 jajek, olej sojowy.
Wykonanie:
Jajka ubić z cukrem do całkowitego rozpuszczenia kryształków, dodać jedną i drugą mąkę wymieszaną z proszkiem do pieczenia. Wsypać cukier waniliowy, dodać stopiony tłuszcz, miksować dodając trochę wody tak, aby ciasto było wyraźnie gęstrze od naleśnikowego. Ciasto zostawić na 15 min w temperaturze pokojowej. W tym czasie nagrzać gofrownicę i posmarować olejem przy pomocy pędzelka. Nakładać 1 - 2 łyżki ciasta (ilość trzeba wypraktykować). Piec na rumiano. Gofry wyjęte z gofrownicy podsuszyć, opierając je o coś (nie na leżący). Podawać z bitą śmietaną, dżemem lub cukrem - pudrem. Smacznego


zamiast 25dkg cukru dałam 196g - a i tak wg nas mogłyby być mniej słodkie ;) i wodę dałam gazowaną - ok 200ml :)

gofry wyszły REWELACYJNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! suszyłam je(trzymałam do wystygnięcia) na kratce z piekarnika ;)

chrupiące, sztywne(nie wyginają się jak te kapciowate) :]

trzeba tylko uważać, bo ciasto bardzo rośnie i ucieka z gofrownicy ;)



polecam Wam ten przepis :))))))))))








no i obowiązkowo gofry po upieczeniu muszą wyschnąć(ostygnąć) na kratce - np. wyjętej z piekarnika ;) ruszcie z grilla ;) ostatnio kupiłam w Biedronce taką drucianą suszarkę do naczyń i na niej studziłam gofry ;) jak się położy ciepłe na talerzu, to będą kapcie :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Agusia a jajka to się daje całe czy same żółtka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
całe :) utrzeć z cukrem :) daję kostkę pseudo masła :) i wodę gazowaną :)


ostatnio dawałam pół łyżki proszku do pieczenia :] nie wyrosły aż tak jak przy całej łyżce ;) ale i tak wyrosły :) przynajmniej proszek w język nie szczypał ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupiłam :)
Dziś inauguracja....... Ale mam pomysłów na różne gofry :)

Jak mi wyjdą na słono to wrzucę przepisik :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monika - podziel się opinią o tej gofrownicy - przyglądałam się jej dzisiaj w biedronce;-) i pewnie gdybym nie była na rowerze - to bym kupiła. A tak już nie miałam się jak zabrać;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekam na opinie o tej gofrownicy i chyba się dzisiaj nie doczekam:-) pewnie gofry takie dobre, że nie ma czasu na forum - hehehehe;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jeszcze nie robiłam, bo zaczełam dietę, a jak zrobię to na pewno zjem;) hehe
co do przepisu, to robię ciasto jak na naleśniki. zawsze;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wg mnie możecie spokojnie kupować :)
Gofry wyszły suuuuuuuuuuper :)

Wariacji na ich temat nie próbowałam jeszcze ale Lidka, spróbuję coś wyczarować z orkiszowej mąki i jak wyjdzie to dam przepis :) Dietetyczne takie :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o, mamo marty super!!! dto ja czekam na dietetyczny przepis;) jak wyjdą gumowe, to nic, też zjem....hehe
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aby wyszły dobre gofry podstawą jest sprawdzony przepis i dobra moc gofrownicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupić jest ok mam i jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

szczepionka na HPV (29 odpowiedzi)

Wczoraj byłam z córką na obowiązkowym szczepieniu i przy okazji zapytałam o dodatkowe...

do góry