Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jas - opinia Nie polecam noclegi chyba że komus jest obojętne że śpi w pościeli po kimś i...
~Jas
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 sierpnia 2023

Tomasz - ocena Jedzenie dobre w przystępnęj cenie. Niska oceana za : Podejście do klienta...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 września 2023

Łukasz - ocena Bardzo smaczne jedzenie i świetna obsługa
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 29 marca 2024

Tybetka - ocena Miejsce przeurocze, jedzenie wyśmienite. Obsługa miła, grzeczna i...
~Tybetka
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 października 2023

Mati - opinia Raz na jakiś czas odwiedzamy Oycową i jesteśmy zawsze zadowoleni! Pyszne...
~Mati
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lipca 2023

Jurek - opinia Jak tylko jestem w pobliżu to wpadam tam na smaczny obiad. Bardzo miła...
~Jurek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 marca 2023

Luk - opinia Jedzenie bardzo dobre, piękna lokalizacja
~Luk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 grudnia 2022

Kalinka - opinia wątek zamknięty Witam, byłam gościem na komunii, gdybym była organizatorem tego przyjęcia to...
~Kalinka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 maja 2022

Martik - opinia wątek zamknięty Byłam gościem na weselu , jestem zachwycona obiektem , zielenią i każdym...
~Martik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2021

KaMar - opinia wątek zamknięty Pięknie, pysznie , miła obsługa , po obfitym obiedzie , bo duże porcje...
~KaMar
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2020

Odradzamy wszystkim! Katastrofa i rozczarowanie! wątek zamknięty Pani Menager umówiła się z nami na spotkanie w celu zobaczenia sali i...
~Mm
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2019

Niedzielny obiad wątek zamknięty Wraz z moją rodziną (4 osoby dorosłe) oraz 3kg psem odwiedziłam restauracje...
~Magda
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

Wesele w Oycowej Zagrodzie wątek zamknięty Perfekcyjnie, wielka pomoc Pani Lucyny, jedzenie, organizacja i otoczenie...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

najpiękniejsze miejsce na wesele wątek zamknięty Zakochaliśmy się z Mężem w tym miejscu od pierwszego wejrzenia :) nie było...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Nie taka wspaniała jak tu piszą ta Oycowa Zagroda wątek zamknięty Byliśmy z żoną i znajomymi na kolacji - i okazało się, że zamówiona butelka...
~gość
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2016

Czad, nawet w taką pogodę jak teraz wątek zamknięty Zatrzymaliśmy się w Ojcowej przypadkowo, odwiedziliśmy znajomych w Gowinie i...
~Kinia i Tom
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Wesele w Oycowej Zagrodzie wątek zamknięty Polecamy to miejsce wszystkim! Organizowaliśmy w Oycowej Zagrodzie wesele w...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

Urocze miejsce wątek zamknięty Byłam w poniedziałek tam pierwszy raz, trafiłam przez przypadek jadąc z...
~Karola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 listopada 2015

zdecydowanie Polecam wątek zamknięty Wspaniałe położenie, przepiękne widoki, duże wrażenie robią dopracowane...
~Cieja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

To miejsce jest naprawdę inne niż wszystkie! wątek zamknięty Klika dni temu miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń w moim...
~Olek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry