Widok

Gosia -Kielno

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam. Szukam dziewczyn które hajtają się w 2010 eoku w restauracji Gosia w Kielnie.
Pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka:-)my myślimy o Gosi,ale musimy też sprawdzić inne miejscówki,ale Gosia na pewno jest brana pod uwagę:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to nie ma już wolnych miejsc w terminie czerwiec-wrzesien 2010 , oprócz 3 czerwca w Boże Ciało - wiem bo moja koleżanka chciała tam zrobić wesele w przyszłym roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może będziemy mieć szansę,bo my zamierzamy się żenić w listopadzie:-)ale dziewczyny piszcie o takich rzeczach,bo to ważne wiadomości,dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam dziewczyn ktore się tam hajtają bo chcialam zapytać o pierwsze wrażenie tej sali, o tym co łyszałyście na ten temat itp :)
Jak coś wiecie to piszcie- to napewno przydatna info :)


Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie słyszałam jeszcze złych opinii o Gosi w Kilenie, jedzenie podobno jest bardzo smaczne i cenowo nie jest jeszcze tak źle- 150 złotych od osoby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie przeszkadza Wam kolor scian ?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczywiście , trochę chyba przesadzili z tym różem , ale co kto lubi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze to Naszego slubu jeszcze uuu ponad rok ;) niech ta sciane przemaluja :P doloze sie nawet do kupna farb hehehe :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Róż-fajny kolor:-)gorzej jakby ściana nie była w ogóle pomalowana;-)dziewczyny a jak stoi Gosia cenowo?150 zl od osoby?czy więcej będzie w 2010 roku?Słyszałam,że w Gosi jest zacnie-dobre jedzonko i ogólnie super wrażenie:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja Ci powiem tak: my bylismy w styczniu i Nam Pani powiedziala,ze cena 140zl/os ale to jest cena na 2009 i pewnie sie jeszcze zmieni. Na jaka cene to nie wiem :( mam nadzieje,ze nie duzo ...
My tez gdzie nie idziemy to slyszymy jedna opinie przede wszystkim - super, pyszne , dobre jedzonko i duzo - o to sie ni martwcie. Nam tak mowia - mam nadzieje,ze to prawda :) a Ty tez Betinka sie tam hajtasz? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na 2010 rok menu kosztije 150 zł ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co cytrynko?Kielno to bliskie okolice mojego Maćka:-)jego rodzice mówili,Gosia to miejsce sprawdzone przez zaufane osoby:-)i jest w dechę:-)ale z drugiej strony nie chcę się ograniczać tylko do samej Gosi,w okolicach samego Wejherowa jest sporo fajnych miejsc.Generalnie będziemy szukać opcja najtańszej,bo wiadomo,trzeba ciąć koszta.Jeszcze nie byłam w Gosi,w ogóle jeszcze nigdzie nie byłam się pytać.W tym temacie zacznę działać dopiero we wrześniu,ale czy nie będzie za późno?Chociaż listopad to nie jest popularny miesiąc do zaślubin,więc mam spore szanse:-)Tak to wygląda na chwilę obecną i chyba się nic nie zmieni...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no co do jedzenia nie martwie sie :) moja mama itak chce jeszcze domowic, wie nie wtracam sie w to ;p hehe
Sala sliczna bo najwazniejsze jest dla mnie by goscie jedli i tanczyli na tej samej sali i zeby byla bez filarow :)
Tylko tego koloru nie moge zniesc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy w tą cenę 150 zł za os są wliczone ciacha i napoje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak betinko , jeszcze tort jest :) juro bede w domu to ci moge wyslac menu na maila, tylko mi go podaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy Ktoś ma wesele na tej mniejszej sali w Gosi? na ile ona jest osób? Bo ta różowa od 80 osób tak?
image







popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kuna moge poprosić przykładowe menu niezapominajka17@interia.eu, z góry dziękuje :)
image







popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O to świetnie Kunko:-)chętnie poczytam sobie co mają do zaoferowania,mój @-radziukbeata@o2.pl,dziękuję:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, jutro wieczorem wejdz na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na menu wyszczegolnione jest co znajduje sie w menu- wiadomo,ze ilosci tego jedzonka dostosowane a bezposrednio do ilosci gosci :)
Ja mam nadzieje,ze bede zadowlona.
W dzien naszego wesele u gory jest jakas mniejszaimprezka- rocznica slubu chyba , mam nadzieje,ze to nie bedzie przeszkadzalo Nam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej! bylam w gosi w zeszlym roku na weselu kuzyna. jedzenie smaczne ladnie podane i obsluga sprawna ale jedyne co mi sie tam nie podoba to rozowe sciany. jesli ktos nie przywiazuje do tego uwagi to polecam. aaaa i cena tez dobra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za menu,doszło,wygląda obiecująco,chociaż mojemu M to ciężko dogodzić:/trudno,najwyżej ciasta będzie wciągał:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Betinka Twój przyszly jest wybredny jesli chodzi co do jedonka?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak:-)ale powoli się wyrabia:-)lubi dużo mówić,że niby mięsa nie jada,a jak zobaczy miskę z kotletami to normalnie 5 minut i po kotletach:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam,jak coś jeszcze wiecie dziewczyny o Gosi,to podzielcie się swoimi spostrzeżeniami:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba napisac petycje o zmiane koloru scian w Gosi hehehe :)

Mysle,ze malo komu podoba sie ten rozowy kolor,ale moge sie mylic ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wątpie ,żeby zmienili kolor ścian ;) pomyśl nad dużąąąąąąąąąąąą dekoracją na ścianach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście lubię różowy kolor:-)na zdjęciach w necie tak tragicznie nie wygląda,tylko to serce z różowych balonów to już przeginka:-)może jeszcze zmalują coś dla nas?:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny ja nie mam nic przeciwko temu kolorkowi,aleee w za duzych ilosciach jesem na nie :D zaluje,ze kolor scian nie jest bardziej uniwersalny- np kremowy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a ktora z Was bedzie miala wesele w Gosi w czerwcu 2010 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć.. właśnie zastanawiamy sie nad Gosia a co myślicie o sali w Kłosowie?? mi chyba bardziej sie ta w Kłosowie podoba tylko żt terminy tez sa dalekie.... ;(

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja myślę o Gośce,ale to się okaże:-)cena zachęcająca:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak z terminami wyglada w Gosi ?
Betinka mieszkamy calkiem niedaleko siebie:)

Pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ciągle tam nie byłam,bo szczerze?to nawet jeszcze nasi rodzice się nie spotkali:-)więc nie wiem jak z terminami.Mieszkam w Chyloni na Chylońskiej przy Mitro:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
we wrześniu już będzie troszkę za późno jak to na przyszły rok..w Szemudzie jest fajna sala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytrynka
mój brat miał wesele na większej sali na dole, a na górze była również imprezka, która w żadnym stopniu nam nie przeszkadzała i była wręcz niezauważalna, czasami można było spotkać gości z góry na dworze na fajeczce bądź zobaczyć ich na balkonie...
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napoje, owoce i alkohol nie jest wliczony w cenę
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam ślub w Gosi 25.09.2010. Termin rezerwowałam w listopadzie 2008 roku i już nie miałam zbyt wielu możliwości do wyboru. Wpłaciliśmy zaliczkę 1000zł. Udało nam się wynegocjować cenę 130-140zł/os. Jeżeli chodzi o kolor ścian, to faktycznie jest mocno różowy, jednak mi to osobiście nie przeszkadza. Najważniejsza w tym wszystkim jest dobra zabawa , smaczne jedzenie, sprawna obsługa i przystępna cena. Jeżeli komuś to aż tak przeszkadza, to może sobie robić wesele w wyrafinowanych trójmiejskich salach za cenę 230 zł/os. O Gosi słyszałam same dobre opinie. Właściciele mają ponoć własna masarnię gdzie produkują wędliny. Zresztą co weekend pod lokalem jest zawsze cały parking samochodów, sala jest zajęta, a terminy faktycznie są odległe. Swiadczy to tylko o dużym zainteresowaniu tym lokalem, któregoby nie było gdyby odwalali jakąś fuszerkę i podawali nieświeże jedzenie. Z tego co wiem tego tam nie ma. A warunki są przejżyste, wiadomo za co się płaci i ile.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tobaaardzo szyyybko rezerwowalas termin slubu. My mamy slub 26.06.2010 i sale rezerwowalismy jakos w polowie stycznia :)
Ale fajktycznie Gosia slynie z dobrego jedzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marice?a orientujesz się jakie miesiące były w Gosi pozajmowane?bo jakoś nie mogę się zebrać i zadzwonić:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ja wybierałam, to w czerwcu byly 2 wolne, w lipcu był 1 wolny i we wrześniu 2 z których my wzieliśmy 1 :) zresztą oni mają już rezerwacje sal na przyjęcia komunijne w 2011!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja slyszalam ze jest tam bardzo dobre jedzonko i jest go duzo.. jednak mnie odstraszyly te paskudne rozowe sciany.. moim zdaniem powinni to zmienic na cos spokojniejszego.. ecru bylyby idealne i pasujace do kazedej okazji =] no ale kazdy ma inny gust.
Mnie osobiscie sie nie podobaja ;] ale przeciez nie o sciany chodzi tylko zabawe i jedzenie ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
100krotka ja juz tez gdzies pisalam tutaj na forum, ze te sciany powinny byc bardziej tolerancyjne ;p hehe miec jakis normalniejszy kolor... np kremowy,ale widac wlasciciele upatrzyli sobie akurat rozowy :)

A Betinka do Ciebie to powiem tlyko tyle,ze slyszalam,ze 2010 wakacje wszystko pozajmowane, a na kiedy potrzebujesz? :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak wstępnie to 13 listopada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mysle,ze spokojnie mozesz zadzwonic i zapytac. Listopak to nie jest miesiac oblegany chyba bardzo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Betinka i jak dzwonilas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
termin 9 październik 2010 - salę rezerwowaliśmy w lutym i to był pierwszy wolny termin. Mój brat miał tam wesele w zeszłym roku w lipcu i szczerze dziewczyny Wam powiem, iż na jego weselu nawet nie zauważyłam tego koloru ścian:))) a osobiście nie wpłacaliśmy zaliczki ponieważ na obecną chwilę mieszkamy w Irlandii więc rodzice to załatwiali.
Jak najbardziej mogę polecić "GOSIĘ", byłam tam gościem i wszystko było świetne - wystrój, jedzenie pyszne i miła obsługa.
Koszt 140 zł od osoby, może cena się podnieść do 150.

Poproszę również maila z menu, basieniak@buziaczek.pl

pozdrawiam

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basienka wysłałam do Ciebie maila z menu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzooo:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma za co :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Gosie w Kielnie! mialam tam wesele w lipcu 2008 wiem co i jak od podszewki, sala oblegana praktycznie w kazdym terminie nie mowiac juz o miesiacach letnich. Ja rezerwowalam sale w styczniu 2007 na lipiec 2008!! i wyobrazcie sobie ze bardzo chcielismy wesele na koniec czerwca 2008 ale terminy byly juz zajete!! Bylam w szoku jak mi Pani przez tel powiedziala ze zajete :))
troche na temat Gosi znajdziecie w mojej relacji ;)
a co do drugiej imprezy w tym samym czasie w mniejszej sali u gory... nie przeszkadza zupelnie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/relacja-Magdziolka-t63869,1,11.html?hl=relacja Magdziołka#hl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja ciągle nie dzwonię,a ślub za rok w listopadzie,z tym,że my jeszcze w ogóle żadnej sali nie obcykaliśmy,nie wiemy gdzie i generalnie na razie jest wałek:/ale chyba przez tel pani powiedziałaby mi czy listopad mają wolny....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie miałam wesela w Gosi, ale byłam tam na dwóch weselach w charakterze gościa weselnego. Obsługa bardzo szybka i miła. Kolor ścian nie przeszkadzał :) Mają klimatyzację, co wiele dało, ponieważ oba wesela były wyprawiane latem. Duży parking przed budynkiem. Same plusy z mojej strony, jako gościa.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie bardzo wazna rzecza na sali jest jedzenie.... to aby bylo dobre, cieple, i w duzych ilosciach, aby kawa i herbata byla podawana co chwile, stoly nie byly puste- i to wlasnie mnie zmotywowalo aby wybrac gosie na miejsce gdzie odbedzie si enasze wesele....

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam taki problem,że jeszcze nic nie zdecydowaliśmy-czy to ma być malutkie wesele, czy sam obiadek (50-60) gości.Nie znamy żadnych sal,a o Gosi słyszeliśmy dobre opinie i jest usytuowana blisko domu rodzinnego mojego Maćka:-)Nie wiem,czy w ogóle tam dzwonić i pytać o wolny termin za rok w listopadzie,czy też poszukać jakiś innych miejscówek blisko Gdyni i tanich-nie ukrywam 200zl a nawet 170/os to dla mnie dużo kasy.A sale będziemy oglądać dopiero po nowym roku i trochę się boję,że jednak może być za późno i nawet listopad nam przejdzie koło nosa...Nie wiem jak to rozwiązać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym Ci radziła Betinko spieszyć się z podjęciem decyzji , po nowym roku to i listopad będzie zajęty :) Dogadaj się ze swoim facetem czy robicie obiad czy wesele bo czas strasznie szybko leci i żebyś się nie obudziła z ręką w nocniku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kuna ma racje.....
ja na Twoim miejscu usiadlabym i powaznie porozmawiala z narzeczonym i rodzicami co robimy i jak bo pozniej bedzie duzo za pozno ...
Lepiej takie podstawowe rzeczy ustalic juz teraz ...
Ile osob mniej wiecej, gdzie itp rzeczy.
Nie wiem jak wygladaja sprawy z foto, kamera i zespolem na taki termin ale wiem ,ze sale sa oblegane caly rok- szczegolnie te naprawde dobre....


Dzwon Betinka- trzymamy kciuki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Foto i kamera odpada,a zespół?nie wiem nic kurcze,może po weselu mojej sis coś się wyjaśni....na razie powiem Wam dziewczyny,że nie mam głowy do tego,tyle spraw zawodowych do rozwiązania,że szok:/Dzięki za dobre rady,postaram się je wykorzystać:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakiś będziesz robić wesele to chyba zespół czy dj powinnaś mieć , czy nie ??:) czy żle zrozumiałam ?:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak,coś tam będzie,jeśli zespół siostry się sprawdzi to weźmiemy go,a jesli nie to jak to moja mama mówi-z gramofonu coś puścimy:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa chyba , że tak :) a fotografa i video nie chcesz ?? czy kogoś z rodziny lub znajomych zatrudnisz do robienia zdjęć??:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze dziewczyny nie przeraza Was fakt ile to wszystko kosztuje?
Pomagaja Wam rodzice czy sami sobie wyprawiacie wesele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jeszcze nie jestem w kiepskiej sytuacji , robię przyjęcie , a nie wesele na 40 os , samochodu nie wypożyczam ,( jadę swoim , przystrajam też sama) fotograf - video odpada , ( zdjęcia będzie robił mój przyjaciel - video nie chcemy ), zespół / dj też odpada bo nie robię wesele , więc wiele wydatków mi odpada. Za obiad w restauracji płacą rodzice , resztę sukienkę , garnitur , obrączki , podróż poślubną itd płacimy my - już kase zbieramy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa i plener , zdjęcia w plenerze chce żeby już zrobił mi jakiś fotograf :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Betinka
my sami wszystko opłacamy, ale przebywamy obecnie w Irlandii więc mamy duże ułatwienie. Pewnie gdybym była w Polsce to albo rodzice by pomogli, albo po prostu by nie było tak dużego wesela, ale tylko właśnie obiad i najbliższa rodzina. Jakoś nie do końca by mi pasowało miec np. kredyt do spłacenia na początku małżeństwa, a wiem, że wiele par tak robi, bo nie mają innego wyjścia.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Video i foto odpadają-rodzinka się tym zajmie:-)samochodu nie wynajmujemy.Generalnie dziś spotykają się nasi rodzice,ale nie w celu obgadania ślubu tylko,żeby się zapoznać.Nie zdecydowaliśmy jeszcze jaką formę ma przybrać nasze wesele.Ja chciałabym już powoli działać,a opieszałość mojego Maćka skutecznie mnie blokuje:/Twierdzi,że mamy dużo czasu-owszem,ale pewne rzeczy wymagają wcześniejszego ustalenia.Jeśli chodzi o kasę-raczej sami wszystko sponsorujemy,nie chcemy brać żadnych kredytów,bo to przeginka.Jednak mój Wybranek nie kwapi się jak na razie do odkładania jakichkolwiek pieniążków i to mnie troszku martwi.Przecież kasę zbiera się latami,a nie w miesiąc.Dziewczyny,nie wiem jak to będzie,teraz nie mam głowy,żeby zajmować się ślubem i weselem i obawiam się także tego,że sama będę musiała wszystko załatwiać....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj Betinka jak bym widziała swoja sytuacje, mój narzeczony tez ma duzo czasu i boje sie ze nawet rok 2010 mi przejdzie koło nosa :( a latka niestety leca
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie było tak samo, wciąż słyszałam, że ślub będzie za jakiś czas. W końcu się zapytałam czy 2010 rok może byc i otrzymałam odpowiedź, że tak - kolejnym krokiem było wręcz "zmuszenie", aby zatelefonowac do Restauracji GOSIA i sprawdzic terminy i jak się okazało, iż pierwszy wolny termin to 9 październik 2010 to bardzo szybko się zdecydowaliśmy i od tego momentu już ruszyło:)

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze to moze ja też powinnam "zmusić" tego mojego chłopa, sama nie wiem co robić
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój dopiero zrozumiał, iż nie wyolbrzymiam jak sam zadzwonił i usłyszał, iż terminy są tak odległe. Potem już poszło wszystko razem: orkiestra, fotograf i kamerzysta. Za to teraz nie chce już o niczym słyszec przez jakiś czas, bo uważa, iż dużo go jest. No i odpuściłam, bo faktycznie ma racje. Jedynie to załatwiłam sobie jeszcze makijażystkę.

Dori30 jak Tobie zależy, aby Wasz ślub był w 2010 to może znajdź sale, która Tobie i Twojemu narzeczonemu by odpowiadała i dowiedz się jak stoją z terminami na 2010 rok - wtedy będziesz miała jakiś argument, aby zacząc przygotowania:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra myśl mam na oku dwie knajpki, wiec zadzwonie i sie dowiem i mam nadzieje ze wtedy zaczniemy coś razem działać. Dzieki za rade
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma za co:) Powodzenia. Grunt to miec plan;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja próbuję rozmawiać z moim Mackiem na temat sal-która,w jakim miejscu itp,a ten ciągle-"Wyluzuj Kochanie"a mnie powoli szlag trafia.Nie znam się na salach,nie wiem,które są fajne i w miarę tanie.Ale do Gośki zadzwonię i chociaż zapytam czy listopad 2010 mają wolny:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadzwoń jak najszybciej, bo w końcu będzie za późno...
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Racja- nie zwklekaj ... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny sukces!zadzwoniłam do Gosi-panie bardzo miłe,powiedziały,że listopad 2010 caluśki prawie wolny prócz Andrzejków.Tylko głupol ze mnie i nie zapytałam ile kosztuje rezerwacja-podzielcie się informacjami?jak to jest?Dziękuję z góry za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Betinka my placilismy zaliczke w kwocie 1000zl :)
Dostajesz kwitek w ktorym masz napisana date wesela i kwote zaliczki :)


Super,ze wolne :)
Pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie sie w Gosi nie podobal ten bar na wejsciu no i to, ze sale odgradza od tegoz wlasnie baru-i-korytarzu-w-jednym biala brama antywlamaniowa (czyli zwykla 'roleta' garazowa).

Wlascicielka jest bardzo mila, ceny niskie, opinie na forum - swietne :)

I ten roz, choc zniewalajacy, nie jest az tak brzydki.
[url="http://www.whenismywedding.com/"]image[/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za info;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również zaliczka w wysokości 1 000 zł
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak tam dziewczyny ktore mialy juz w tym roku wesele w Gosi ?:) Jakie wrazenia? Opowiadajcie Nam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam i mam pytanie-jak wygląda sprawa z ciastami,bo nie pamiętam i z alkoholem w Gosi?Dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Betinka Ty tez masz tam wesele? :)
Alkohol kupujesz sama- tego jestem pewna.
A ciasta wydaje mi sie,ze Oni juz daja, ale na 100% tez juz nie pamietam ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja taka niezdecydowana guła:/

Chcieliśmy w Gdyni,ale okazuje się,że nie dysponujemy aż takimi finansami.

Czekam na odzew z Magnatu

Najlepiej,żeby w menu był tort i ciasta i nie trzeba było płacić jakiś kosmicznych sum za własny alkohol.

Być może będziemy zmuszeni zrezygnować nawet z wyśnionego,skromnego,małego wesela i zrobić tylko poczęstunek dla rodziny:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O kurcze to kiepsko ... ale to itak zdecydujcie bo to juz czas kochana...
My bylismy dzisiaj u ksiedza i mamy zaklepany termin :D 26.06.2010 na 15:30 :) spisalismy protokol i teraz idziemy na nauki i do poradni rodzinnej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakieś nowe aktualne powakacyjne opinie o Gosi ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w restauracji wymieniono krzesła, natomiast w styczniu ma się zakończyć remont dużej sali. Bez powrotnie zniknie ten niezapomniany róż, a zapanuje kolor "kawa z mlekiem"


:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetna wiadomośc:)))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, to co napisała marice :D
Byłam, i widziałam - super tam teraz wygląda :)
Pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poooowaznie? A skad wiesz,ze w koncu przemaluja sciany w Gosi ??
Aaaaa to jest swietna informacja :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzwoniłam i rozmawialam z właścicielką. Ponoc juz jest gotowe- musze pojechac i zobaczyc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe ja też się cieszę, mam tam wesele 25 wrzesnia, więc bardziej idealnie nie mogliśmy trafic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boooomba :D to i ja pojade i zobacze :) maarzylam o tym zeby ten roz zniknal... to najbardziej mnie trapilo bo nie przepadam za rozowym a juz napewno nie w takiej ilosci. Normalnie poprawilysci emi humor dziewczyny- dzieeeeki :)


Aaaa i wesolych swiat :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ma ktos moze zdjecia odnowionej Gosi ?:)
Dzwonilam do nich , prosilam o przeslanie fotek,ale niestety nie dostalam ich ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm...
po sylwestrze bylam tam zarezerwowac termin...i na tej sali na dole (o tej mowa rozumiem - bo gornej nawet nie widzialam) to tam nadal jest rozowo....

wiec albo mowa o tym, ze przemalowali gorna sale...albo jestem daltonistka i to do kwadratu :P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
doti87 - chyba coś Ci się pomyliło :D
Dokładnie 23.12.2009 byłam z Narzeczonym wpłacać zaliczkę w "Gosi" i widziałam ten nowy kolor ścian - kawa z mlekiem - bomba jak dla mnie :D
I nawet było czuć świeży zapach farby... ;)
A mowa jak najbardziej o tej dolnej sali :)
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mama również mi oznajmiła, iż kolor ścian zmieniony, dowiedziała się pocztą "pantoflową":))) chodzi o dolną salę...
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny dzieeeki za potwierdzenie info :)
Tylko jeden kolor jest ? Bo znajoma mowila mi,ze jeszcze sa paski bordo czy cos takiego ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ccytrynka - zdaje się, że są dwa kolory (ale głowy se nie dam uciąć) kawa z mlekiem na dole a na górze chyba wanilia, ale naprawdę nie pamiętam, może mi się przewidziało :D

Ja tam żadnych pasków nie widziałam (może pamięć mnie myli) ściany były raczej gładkie, a może potem coś jeszcze dorobili - nie wiem - najlepiej będzie jak się tam przejedziesz :D

Mam nadzieję, że jakoś niedługo wstawią u siebie na stronce zdjęcia z odnowioną salą ;)

Pozdrawiam.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dzwonilam i pytalalam. narazie nie wstawia fotek. moga przeslac na e-maila przynajmniej tak mowili,ale juz dluugo czekamy az to zrobia..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja się dowiem dokładnie jak tan wygląda od Was albo dopiero w lipcu, bo będę musiała się z właścicielką spotkac. Ja niestety nie jestem w stanie dokładnie powiedziec jak tam wygląda, wiem tylko, że jest kawa z mlekiem, a czy do tego paski bordowe czy coś innego to nie wiem:))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, ja w przyszłym tyg przyjeżdżam do Trójmiasta i chcemy z moim A na walentynki wybrać się do "Gosi" na obiad bądź kolacje :)

Przyjże się dokładnie tym ścianom i wszystko Wam napisze co i jak :D
A zresztą nie ściany są najważniejsze, tylko dobra zabawa i jedzenie, czego w "Gosi" nie brakuje ;)

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola dokładnie, no ale daj znac po walentynkowej kolacji na jaki kolor pomalowali:) Ja jak byłam tam na weselu brata to nawet nie zauważyłam różowego koloru na ścianach:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, nie ma problemu, na pewno napisze co i jak :D

Basieniak - piszesz, że już tam się bawiłaś, powiedz mi proszę czy Goście jak tańczą mają wystarczająco dużo miejsca? Ja jedyne co się obawiam, że mi się Goście będą o siebie obijać :/ Bo tam się tańczy pomiędzy stołami ;) My planujemy tak ok 110 osób, ale wiadomo, że trochę też odmówi ;) He, he...
Aha, i ostatnio tak się zastanawialiśmy z moim A, czy na czas wesela restauracja jest zamknięta? Tzn. nikt z zewnątrz nie może wejść do restauracji? Czy jak to wygląda? ;) Jeszcze mam tyle czasu, ale co jakiś czas nachodzi mi parę myśli na raz i sama za sobą nie mogę nadążyć ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znaczy stoly ulozone sa w litere U wiec nie tancza miedzy stolami, przynajmniej ja jak tam bylam to stoly byly tak ustawione:) miejsca bylo duzo, bo byla podniesiona ta roleta dzielaca jakby bar od sali. U nas tez tak bedzie, planujemy wesele na okolo 100osob.
A z zewnatrz mysle,ze nie wejdzie nikt- bo kazdy kto bedzie podjezdzal bedzie przecez widzial,ze jest wesele :)
Czekamy na relacje jak wygladaja te sciany w koncu ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://chomikuj.pl/kamil-krauza/Galeria/Party
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mieszkam w kielnie...wiec z samej ciekawosci jak tylko wyzdrowieje to pojade do gosi i zobacze te sciany :P
no dam sobie reke uciac ze jak bylam tam 02.01.2010 rezerwowac to sciany byly rozowe. Akurat mieli przygotowaną salę na 18-tkę i jak tam weszłam to aż "za slodko" było :P

ale dobraaaaa...jeśli się mylę to naprawdę przepraszam :P w podstawówce p.pielęgniarka mi powiedziała, że nie rozróżniam kolorów... ale kurcze bez przesady :D no normalnie już nawet swoim oczom nie mogę wierzyć...kurcze...

:D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doti87 - tak mnie zamotałaś, że aż zadzwoniłam do mojego A z zapytaniem jaki tam był kolor ścian i potwierdził, że kawa z mlekiem :D

Ja tam będę za 1,5 tyg jak wyżej pisałam, więc zdam relację :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ccytrynka - dzięki, to mnie uspokoiłaś :D Ja tam nie wiem jak to u Nas będzie (mam na myśli tą roletę) mam jeszcze duuuużo czasu do zastanowienia :)
Buziaki :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ustawienie stołów na weselu brata było takie jak Cytrynka pisała czyli U, było chyba 95 osób i nikt na siebie nie wpadał, jak dla mnie miejsca wystarczająco. On miał wesele na dole, a na górze w tym czasie była chyba 50-rocznica ślubu, ale goście z góry, którzy wychodzili na dwór byli wręcz nie zauważalni, jedynie na zewnątrz można było ich spotkac, ale czasami myślało się, że może to rodzinka obecnie mojej bratowej... mi się podobało w Gosi dlatego my też tam mamy, bo sprawdzone, no i jesteśmy zagranicą więc zbytnio nie miałam czasu ani ochoty, aby objeżdżac inne sale
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola86 - sama teraz mam wielki znak zapytania nad moją główką :P
przyjechał mój S. i spytałam jaki kolor ścian widział jak bylismy w styczniu rezerwowac sale i powiedział, że ściany były różowe, a kobieta mówiła, że remont będzie pod koniec lutego lub w marcu :P

naprawde...zgłupiałam już do reszty :D jestem chora więc z domu nie wychodzę, ale w sobotę muszę jechać na egzaminy...więc podjadę pod tą Gosie :P mam do niej zaledwie 2 km :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze to ja nie wiem ;)
Jedź i zobacz koniecznie, ja tam to sprawdzę za 1,5 tyg :D
Ale dam sobie wręcz głowę uciąć, że było przemalowane, jeszcze bezczelnie spytałam co tak śmierdzi, a Pani odpowiedziała mi, że to farba, bo tydzień temu malowali ;D
Aaa i przed chwilą rozmawiałam z Mamcią i Dziadkiem (byli z Nami) też mówią, że ściany były przemalowane :D

Dziwne, że Ci tak powiedzieli i dziwne, że widziałaś różowe ściany :D
Tym bardziej, że Dziewczyny piszą, iż dzwoniły tam i babeczka mówi, że przemalowane... ;)

Jedź i zobacz - a potem zdaj Nam relacje :)
A za 1,5 tyg ja napisze co i jak :)

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam po paru dniach ;)

miałam jechać i rozwiać wątpliwości co do koloru ścian... przykro mi bardzo...ta tajemnicza zagadka musi poczekać jeszcze na swoje rozwiązanie. Wypuścili mnie dopiero dzisiaj na wolność ze szpitala... więc jak tylko odśnieżą trochę lepiej drogi to wyśle mojego S. na przeszpiegi :P

Pozdrawiam :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc dziewczyny ! :)

Moi rodzice dzisiaj byli w Gosi - sciany przemalowane, wszyyystko sie zgadza :)
Sciany sa kawa z mlekiem i takie cos ala czekoladowy kolor :)
Pieeeknie tam teraz jest :) naprawde. Rodzice jak byli to akurat szykowali sie do poprawin, wiec przystrojenie i cala reszta tez byla :)

Takze wszystko juz jasne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Być może jestem daltonistką :P i przyznaje się do błędu... ŚCIANY NIE SĄ JUŻ RÓŻOWE ;P

a tutaj dowód na to, wykonany dzisiaj :)
image



pozdrawiam:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha :D no to beka...Cytrynka...Twoi rodzice byli w tym samym czasie co mój S. ;P bo właśnie mi opowiadał, że jakieś małżeństwo biegało z aparatem i też rozmawiali o kolorze ścian hehe ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Was i dzięki za tak dobre wiadomości i fotkę:))) ślicznie tam jest:) pozdrowionka
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to beeeka :)
Fajne te kolory scian prawda? :)
O nieeeebo lepsze od tych rozowych ... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie !!
ja wiem, że podczas wesela nie ściany są najważniejsze, ale tamten róż był strasznie mdły...jak się wchodziło to było takie uczucie jakby ktoś kazał wypić herbatę, do której wsypano 10 łyżek cukru :P

a teraz jest przyzwocie :) wyraźne kolory, dobrany kontrast i gicio :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamy szczęście:)))))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ufff :) kamień z serca dziewczyny :)
Super super super :)
A swoją drogą ciekawe co ich skłonilo żeby zmieniać kolor ścian :) może dochodziły ich słuchy o tym ,że ludziom nie podoba się kolor :) Racja kolor nie jest najwazniejszy w tym dniu,ale jakoś strasznie poprawił mi się humor na myśl,że jest inny :) nie taki przesłodzony :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się wydaje,że mogą być dwie opcje:
- właściciel/ka zmądrzał LUB
- ktoś był tak zdesperowany (np koniecznie chciał mieć tam wesele - bo był wolny termin), że im dali kase na przemalowanie :P hehe albo ktoś był na tyle odważny (z klientów) i zasugerował, że ten kolor przyprawia innych o mdłości ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ważne, że kolor zmieniony, choc róż tez bym przeżyła, na weselu brata nawet nie zauważyłam koloru ścian hehehe;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam wszystkich:)
orientujecie się może czy w Gosi można zrobić wesele na 60 osób? czy to dla nich za mało? a może w grę wchodzi wtedy ta górna sala?
wiem , że najlepiej zadzwonić i spytać, ale wierzcie mi że już od dwóch tygodni próbuję i nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można, ale na górnej sali. Dolna jest na imprezy >80osób. Co prawda, gdyby się uprzec, to można zarezerwowac dolną, ale i tak byś musiala zapłacic za 80 osób.

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie górną salę Tobie udostępnią, mój brat miał tam poprawiny, a wesele na dole
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dolna sala jest na 80 osób?Graliśmy tam dla 110 osób (co prawda staliśmy blisko wyjścia),a różowe ściany były przecież też ładne.Brąz jest usypiający...Pozdrawiam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a wie może ktoś, ile osób zmieści się na górnej sali? żeby było w miarę swobodnie? może był ktoś na weselu na sali u góry, jeśli tak to ile osób było?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graliśmy na górnej sali w Gosi w zeszłą sobotę. Sala jest mniejsza niż ta na dole. Było około 30 osób. Ale myślę, że i 40 tez się swobodnie pobawi :)
Polecam. Obsługa miła, jedzonko dobre ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dolna sala jest OD 80 osób więc jak najbardziej 110 osób się zmieści, jak i więcej, a nie ma tam dużo brązu, są też inne kolory jak np. kawa z mlekiem i nie wydaję mi się, aby te kolory nas uspały...nie każdemu pasuje róż
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basieniak zgadzam sie z Toba w 100% ... mysle,ze wiecej osob bedzie jednak za uniwersalnym kremowym ( kawa z mlekiem) niz za rozem :)
Mi duzo bardziej odpowiada kawa z mlekiem z dodatkiem czekoladki ;D i wydaje mi sie,ze zrobila si eteraz taka hmmmm :) bardziej elegancka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heh a jak kogoś brąz usypia...to już cóż... na weselu zespół lub dj jest od tego, żeby goście nie zasypiali ;]

zresztą kłóciłabym się odnośnie tego koloru "brąz" ;]


jest pięknie :D a jak komuś się nie podoba to ma pecha, prawda dziewczyny? :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nooooo i tak trzymac :D jest rewelacyjnie ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a i jeszcze jedno....

mi Pani powiedziała, że salę stroją oni. Zdajecie się na nich? Bo podobno mają po prostu stałe dekoracje...Czy jednak dogadujecie się i dodajecie coś od siebie?

ja bym chyba chciała jakoś zatuszować te krzesła...jakimiś pokrowcami, może wiecie jakie to koszta są?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doti my tez myslimy o pokrowcach na wszystkie krzesla, to daje duuuzo elegancji ... jesli chodzi o wystroj balonami zostawimy to im,ale chcemy zorientowac sie w cenach co do pokrowcow na krzesla... Mysle,ze mozna zadzwonic i zapytac, moze maja jakies namiary na firme ktora juz to u nich robila..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytrynka to jakbyś znalazła jakąś ciekawą ofertę na te pokrowce to daj mi znać proszę :)

ja też popytam i poszukam :) może wspólnymi siłami coś nie drogo się znajdzie :D

z balonikami to też nie mam ochoty się bawić, więc niech będą już takie jak oni tam dają...ale coś o stołach myślicie? przystrojeniu jakoś kwiatami albo coś?
ja wogóle zielona jestem z tym wszystkim :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o dekoracje to niech oni się tym zajmą, jedynie nie chcę miec balonów, no i od siebie dodajemy nasze zdjęcie na płótnie w ramie, które chcemy, aby wisiało za nami...jeśli chodzi o pokrowce na krzesła to kiedyś gdzieś widziałam, że można wypożyczyc chyba za 3 zł/szt., ale nie jestem pewna czy to jest potrzebne w moim przypadku, ja jak to ja na weselu brata znów na takie coś jak pokrowce bądź ich brak nie zwróciłam uwagi:))))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doti jeśli chodzi o kwiaty na stołach w wazonikach to ponoc oni zapewniają, mówisz im tylko jaki kolor kwiatków Was interesuje, no i na stole jest położony tiul - mi się podoba wersja bordowa i pasuje do moich dodatków, widziałam dekoracje na ich stronie
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ja już nie wiem co z tymi pokrowcami, oglądałam zdjęcia sali i chyba jednak z pokrowcami ładniej - więc gdybyście miały jakiś pomysł bądź namiar to pamiętajcie o mnie:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.malarstwo.britain.com.pl/Pokrowce.php tu wypożyczają pokrowce na krzesła - ta Pani stroi mi również kościół, dekoracji sali nie chcieliśmy, iż "Gosia" to zapewnia... hmmm podobają mi się te pełne ze stroikami
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja właśnie dostałam odpowiedź na maila z firmy Dekori...ekhem no i troche jestem przygnębiona ich ceną :P
6zł/szt bez montażu i demontażu
7zł/szt wraz z dowozem, montażem i demontażem

PLUS
3zł/szt jak chce się jakieś kokardki...

wychodzi 10zł/szt...yyy przy 100 krzesłach = 1000zł (OMG) :P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to Pani Beata ma taniej, bo 6 zł pełne, a jak powyżej 100 szt. to montaż i dowóz gratis, a są jeszcze pół - pokrowce za 3,5... chyba poproszę o ofertę p. Beatę
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mogłabyś podać jakiś namiar na tą p. Beatę? :)

Będę wdzięczna :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.malarstwo.britain.com.pl/Pokrowce.php
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super :) dzięki...ale ja się nie poddam :P może jeszcze uda się coś znaleść w przyzwoitej cenie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój już mówi, że zaczynam wymyślac:) ja też będę szukac...
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe a co dopiero mój powie...jak się dowie :D hahaha już widzę jego minę :P

na pewno będzie próbował wybić mi to z głowy...ale w końcu jest to jeden taki dzień w życiu...i tak niech się cieszy, że próbuje chociaż załatwić to jak najtaniej :P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój zapytał się tylko czy z krzesłami w Gosi coś nie tak? pocięte są? hahaha... na dniach luknę na płytkę z wesele brata i zobaczę jak oni mieli, bo ja nie pamiętam;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesć, pocieszę Was. Już ten temat drążyłam i okazało się, że tuż przed remontem wymienili też krzesła na nowe. Pasujące do koloru ścian. Byłam tam osobiście aby się im przyjżeć i są naprawdę ładne. Nie ma co wydawać kasy na pokrowce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja właśnie stwierdziłam, że rezygnuje z pokrowców... osobiście muszę uważać na co wydaje kasę..nie chce sobie żałować, ale im mniej powymyślam na ślubie, tym więcej kasy rodzice dorzucą w remont mieszkanka dla mnie i przyszłego męża :)

a te krzesła nie są aż takie tragiczne... :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
marice to świetna odpowiedź:))) to ja wtedy też rezygnuję z pokrowców:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w jakim terminie macie wesele w Gosi? ja mam 25 września
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe własnie zauwazylam Wasze "suwaczki" ok cofam pytanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja 26 czerwca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z forumowiczek to ja chyba osstatnia jestem:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
marice mi się marzył wrzesień, ale niestety jak już rezerwowaliśmy to wszystkie terminy wrześniowe i nie tylko zajęte, został 9 październik i teraz jest zadowolona z tej daty:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja mam 27 sierpnia...to jest piatek :) tak troche mamy nietypowo :) ale nam zalezało na piatku :) bo w sobote poprawiny robimy w domu na działce...takie garden party (oby pogoda dopisala :P) a w niedziele trzeba bedzie sie wyleczyc i dojsc do siebie po takich ostrych wrazeniach :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
doti my mamy dość dużo urlopu i po weselu wyjeżdżamy poleżeć na plaży więc mamy kiedy wypocząć. Mój brat również miał wesele w piątek,ale z poprawinami także w Gosi, tyle, że poprawiny były na górze... no a końcówka sierpnia może być ładna, jedynie wieczory już nie są takie ciepłe;) ... ja też się zastanawiam jaka będzie pogoda, no ale niestety na to wpływu nie mamy:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chcialabym sie dowiedziec od tych co wyprawiali wesele lub beda wyprawiac jaka jest cena za osobe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przed chwilka byl juz ten watek poruszony.
150zl za osobę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
150zł? hmm mi się wydaję, że mi babka powiedziała 160zł/os ale ja rezerwowałam salę na ten rok 2 stycznia 2010r roku ;) więc może dla tych co wcześniej czyli w 2009r to było 150zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dam sobie palca obciac ale wydaje mi sie,ze placilismy 150 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoś ma ślub i wesele w 2011 roku?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja koleżanka będzie miała ślub w Gosi teraz w kwietniu 2011:)
Osobiście gorąco polecam! Moja rodzina wyprawia tam wesela, chrzciny i komunie już od 7lat i jeszcze nigdy źle się nie bawiłam. Jeśli chodzi o kolor ścian-wydaje mi się,że to taki znak rozpoznawczy;)
Obsługa jest rewelacyjna, ciągle pytano się czy chcemy coś do picia, talerzyk miałam zawsze czysty, a jedzonko było i jest nadal wyśmienite - polecam ryż z białym sosem lub de volaille lub zrazy- UWAGA kto pierwszy ten lepszy,bo najszybciej znikają ze stołu!
Jeśli chodzi o ceny to dokładnie nie wiem. Wiem tylko,że zaliczka do górnej sali to 1000zł...
W każdym razie koleżanka mówiła,że bardzo się cieszy z sali,bo można było się dogadać z szefową co do wszystkiego.
Nawet do terminu zapłaty po ślubie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy tam wesele w czerwcu i płacimy 160 od os. Ale interesuje mnie czy jedzenia jest dosyć????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Minka goście u nas byli w szoku, że aż tyle jedzenia było, no i oczywiście bardzo dobre;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już się nie mogę doczekać swojego wesela :) co kogoś pytam o tą restaurację to odpowiada, że lepszego miejsca nie mogłam znaleźć :)

Ach, a tu jeszcze rok przed Nami ja już chcę, żeby to chociaż był 2012 rok ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olesia szybko minie, ja bym nie zamieniła Gosi na inną restaurację ;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam takie pytanie wiem że tam są takie wędliny czy na weselach to wystawiają i jaki jest koszt tego???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miśa jeśli pytasz o stół wiejski to można sobie zamówić, myśmy za stół i prosiaka płaciliśmy 1400 zł, nie pamiętam ile sam stół już wynosił...nasi goście byli zachwyceni kiełbachami na stole, mało co zostało ;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam takie pytanko czy w Gosi są godziny do której jest wesele??? bo byliśmy oglądać ostatnio salę i tam wesele można mieć do trzeciej w nocy tylko a poprawiny do 21. A jak to wygląda w Gosi ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi Pani mówiła, że wesela u Nich są głównie uzależnione od orkiestry, ale większość zespołów gra do 4 więc Oni też zazwyczaj tak kończą, ale Pani powiedziała mi też, że są bardzo elastyczni i, że jak zespół będzie grał dłużej i ludzie dłużej będą się bawić, to nie ma problemu ;)

A kto Ci powiedział, że do 3? pierwsze słyszę ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale to nie było w Gosi w jednej restauracji ale nazwy nie wymienię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie, jestem właśnie świeżą mężatką, a nasze wesele odbyło się u Gosi w Kielnie. Jedzenie przepyszne i bardzo dużo - osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa. Goście też byli zachwyceni. Także dziewczyny, w przypadku Gosi nie martwcie się o jedzenie - bo naprawdę wszystko było świetnie przygotowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my wesele mieliśmy do 5, a zanim wszyscy opuścili lokal to chyba była już 6 rani, a z poprawin my zjechaliśmy do domu około północy...p. Gosia jest bardzo elastyczna i można się dogadać;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam zaczynam od tego że polecam restaurację Gosia wesele było super. Ale mam takie pytanie mieliśmy tam taki pyszny schab z nadzieniem nie wiem dokładnie ale chyba z chrzanowym i szczypiorkiem. Czy zna ktoś morze przepis na ten schab???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezusiu, jak dobrze czytać takie informację - My już się swojego wesela nie możemy doczekać, dzięki tym pozytywom które tutaj czytamy dla tej restauracji ;)

A czy któraś z Was miała poprawiny na górnej sali? Bo z racji, że mamy wesele w piątek, poprawiny będziemy mieli w sobotę na górnej sali i interesuje mnie ile osób tam wejdzie...

Aha, czy wodę niegazowaną restauracja daje? Bo coś mi się obiło o uszy, że właśnie tak jest ;D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój brat miał poprawiny na górnej sali i z tego co pamiętam to do 80 osób wejdzie, a odnośnie wody to nie mam pojęcia, bo nie pamiętam, ale my kupowaliśmy gazowaną i nie;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak wodę dają swoją . A osób tak z 80 wejdzie my mieliśmy wesele i poprawiny na górnej sali. A co z tym przepisem??? czy zna ktoś????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
inka niestety nie znam:/
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam serdecznie, czy orientujecie się czy jest wolny termin, na wesele na Lipiec 2014 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry