GOSPODA

Restauracje

Gdańsk, gen. Antoniego Giełguda 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nati - opinia wątek zamknięty Wszystko bardzo fajnie, smacze potrawy naprawdę polecam
~Nati
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 września 2020

Rodzinny obiad wątek zamknięty Witam., polecam lokal, obsługa sympatyczna i miła kelnerka nie przeszkadzały...
~Rafal
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 maja 2019

Przypadkowa Pani 5 maj! wątek zamknięty Byłem z rodziną w niedziele na obiedzie. Jedzenie pyszne jak zawsze. Obsługa...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 maja 2019

Bardzo słaba knajpa!!! wątek zamknięty Wszystko źle. Byłem 3 maja 2019 na obiedzie. Najpierw czekaliśmy na Menu, bo...
~Gość
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Wybrałam się z rodziną na obiad. Było smacznie, duże porcje. Obsługa bez...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

POLECAM wątek zamknięty Pierogi z mięsem oraz ruskie po prostu obłędne. Gospoda na dobry początek...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Sylwester wątek zamknięty Sylwester świetny miła obsługa jedzenie pyszne ale muzyka była słaba szkoda a...
~Lusia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Sylwester wątek zamknięty Tegoroczną imprezę sylwestrową zaliczam do wyjątkowo udanych. Pyszne...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 stycznia 2018

Pyszne jedzonko wątek zamknięty Ostatnio wybraliśmy się z rodzinką na obiadek, byliśmy bardzo mile...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 grudnia 2017

Jedzonko i klimat jak w domku wątek zamknięty Jedzonko przepyszne barszczyk ,uszka i inne potrawy smakowały jak w domu u...
~Wierny klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2017

pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty przejeżdżałam koło tego miejsca tysiące razy i jakoś mnie nie zachęcało -...
~#mniammniam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

opinia wątek zamknięty Super miejsce, obsługa fantastyczna, uśmiechnięta,menu szerokie, pyszne...
~Antoni
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

Fatalna obsługa wątek zamknięty Tragiczna obsługa.Pani będąca przy barze z łaską odpowiadała na zadane...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

Znakomicie wątek zamknięty Miła obsługa, jedzenie bardzo dobre, przystępne ceny, lokal godny polecenia
~Robson
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Dobre ale. . wątek zamknięty Oczywiscie wystroj ładny i klimatyczny,tzw.wiejski stol ze smalczykiem fajny...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2016

super wątek zamknięty klimat , jedzenie bardzo dobre polecam Gospodę. Miałem okazję być na 2...
~Paweł Wilkicki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Napewno wroce jeszcze nie raz :) wątek zamknięty Ostatnio bywam niestety tylko w czasie urlopow,ale zawsze z ogromna...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 maja 2016

Impreza rodzinna wątek zamknięty Byłem z żoną na chrzscinach. Super klimat. Mega miła obsługa. Jedzonko pyszne...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Podbijam ocenę wątek zamknięty Na pewno nie jest to restauracja która zasługuje na tak niską ocenę. Według...
~Roy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

Żenada to mało powiedziane wątek zamknięty Sylwester2015 to jedna wielka porazka'nigdy wiecej,moze jak bedzie to...
~nigdy wieceeej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
96

postów

89

wątków

do góry