Gospody-Med.

Psychiatrzy

Gdańsk, Gospody 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bernadeta - opinia Poprzednio miałam do czynienia z kilkoma psychologami. Mogę więc wydać opinię...
~Bernadeta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2023

David - opinia Brak opużnień miłe osoby są które tam pracują
~David
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Piotrek - opinia Cześć jestem Piotrek przez wiele lat leczyłem się po wielu lekarzach miałem...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Sylwia z Gdańska - opinia Od wielu lat uczęszczam do przychodni na Gospody najpierw chodziłam na...
~Sylwia z Gdańska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

ktoś. - opinia Nie da się tego inaczej opisać, nie pomagają a pogarszają.
~ktoś.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 listopada 2022

Mariusz z Gdańska - opinia Posiadam bogate wieloletnie doświadczenia z Poradnią. W moim życiu zdarzyło...
~Mariusz z Gdańska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 sierpnia 2022

Historyk - opinia Opinia oczywiscie subiektywna chocby z powodu emocjonalnego, nie mniej Pani...
~Historyk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 czerwca 2022

Pacjentka - opinia wątek zamknięty Bardzo pomocni specjaliści, szczerze zainteresowani pacjentem.
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2022

tadeusz - opinia wątek zamknięty Jestem od kilku lat pacjentem Pani Urszuli Hoffman, życzyłbym każdemu tak...
~tadeusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 marca 2021

Oliwia - opinia wątek zamknięty Ze szczerego serca mogę polecić Panią Urszule Hoffman, kobieta o wielkim...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2021

Marek - opinia wątek zamknięty W Światowym Dniu Chorego pragnę podziękować Pracownikom Poradni, a w...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lutego 2021

Ja - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam dr Kubery to osoba od zaświadczeń do zasiłków bez...
~Ja
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 maja 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Świetni specjaliści polecam. Doświadczona kadra bardzo mi pomogła w trudnym,...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 stycznia 2021

Profesjonalna poradnia wątek zamknięty Znam poradnie od wielu lat i bardzo chwale.Nieraz mnie wyciagali pracujacy...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 stycznia 2019

godna polecenia wątek zamknięty Poradnia przyjazna pacjentom, naprawdę godna polecenia. Pracują tam dobrzy...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 stycznia 2019

pomoc wątek zamknięty Jesteśmy rodzicami naszego syna Zbigniewa poruszającego się na wózku ze...
~Danuta Szymczak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

Najlepsi w Gdańsku wątek zamknięty Polecam !! Pracują tutaj znakomici lekarze, a także wspaniali ludzie w...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Ta przychodnia to ponury żart o NFZ. Lekarze dno. Najgorsza przychodnia w jakiej byłem wątek zamknięty Nie polecam nikomu, kto i tak zmaga się z chorobą, załamaniem nerwowym czy...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

profesjonalnie i miło wątek zamknięty dobre lekarki, pielegniarki rowniez w porzadku, pozdrawiam
~moriarty
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

Bardzo źle. wątek zamknięty Oceniam bardzo źle, długie oczekiwania, panie lekarki olewają pacjenta,...
~Tajemniczy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry