Widok
Grafika komputerowa
Witam ;)
Chciałabym zasięgnąć informacji od osób, które coś wiedzą na ten temat, a mianowicie:
gdzie można w trójmieście studiować grafikę komputerową zaocznie po ukończonych studiach inżynierskich? Chciałabym, aby mnie te studia dobrze przygotowały do wykonywania zawodu, a wiadomo jak jest na zaocznych... :/ A jeżeli nie w 3city, to może gdzieś bardzo niedaleko...
Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję!
Chciałabym zasięgnąć informacji od osób, które coś wiedzą na ten temat, a mianowicie:
gdzie można w trójmieście studiować grafikę komputerową zaocznie po ukończonych studiach inżynierskich? Chciałabym, aby mnie te studia dobrze przygotowały do wykonywania zawodu, a wiadomo jak jest na zaocznych... :/ A jeżeli nie w 3city, to może gdzieś bardzo niedaleko...
Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję!
w PL lepiej kase zainwestowac w oprogramowanie które rozpykasz w miesiac, niz ładowac po pare tys na kursy i inne duperele :)
studiuj sobie sztukę, szukaj, eksperymentuj, to chyba najlepsza szkoła stylu, a w jakich technikach potem to przekażesz - nie ma znaczenia :)
na jakich programach pracujesz? lub chcesz pracowac?
studiuj sobie sztukę, szukaj, eksperymentuj, to chyba najlepsza szkoła stylu, a w jakich technikach potem to przekażesz - nie ma znaczenia :)
na jakich programach pracujesz? lub chcesz pracowac?