Widok

Granaty do szamba, raz po raz.

Granaty wrzucane do szamba jakim jest Polska, skutecznie działają. Nie ma lepszego prezentu na 2021 rok dla władzy PIS. Komu chcielibyście przekazać władzę, gdyby Kaczyńskiemu się ona znudziła ?

"Magda Umer dziarski bojkotuje TVP i nie ogląda serialu o Osieckiej. Ale szczepionkę z pakietu dla medyków przyjęła bez wstrętu."
"Jaśkowiak, prezydent Poznania proponuje by elity zaszczepić poza kolejnością"
"Muszę przyznać, że skuteczność PiS-u jest paraliżująca. Zaledwie drugi dzień nowego roku, a już zdążyli skompromitować kandydatkę na RPO, opozycyjną elitę kulturalną i sporą część pewnej dużej telewizji, a do tego przejąć jeden bank.
A mamy dopiero sobotę."
Mnie ręce opadły do poziomu sznurowadeł. Nie mam złudzeń i nadziei. Polska to stan umysłu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

> Polska to stan umysłu

Wyjedź do lepszego heimatu a nie będziesz musiał żyć w tym znienawidzonym przez ciebie kraju, posród znienawidzonego polskiego plebsu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sadyl, stać Cię przecież na coś konstruktywnego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może mi ktoś wytłumaczyć o co cały ten jazgot ?
Przecież ci ludzie nie napadli na punkt szczepień po to by nawzajem się pozaszczepiać wyrzucając innych z kolejki.
Ktoś, działający w ramach systemu szczepień, który to przecież system wprowadził Rząd, zadzwonił do nich i zaprosił na szczepienie.

Jeżeli ktoś zadzwoniłby do mnie, to tez bym się zaszczepił.
Jeżeli zatem ktoś został zaszczepiony poza kolejką, to za to odpowiada twórca procedury, a nie osoba szczepiona.

Wytłumaczenia są dwa :
Pierwsze to prowokacja - przeprowadzenie takiej właśnie akcji z finałem w postaci zaplanowanej nagonki. Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z partią o charakterze bolszewickim, to jest to bardzo prawdopodobne. W Polsce w latach 50-tych ale także i później takie akcje były czymś normalnym.

Drugie to zwykły booordelll wynikający z faktu, ze osoby w tzw. Rzadzie nie dysponują kompetencjami intelektualnymi pozwalającymi np. na stworzenie zaplanowanej procedury szczepień. Jeżeli na akcji nie można przyciąć jak na respiratorach od handlarza bronią, to nie jest to sprawa godna ich uwagi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Sky, czy Ty naprawdę nie dostrzegasz w tym draństwa i głupoty tych odszczepieńców, a widzisz prowokację? Warto być przyzwoitym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

O co ten jazgot?
A o to że dystrybucją i kolejnością szczepień powinien rozporządzać ojciec dyrektor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lodowisko zmienia się na kwiaciarnię, siłownie na sale treningowe, dyskoteki na salę prób do zawodów tanecznych, pokój hotelowy jako zaplecze dla stróża pilnujacego magazynu nart. Wejście poza kolejką dla swoich jako akcję promocyjną albo sposób na wykorzystanie nadwyżki która mogła by się zmarnować. Polska to chory kraj cwaniaczków i ciemniaków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Napisałem powyżej. Akcja szczepień, których dostawa jest koordynowana przez UE wyklucza możliwości kreatywnego wykorzystania sytuacji. Z takim wykorzystaniem mieliśmy do czynienia w przypadku instruktorów narciarstwa, handlarzy bronią i wszelkiej innej maści biznesów na respiratorach czy maseczkach koordynowanych przez bolszewicką ekipę.

To, czego bolszewicy nauczyli nas podczas tej epidemii to hasło : Ratuj się kto może. Wg tej zasady postępował np pan Szumowski.

Jako obywatel nie mam złudzeń co do tego, że ktoś panuje nad sytuacją.
Pan Morawiecki coś tam bełkotał o wirusie w odwrocie, specjalista rządu ds szczepień nie wie ilu ma seniorów do zaszczepienia - pomylił się o 7 milionów, obostrzenia są przypadkowe i nieprzemyślane. Kwarantanna narodowa miała być prowadzana zdaje się powyżej 27.000 przypadków, a została wprowadzona teraz.
Ale trudno mieć nawet o to żal do nich. Jedynym kryterium wyboru określonej osoby jest wierność Partii oraz poziom jej mierności. Osoba mierna wywindowana wysoko jest po prostu posłuszna.
Aspekty merytoryczne czy doświadczenie nie mają tu żadnego znaczenia. W efekcie mamy na wysokich stanowiskach osoby o znikomym potencjale intelektualnym. Czego Ty od nich oczekujesz ?

Dlatego nie można mieć do obywateli pretensji o to, że korzystają z zasady Szumowskiego.
Ratuj się, kto może to jest jedyna reguła w państwie bolszewickim.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyli najlepiej będzie, według logiki którą prezentujesz, zostać działaczem PIS. Popierać słuszną linię partii i podpisać oświadczenie że lista przebojów Trójki była sfałszowania, bo przecież "ratuj się kto może" jest ważniejsze niż być przyzwoitym ? To co starasz się bronić jest nie do obrony. To nie jest sytuacja z czasów PRL, gdy cwaniactwo było cnotą. Jeżeli tego nie rozumiesz, to chcąc nie chcąc, stajesz się adwokatem diabła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uważam, że sedno problemu nie leży w tym miejscu, o którym mówi bolszewicki Reżim.
W tej chwili dokonywany jest publiczny lincz na Krystynie Jandzie.
Nie dziwi mnie to wcale. Tak działają reżimy bolszewickie.
Wcześniej zlinczowano tak samo Adamowicza. Przypłacił to śmiercią. Poziom agresji, którą napędza obecnie pisowski Reżim może niestety doprowadzić do podobnej sytuacji. Zresztą Janda potwierdza, ze dostaje już pogróżki.

Problem leży w tym, dlaczego jej podano szczepionkę, a za to odpowiadają ci, którzy z naszych podatków mają zadbać nad tym aby proces szczepień odbywał się sprawiedliwie, prawidłowo i sprawnie.
Niestety, ale tu nie można się spodziewać niczego, bo ludzie którzy są u władzy nie dysponują odpowiednim potencjałem intektualnym, aby sobie z tym poradzić. To są w większości miernoty życiowe.
Cała ta sytuacja służy przykryciu właśnie tej sytuacji i odwróceniu uwagi społeczeństwa od nieudolności władzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sky, widziałeś Jandę jak się wypowiadała ? Mnie nie przekonała. Przekonuje mnie to : prof. Gaciong rektor WUM jest w Radzie Fundacji z Miszczakiem. Partnerką Miszczaka jest Anna Cieślak, która gra w teatrze u Seweryna. Seweryn jest byłym mężem Jandy, z którą ma córkę Marię. Materna jest przyjacielem Jandy. Zborowski gra u niej w teatrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale co w tym złego, ze ktoś ma znajomych w postaci ludzi a nie kota ?
Ktoś zadzwonił do Jandy albo do Miszczaka z propozycja zaszczepienia iluś tam osób, to skrzyknęli grupę i poszli się zaszczepić.
Naprawdę nie widzę nic złego w tym, ze ktoś chce ratować swoje życie, gdy ma taką możliwość.

Ta sytuacja dowodzi tylko tego, ze tej republice z kartonu posklejanej papierem toaletowym, która powstała po 2015 roku nie ma kadr, które byłyby w stanie intelektualnie poradzić sobie z przeprowadzeniem jakiejś zorganizowanej akcji, która nie jest akcją hejterską.
Ci ludzie nie wiedzieli, ze będą szczepionki i nie przewidywali, ze trzeba będzie ustalić procedury.
Przecież mamy 16 marszałków województw, którym podlegają szpitale powiatowe, które mogłyby być lokalnymi centrami szczepień.
W każdym województwie powinien powstać magazyn chłodniczy na szczepionki i lokali dystrybutorzy, którzy woziliby je do powiatów.
Na poziomie powiatów i gmin powinno być zorganizowane powiadamianie obywateli o tym, kiedy kto będzie szczepiony. No ale bolszewickie władze Drugiej Peerel niszczą lokalna samorządność i nie wypracowały formuł współpracy z władza lokalną. Wojewodowie natomiast czekają na sygnał z góry, którego nie ma.
Wyobraź teraz sobie hipotetycznie, ze na Polskę nadciąga jakiś kataklizm czy atak (naturalny lub militarny) i należy natychmiast zorganizować zarządzanie kryzysowe. Z tymi ludźmi Polska przestałaby istnieć w godzinę.

Gdyby oddali organizacje Jurkowi Owsiakowi, jestem pewien ze byłaby przeprowadzona sprawnie, bo człowiek ma doświadczenie w prowadzeniu takich akcji i umie zarządzać ludzmi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma nic złego że ktoś zna królika i jego krewnych. Tylko że ten królik przygotował nie kampanię promującą ideę szczepień jak twierdzi, ale kampanię informacyjną w postaci maila, który wysyłał do swoich znajomych by przygotowali się do szczepień, bo taka możliwość się szykuje. Nie było mowy o żadnej promocji, nie było żadnej dodatkowej puli szczepionki. Odszczepieńcy i WUM tak się zamotali w swoich wersjach tej akcji, że swoimi wersjami prawdy jedynie podwoili smród wokół tego. Chcieli być cwani, a stracili twarz. Sky, nie uważam by zachowanie ratuj się kto może, należało do standardów społeczeństwa obywatelskiego i demokracji, na które Ty i ja tak często się powołujemy.
Czytam Wasze próby obrony tych odszczepieńców, które jak przypuszczam nie do końca Was samych przekonują. Odpiwiedzcie mi proszę, dlaczego ja nie czynię tego i dlaczego postawa tych zaszczepionych tak mnie irytuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dlaczego irytuje cie postawa zaszczepionych aktorów?
Bo jesteś zwykłym człowiekiem, który nie jest wolny od uczucia zazdrości
Bez urazy, ale tego typu człowiek zwany jest popularnie psem ogrodnika.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Czytam Wasze próby obrony tych odszczepieńców,

To nie jest żadna próba obrony. Bronić możnaby, gdyby ktoś złamał zasady. Wtedy rozważalibyśmy, czym się ten ktoś kierował łamiąc zasady. I albo byłoby coś do obrony, albo nie.

Tu mamy do czynienia z sytuacją, w której nie stworzono zasad.
Ci, którzy zadeklarowali się, że będą rządzić w Polsce są na tyle skromni w warstwie intelektualnej, że mimo wiedzy o tym, że będzie szczepionka nie potrafili i nadal nie potrafią stworzyć procedur.

Mamy do czynienia z najzwyklejszym boooordelem, a nawet gorzej, bo w booordelu jest przynajmniej jakaś szefowa.
Tu mamy jakąś bolszewicką masę przypadkowych ludzi, miernot, których łączy głównie strach przed utratą stanowisk.

W tym kraju w wyniku niekompetencji, amatorszczyzny i przypadkowości ludzi u władzy marnuje się bezpowrotnie dużo więcej niż 18 ampułek ze szczepionką.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

No cóż, mamy inne standardy wychowania i przyzwoitości. Stąd różny pogląd na sprawę. Sky : ja o zupie, Ty o .upie. W całym tym jarmarku niekompetencji i imposybilizmu, warto dać pozytywny przykład że można lepiej, że warto być przyzwoitym . A tymczasem pokazali jaki król jest nagi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Poniżej list prof Gacionga, rektora WUM. Kwintesencja tego, czego nie rozumiecie lub uważacie za etyczne. To jest właśnie przyzwoita, co prawda trochę spóźniona, postawa.
https://www.wum.edu.pl/node/15390
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Janda i inni przeprosili wcześniej. Profesor przeprasza za burdel w WUM teraz. Czekamy na przeprosiny Kaczyńskiego za burdel w kraju i....
będzie Pan zadowolony :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cóż można mądrzejszego w takiej sytuacji zrobić, jak nie skończyć z ciągle nowymi wyjaśnieniami, które tylko coraz głąbiej pogrążają. Trzeba umieć przyznać się do błędu i wyciągnąć wnioski. Mdli mnie gdy czytam i oglądam coraz to nowe wersje prawdy i nowe nazwiska odszczepieńców. Gdzie teraz jesteście Wy, którzy pisaliście tutaj o prowokacji, że dotyczy to ludzi nie sprzyjających Pisowskiej władzy ? Nie wiem jaką opozycyjną działalność prowadzi rodzina Grycanów czy producent kosmetyków. O byłym SB ku nie wspomnę. Często pisałem o braku autorytetów, nie tylko na polskiej scenie politycznej. O tym, że niszczymy, opluwamy każdy autorytet. Wyciągniemy każdy brud, słabość ludzką, by dowalić. Czy teraz było podobnie ? Zapewne tak. Jednak brzydzi mnie już ciągłe zamiatanie pod dywan brudów tylko dlatego że może to osłabić czyjąś pozycję społeczną, stronę sporu politycznego czy zapracowany, często zasłużenie, autorytet. Tym bardziej że jak w przypadku tej aferki, bohaterowie uczynili to właściwie na własne życzenie, świadomie. Myślę, że uczestnicy tej aferki na długie lata przypiętą będą mieli łatkę cwaniaków i spotkają się z ostracyzmem społecznym.
Potrzeba nam nowych elit , autorytetów. Jednak nie można ich szukać wśród tzw celebrytów, aktorów czy świrów z internetu. A tak niestety jest.
P.S. Nie liczę na przeprosiny od Jarka. Bo by przepraszać, to trzeba mieć świadomość popełnienia zła, a przecież według niego samego jak i chyba ( niestety) większości moich rodaków, nie ma lepszego męża stanu. I jak tu w kraj nad Wisłą może być mądrze, gdy dookoła ciemnota.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

>"Gdzie teraz jesteście Wy, którzy pisaliście tutaj o prowokacji?"
Jestem, jestem....
@jaq przypomnij sobie, że prowokacja, to było pierwsze skojarzenie. Niezwłocznie pisałem, że coraz więcej wskazuje, że jest to zwykły bałagan organizacyjny, do którego rząd zdążył nas już przyzwyczaić, oraz że zapewne wśród zaszczepionych są tacy, którzy wepchnęli się w kolejkę po chamsku. Uważałem i nadal uważam, że wszystkich do jednego worka wrzucać nie należy. Są tacy, którzy zaszczepili się w dobrej wierze promocji szczepień, są tacy, którzy skorzystali z okazji zaproszenia kogoś znajomego, i są zapewne ludzie, którzy świadomie wepchnęli się w kolejkę wykorzystując koneksje. Samo życie.
Nie zamierzam za ten incydent nikogo kamionować. Moim zdaniem największą winę ponosi ten, co stworzyl warunki do takiego bałaganu organizacyjnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dodam jeszcze, że sam pomysł akcji promocyjnej poprzez zaszczepienie osób rozpoznawalnych moim zdaniem nie jest zły. Wykonanie niestety było fatalne. Pytanie tylko, kto miał prawo do zorganizowania tego typu akcji. Dzisiaj dowiadujemy się, że chyba tylko Kaczyński miał takie prawo, może jeszcze minister zdrowia? Kierownictwo spółek w WUM przekroczyło swoje kompetencje, więc leci ze stołków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolego anonimie, nie było i nie ma żadnej akcji promocyjnej. Miała dopiero być, ale mowa o tym była po "rozlaniu się mleka". Równolegle była mowa o skrzyknięciu chętnych, bo jest nadwyżka szczepionki. Nie chcesz tego przyjąć do wiadomości, trudno. jak już pisałem, nikt nie przekonał....... Piszesz że to samo życie, wykorzystali bałagan, koneksje. Owszem, takie jest życie. Może to nawet była walko o życie. Ale do licha ciężkiego, mamy tutaj do czynienia z ludźmi którzy mają tą świadomość, że nie są panią Jadzią z Otwocka, tylko z tzw establishmentu. Przecież musieli mieć tą świadomość że będą szczepieni poza kolejnością i będzie z tego afera. Po prostu, nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi. Nie wiem, dlaczego dla mnie ta sprawa jest czytelna i jasna, a Ty dostrzegasz w niej jakieś inne, głębsze tło. Na niekorzyść tych ludzi, codziennie wypływają jakieś nowe nazwiska, oświadczenia. Ale jakoś do tej pory nie widać śladu kampani promocyjnej, przynajmniej tej zamierzonej, lub potwierdzenia o dostawie ponadplanowej puli z Agencji Rezerw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie zabiegając o zaszczepienie poza kolejnością,
gdybym dostał dzisiaj informacje, że mogę zostać zaszczepiony, na pewno nie odmówiłbym i skorzystałbym z okazji. Nie widzę w tym nic złego. Nie mam też wystarczającej wiedzy, kto i czy w ogóle złamał prawo podejmując decyzję o szczepieniu osób spoza grupy 0.
Pani dyrektor spółki odpowiedzialnej za szczepienia w WUM czuje się kozłem ofiarnym. Całkiem jest to możliwe. Bałagan, bałagan i jeszcze raz bałagan, a nie wielka afera etyczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tkwij zatem dalej w tej obłudzie i hipokryzji, skoro, bezczelność i głupotę tłumaczysz bałaganem.
Mamy zdania odrębne. Czekaj zatem na telefon że jest możliwość......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niektórzy mają problem z oceną tego co jeszcze mieści się granicach prawa, społecznych norm przyzwoitości , szacunku dla otoczenia i przyrody. Nie dostrzegają gdzie jest granica za którą jest już zwykłe cwaniactwo, falandyzacja, bezprawie. Mylą cwaniactwo i naginanie prawa z przedsiębiorczością i sprytem.
Czasy komuny i zasady wówczas stosowane, ciągle jeszcze wpływają na zachowanie wielu ludzi. Nie do końca odnajdują się oni w społeczeństwie wyrastające w otoczeniu innych wartosci.
Temat wydaje się interesujący i warty szerszej dyskusji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety, w moim przypadku telefon z propozycją zaszczepienia jest całkowicie nieprawdopodobny. Potrafię jednak wyobrazić sobie sytuację z innej perspektywy. Zarówno z perspektywy popularnego aktora otrzymującego określoną propozycję, jak i z perspektywy dyrektora, który podejmuje decyzje w określonej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potrafie również wyobrazić sobie sytuację, że akcja szczepień poza kolejnością dla znajomków została celowo zorganizowana, ale na to potrzebne są dowody, których dzisiaj nie ma, a przynajmniej nic mi o nich nie wiadomo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To może Twoja wyobraźnia podpowie Ci wedlug jakimich kryteriów dokonano wyboru uczstników tej akcji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przechodzili przypadkiem z tragarzami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wyobraźnia podpowiada mi, że skoro nie zostały określone żadne kryteria, ani żadna lista rezerwowa szczepień ( wydaje się, że takie powinny być określone centralnie), to dyrektor, odpowiedzialny za organizację szczepień, miał prawo, a nawet obowiązek podjąć szybką decyzję. Z wyjaśnień aktorów wynika, że jednak planowano akcję szczepień promocyjnych na luty, więc w praktyce decyzją dyrektora została ona tylko przyspieszona. Według Ciebie jaq, można oskarżyć i skazać na podstawie Twojej wyobraźni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Anonimie, jeżeli prześledzisz sekwencje wydarzeń zaistniałych w tej aferce, tych które były ogólnie dostępne i komentowane przez samych biorących w niej udział, jeżeli zbierzesz do kupy nazwiska odszczepieńców i ich profesje, jeżeli będziesz znał ich wzajemne powiązania, to nie przyjdą Ci do głowy teorie typu " nie można wykluczyć że". Nie bądź proszę jak te małpki, które nie chcą widzieć, nie chcą słyszeć i nie chcą mówić. Tak mi się marzy by głos zabrał mój ulubiony adwersarz pająk, krzyż vel Cross. Jego nieomylna ocena stanu prawnego czy w tym wypadku etycznego, była by czytelnym sygnałem do rozstrzygnięcia wątpliwości, gdzie przebiega granica standardów przyzwoitości i prawa. Czy na linii Bugu, czy Odry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

>jeżeli zbierzesz do kupy nazwiska odszczepieńców i ich profesje, jeżeli będziesz znał ich wzajemne powiązania
Jeszcze raz nie! Nie należy zbierać do kupy nazwisk i już na wstępie wrzucać wszystkich do jednego worka, tak jak Ty to uczyniłeś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pewnie te, tzw. elyty, dostały na waciki, za wziecie udziału w tej ustawce.
Teraz każdy Kowalski (poza nami, cudakami), zacznie domagać się szczepienia, na przekór elytom.
Majstersztyk marketingowy.
Szczepionka jako towar deficytowy, o który rozpocznie się walka.
Biznes szczepionkowy rozkręcony.
Psychologiczne zagranie i rozpierducha w makówkach oby...wateli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Majstersztyk marketingowy? Tak :)
Tyle, że według niektórych jest to rozpierducha w makówkach obywateli, dla innych uporządkowanie makówek obywateli po rozpierdusze dokonanej przez antyszczepionkowców
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uhm :] To jest jeszcze inna bajka. Nie moja i nawet nie rozkminiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

anonimie inny, bo trudno Was odróżnić. Może warto wpisać jakiś nick, którym będziecie firmowali swoje wypowiedzi na forum ?
Ad meritum : do znanych mi i liczących się wrażych sił, odwiecznie knujących spiski i prowokacje wobec Lachów, Polan - czyli NAS, Polaków, z wyższym lub podstawowym wykształceniem, zaliczałem do tej pory Ruskich i Niemców. Pojawiają się okresowo teorie że źle nam Polakom życzą "nieprawdziwi" Polacy, ale nie zaliczył bym ich do tzw mainstreamu knujących. Ostatnio nawet niektórzy z Polaków, identyfikowani jak ci bliżej tych prawdziwych Polaków, wskazują na nową wrogą Polsce siłę, która podpisuje się takim zygzakiem z AC/DC tudzież określeniem czynności lubieżnej, którą mają chcieć zrobić PISowi.
Zatem pytam się, jakie to z w/w sił uknuły ten koronkowy spisek, topiąc przy okazji pare nazwisk, firm i instytucji w polskim szambie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy koniecznie spisek? Majstersztyk marketingowy mógł wyjść zupełnie przypadkowo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szczególnie lodów Grycan i Kosmetyków Irena Eris. Piękna akcja, nie powiem. Porównał bym ją do szyldu telewizji internetowej, Canal TV, w którym odkleiła się pierwsza litera nazwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

https://img.memecdn.com/anal-tv_o_748324.webp
żeby nie było że tak sobie a muzom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej tam! Bzibzieniek wystąpi w pierwszem odcinku kontynuacji programu "Spełnione marzenia".
"Szczepienie" w pakiecie.
http://youtu.be/dbpIxQeTEDM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

@jaq - sąd sądem, a sprawiedliwość po naszej stronie musi być.
Kosmetyczka i lodziarze już swoją sprawiedliwość otrzymali? :)
https://www.youtube.com/watch?v=faPFQq8Od4I
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, przypadkiem przechodziliśmy przed WUM
https://www.youtube.com/watch?v=Xy7a7WlYvpE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zaszczepcie Go wreszcie!
Resztę, zapraszam do "Katedry infantylnych 16-latków" ~:)

http://www.youtube.com/watch?v=JqBY7OxT9g0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niektórym rzeczywiście tak się szczęśliwie składa : https://www.youtube.com/watch?v=EskcNN8YtL4
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

3 linka : Ty nasz już cały internet przegrany na dysk, poszukaj zatem piosenki o zdrowiu Pana Koracza. Jako podziękowania dla inicjatywy kampanii marketingowej (majstersztyk) WUM .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bzibzieńku :] Voila Strusieńku :D
http://youtu.be/DB-W1cEDgNA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ani to piosenka o zdrowiu, lecz o chorobie, a tym bardziej nie Pana Koracza. Co jest ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teraz na poważnie. Lektura publikacji RMF na temat raportu komisji NFZ w WUM do końca rozwiewa wątpliwości https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-200-zaszczepionych-przez-wum-poza-kolejnoscia-minister-oczek,nId,4980081
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dopiero co byłes zachwycony postawą profesora Gacionga. Teraz podnieca Cie wypowiedź ministra zdrowia, który chce "głowy" profesora. Ja natomiast oczekuję walenia się we własne piersi Pana ministra i jego całej ekipy, która spowodowała cały ten bałagan. Do tej pory ludzie nie wiedzą ani kiedy, ani gdzie zostaną zaszczepieni. Pytania tego typu zadawane są systematycznie i konkretnej odpowiedzi nie ma. Nic dziwnego, że część społeczeństwa wzięła sprawy w swoje ręce. Niech Niedzielski i jego ministerstwo zajmie się swoją robotą i skutecznie przeprowadzi akcje szczepień podając informacje z wyprzedzeniem. PIS niestety wszystko robi z zaskoczenia, to nie powinno dziwić Pana ministra, że inni też czasami mogą zaskoczyć :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzień dobry Bzibzieńku :)
"ot czasy - głupi przodem idzie" (a propos zaszczepionych)
Ps
Czyja to "publikacja"? :D
ToĆ nie zmarnowali "szczepionków" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daleki jestem od zachwytu czy stanu podniecenia, bynajmniej nie z tego powodu o którym piszesz anonimie. Podaję link do informacji, a każdy nich sobie wyciągnie z tego własne wnioski. Jeżeli miałem jakiś przebłysk szacunku do postaci prof. Gacionga, to był on spowodowany jego oświadczeniem, dalekim od tego co mówią i piszą inni uczestnicy tej sprawy. Nie pisałem słowem o poczynaniach ludzi ekipy rządzącej, jak sobie radzą, lub jak sobie nie radzą z pandemią. Bo temat tego nie dotyczy. Temat dotyczy tego, jakie postawy ludzi uwydatniają się w trudnej sytuacji w jakiej znaleźliśmy się wszyscy. I nie ma tutaj znaczenia, kto jest ministrem zdrowia, ale to kim są ludzie którzy wykazali się taką podłością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ludzie którzy wykazali się taką podłością?
@jaq przegiąłeś i to mocno.
Nie zwróciłeś uwagi na taką subtelną informację?
"Osoby, które w żaden sposób nie są związane ze szpitalem były zgłaszane na liście, ...28 grudnia, czyli na dzień przed oficjalnym rozesłaniem przez Narodowy Fundusz Zdrowia wytycznych, które w tym okresie między świątecznym dopuszczały możliwość szczepienia osób spoza ściśle zdefiniowanego personelu medycznego i niemedycznego zatrudnionego w szpitalu - podkreślił szef MZ."
Jak bywa w zwyczaju PIS, tak i tym razem wytyczne szczepienia osób spoza personelu medycznego były przekazane "w samą porę".
Według mnie uzgodnienia były czynione w ostatniej chwili telefonicznie, lista była sporządzana na kolanie, a na następny dzień przyszły wytyczne z NFZ, (oczywiście nieco inne, niż przez telefon). Teraz szuka się kozłów ofiarnych super zorganizowanej akcji szczepień.
Kowal zawinił, a Cygana powiesili
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludwiku Dorn i psie Sabo, nie idźdcie tą drogą.
No nie idźcie tą drogą.
Co was to obchodzi co zrobiła Janda albo Materna? Czemu nie Krzychu Kononowicz od razu?
Obudzono w was najniższe instynkty. My z bratem też się kiedyś wgapialiśmy w wystawę Pewexu ale to było prawie pół wieku temu!
Nawet nie sądzę, zeby to bya akcja propagandowa, bo służby nigdy nie wystawiają na żer swojej agentury. Chyba że o tempora o mores i nie ma już niczego, nawet honoru oficerskiego. To po prostu jest Janda i Materna.
Dobrze, ze siedzicie w tej swojej bańce i nie wiecie. co robił David Rockefeller ani czemu 80latki z Hollywood wyglądają na 40latki., bo by dopiero był krzyczenie. że... ten no... Kingsajz dla każdego.

https://www.youtube.com/watch?v=HCLN4HauM34
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Anonimy, czy możecie nadać sobie nicki ? Czy ja przegiąłem w swojej ocenie, nazywając to podłością ? Wszystko zależy od kryteriów przez które patrzymy na tą aferkę. Ty starasz się szukać usprawiedliwienia, chociaż ja od początku odkąd to obserwuję, takowego nie widzę. Wręcz przeciwnie. Każdy dzień przynosi nowe wersje prawdy, sprzeczne często ze sobą, a jak już ktoś z nich zabiera głos, to ręce opadają. Czy nie umknęła Twojej uwadze taka informacja, o czym już pisałem wcześniej, że : " W tych dniach, kiedy realizowane były szczepienia, były co najmniej 32 osoby z personelu medycznego, które się zgłosiły do szczepienia, a w trakcie tej akcji nie zostały zaszczepione". Rozporządzenie o którym piszesz, to o dopuszczeniu do szczepień osób spoza ścisłej grupy 0 w okresie świątecznym wyglądało tak :" We wspomnianym komunikacie z 31 grudnia 2020 roku NFZ pisze: "Odpowiadając na apel Naczelnej Izby Lekarskiej o jak najefektywniejsze wykorzystanie szczepionek dostarczonych do szpitali w okresie świąteczno-noworocznym, do 6 stycznia, oprócz szczepienia pracowników szpitali, dopuszczalne jest także szczepienie członków ich rodzin oraz pacjentów, którzy w tym czasie przebywają w szpitalu, a których stan zdrowia na to pozwala". (PAP) . Na 450 dawek dostępnych dla WUM, bez mała 200 otrzymali ludzie spoza grupy 0. Kto się na nią załapał poniekąd wiemy, bo byli nawet tacy z nich, że się tym publicznie szczycili (!). Takie są fakty. Dziwi mnie jednak to, że nikt z Was, zabierających głos w dyskusji na tym forum, nie dostrzega w tym zła. Zło jest złem, czy będzie ono mniejsze gdy dookoła innego draństwa i niekompetencji ? Nie, nie usprawiedliwiajcie zła "mętną wodą", "ratuj sie kto może". W całym tym bajzlu jaki poniekat sami stworzyliśmy, trzeba być przyzwoitym. Zło nazywać złem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę, że pozostaniemy przy swoich zdaniach i dalsza dyskusja nie ma sensu.
Niektórzy zaszczepieni znani i lubiani aktorzy pozostaną w mojej opinii nadal znani i lubiani. Odnośnie pozostałych, zaszczepionych osób jeżeli mam swoją opinię, to ten incydent nie zmienił jej ani na plus, ani na minus.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Uczciwość, prawość cecha ludzka, polegająca w relacjach społecznych na wywiązywaniu się z danego słowa oraz przestrzeganiu reguł społecznych (uznanych norm moralnych), nawet gdy inni tego nie widzą lub nie oczekują."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Zazdrość to choroba i to nieleczalna. Dlatego trzeba nauczyć się z nią żyć. To trudne, ale możliwe. Kilka rad poniżej
1. Nie porównuj się z innymi
2. Uwierz w siebie
3. Bądź samokrytyczny
4. Żyj swoim życiem
5. Doceń to, co masz
6. Ogarnij złe emocje
7. Myśl pozytywnie
8. Nie kumuluj w sobie złości
9. Więcej luzu :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Luzu, chyba jeszcze więcej. Bo na niego nie narzekam. Ale jak Ty wykoncypowałeś że kieruje mną zazdrość ? Nie zazdroszczę im, bo trudno komuś zazdrościć łajdactwa. Może czas zamknąć ten temat, przynajmniej na tym etapie. Niczego nowego nie wniesiemy, może jedynie refleksję nad swoimi zasadami. Czy aby nie jest już za późno, bo zgodzimy się na wszystko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy kto dotyka brudną dłonią, wredną gębą pluje na Polskę moją, naszą Ojczyznę, nie jest wart dotykać ziemi Polskiej nawet po śmierci. W Polsce smród tworzą ci którzy nie mają szacunku do kraju w którym żyją.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jakże głęboka myśl przebija z tego głosu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Słyszałem ostatnio, że zło atakuje nasz kraj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sky, to chyba nowy szeryf w mieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Choć gdy czytam newsy z USA, to widzę, że to zło to takie lokalne jest i atakuje nasz kraj, bo tam właśnie zeszło w niebyt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Polityka

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

do góry