Widok

Grażyna łuczak pediatra gdańsk

Jestem jednym z wielu rodziców co mieli styczność z tą "pediatrą",nie rozumiem dlaczego jest ordynatorem na gastroenterologi,jest to bardzo zły człowiek,to nie tylko moje zdanie.Odmawiała naszemu dziecku leczenia wielo krotnie jak był by to jej prywatny folwark,oraz namawiała nas rodziców do odłączenia pompy podającej żywienie,tak poprostu żeby zagłodzić dziecko,nie widząc nic złego w tym.Chcemy tą sprawą zwrócić się do telewizji.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam umówić się na wizytę z Panią dr. Magdaleną Górą, chodzimy z dziećmi od paru lat. Bardzo sympatyczna Pani z odpowiednim podejściem do dzieci, ale przede wszystkim bogatą wiedzą - placówka Enel Medu - Oddział Grunwaldzka w Gdańsku. Polecam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeźnia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również nie rozumiem, czemu ta Pani jest ordynatorem. ( Mam wrażenie że nikt nie chciał albo tak na żarty pracownicy szpitala ciągnęli zapałki). Ta Pani nie ma empatii, potrafi tylko straszyć rodziców zamiast w trudnych chwilach dodawać im otuchy. Jedyną formą leczenia dla niej to okaleczenie dziecka - najlepiej wysłać na chirurgie i usunąć chory narząd. Ma niesamowicie wielkie ego które niestety nie idzie w parze z wiedzą o nowym leczeniu, nowych lekach. Lekarz powinien dokształcać się całe życie, pomagać pacjentom, dawać rodzicom siłę do walki z chorobą, nie odbierać nadziei i nie szkodzić. Przewlekle chore dziecko dla rodzica to ból serca, bezsenne noce, zamartwianie się, płacz, roztrzęsienie i cała masa zwykłych problemów, które się nawarstwiają bo nie ma się siły na inne rzeczy.

"Lekarze" z gastroenterologi traktujcie rodziców po ludzku, przestańcie krzyczeć, być uszczypliwi, złośliwi i niemili, przestańcie się obrażać - nie dodawajcie nam stresu bo i tak mamy sporo.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za te informacje. Unikniemy dzięki temu tej pani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Jakie tabletki na libido działają (33 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

do góry