Widok
Nie kupuję tego
Film do bólu przewidywalny, poza tym totalna kalka z "Nietykalnych". Uderza polityczna poprawność. Biały człowiek jest jak zwykle w produkcjach hollywoodzkich ordynarnym, chciwym i cwanym prostaczkiem, a czarny to subtelny intelektualista, doktor i poliglota. No i oczywiście gej.
Lewicowe pranie mózgu. Oscar murowany, oni lubią takie politpoprawne gnioty.
Dla mnie maksymalnie 3 gwiazdki w skali od 1 do 6. Trzeba docenić dobry klimat, fajną muzykę i świetną rolę Mortensena.
Lewicowe pranie mózgu. Oscar murowany, oni lubią takie politpoprawne gnioty.
Dla mnie maksymalnie 3 gwiazdki w skali od 1 do 6. Trzeba docenić dobry klimat, fajną muzykę i świetną rolę Mortensena.
Film o rasizmie w USA w latach 60 XX wieku
Pewnie dlatego dostał Oscara bo temat rasizmu jest na czasie . Obecnie rasizm to nie nienawiść między białym a murzynem ale między hetero a homo, między religiami , czy jak u nas między populistami a liberałami. Film bardzo dobry pokazuje ,że każdy człowiek może coś oferować drugiemu, każdy człowiek uczy się od drugiego człowieka i wychodzi mu to na dobre. Zachęcam do pójścia na film.
rewelacja!!!
Majstersztyk!!!! Doskonały scenariusz, świetnie zagrane role obydwu głównych bohaterów. Vigo wg mnie zagrał rolę życia. Poziom na równi z Rami Malek-em grającym Freddiego.
Kapitalny, rewelacyjny film bardzo dobrze oddający realia południowych stanów Ameryki wczesnych lat 60-tych w poruszający ale też lekko zabawny sposób.
Film dla widza, który nie szuka sieczki Marvelowskiej tylko bardziej ambitnego kina...
Kapitalny, rewelacyjny film bardzo dobrze oddający realia południowych stanów Ameryki wczesnych lat 60-tych w poruszający ale też lekko zabawny sposób.
Film dla widza, który nie szuka sieczki Marvelowskiej tylko bardziej ambitnego kina...
Koniecznie trzeba zobaczyć
Przeczytałem tutaj taką opinie, że na poziomie Nietykalnych :-) Dokładnie TAK !
Bardzo ciekawy scenariusz, gra aktorska i całość świetna.Wyszliśmy z kina zauroczeni - 2 godziny szybko zaleciały, bo tak ciekawy film.
Poziom Forest Gumpa i Nietykalnych bardzo polecam.
A muzyka genialna, inna nigdy czegoś takiego nie słyszałem .....
Bardzo ciekawy scenariusz, gra aktorska i całość świetna.Wyszliśmy z kina zauroczeni - 2 godziny szybko zaleciały, bo tak ciekawy film.
Poziom Forest Gumpa i Nietykalnych bardzo polecam.
A muzyka genialna, inna nigdy czegoś takiego nie słyszałem .....