Widok

Green Book

Green Book Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Green Book.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie kupuję tego

Film do bólu przewidywalny, poza tym totalna kalka z "Nietykalnych". Uderza polityczna poprawność. Biały człowiek jest jak zwykle w produkcjach hollywoodzkich ordynarnym, chciwym i cwanym prostaczkiem, a czarny to subtelny intelektualista, doktor i poliglota. No i oczywiście gej.
Lewicowe pranie mózgu. Oscar murowany, oni lubią takie politpoprawne gnioty.
Dla mnie maksymalnie 3 gwiazdki w skali od 1 do 6. Trzeba docenić dobry klimat, fajną muzykę i świetną rolę Mortensena.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10

Super film

Super film i super rola Viggo jak i gł.bohatera ! Naprawdę warto p[ójść !
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy to był Fryderyk Chopin ?

Doktór pierwszy utwór w knajpie dla kolorowych, zagrał solo na pianinie.Czy to był Chopin ? Proszę wszystkich czytelników o pomoc........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

tak, nokturn Chopenowski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Litości

Lata sześćdziesiąte w USA. Typowy wykształcony afroamerykanin, wirtuoz fortepianu znający 3 języki obce uczy białego tępaka poprawnej pisowni.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję !

Dziękuję !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po prostu

Nie ogląda się dobrze filmu z dubbingiem w kinie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście! Etiuda "Zimowy wiatr" genialnie obrazująca emocje bohatera filmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Muzyka w filmie

Fantastyczny film. Dużo muzyki, przepięknie zagranej. Niesamowicie pokazane emocje gł. bohatera w finałowej scenie - występie w barze dla ciemnoskórych. Zagrana z kamienną twarzą etiuda F. Chopina "Zimowy wiatr", w genialny sposób przekazuje buzujące w nim uczucia. Wspaniała rola.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Świetny film

Bardzo dobra gra aktorska, polecam, bardzo przyjemnie się ogląda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Film poruszający niezwykle ważne kwestie; zagrany wybitnie.
Oscar trafiony w punkt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziecko

Czy dziecko 14-15 letnie może oglądać ten film? Jak myślicie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Film o rasizmie w USA w latach 60 XX wieku

Pewnie dlatego dostał Oscara bo temat rasizmu jest na czasie . Obecnie rasizm to nie nienawiść między białym a murzynem ale między hetero a homo, między religiami , czy jak u nas między populistami a liberałami. Film bardzo dobry pokazuje ,że każdy człowiek może coś oferować drugiemu, każdy człowiek uczy się od drugiego człowieka i wychodzi mu to na dobre. Zachęcam do pójścia na film.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Green Book

Dlaczego ten film i inne filmy zagraniczne nie maja Dubbingu lub lektora.???!!! na zachodzie takie kino bez dubbingu zaraz by splajtowało !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

rewelacja!!!

Majstersztyk!!!! Doskonały scenariusz, świetnie zagrane role obydwu głównych bohaterów. Vigo wg mnie zagrał rolę życia. Poziom na równi z Rami Malek-em grającym Freddiego.
Kapitalny, rewelacyjny film bardzo dobrze oddający realia południowych stanów Ameryki wczesnych lat 60-tych w poruszający ale też lekko zabawny sposób.
Film dla widza, który nie szuka sieczki Marvelowskiej tylko bardziej ambitnego kina...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Green Book.....

......piękny, rewelacyjny, na miarę "Nietykalnych". Oscar zasłużony. Polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koniecznie trzeba zobaczyć

Przeczytałem tutaj taką opinie, że na poziomie Nietykalnych :-) Dokładnie TAK !

Bardzo ciekawy scenariusz, gra aktorska i całość świetna.Wyszliśmy z kina zauroczeni - 2 godziny szybko zaleciały, bo tak ciekawy film.
Poziom Forest Gumpa i Nietykalnych bardzo polecam.

A muzyka genialna, inna nigdy czegoś takiego nie słyszałem .....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale extra

Fajny film,z przesłaniem: żeby zrobić coś dobrego,nie wystarczy geniusz,ale potrzeba jeszcze......
jak siedzisz w areszcie ,albo masz inny duży problem to dzwoń prosto do.........
plus ważny temat,plus świetni aktorzy.
Polecam.Ewa

.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Filmy

Straszny film (10 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Straszny film . Przeczytaj o filmie.

Władcy Wszechświata (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Władcy Wszechświata . Przeczytaj o filmie.

Ojczyzna (5 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Ojczyzna . Przeczytaj o filmie.

do góry