Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wojtek - ocena Worek przyjechal do mnie szybko tak jak umówiłem się z firmą. Odbiór worka...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

Krzysztof - opinia wątek zamknięty sprawiedliwi ale nierychliwi tzn wywiązali się wywozem po kilku monitach
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2021

Artur - opinia wątek zamknięty Jeśli ktoś, chcę czekać miesiącami na odbiór odpadów to bardzo polecam. Jeśli...
~Artur
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 czerwca 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Usługa wywiezienia gruzu po 30 dniach od zgłoszenia nadal nie została...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lutego 2020

Klaudyna - opinia wątek zamknięty Korzystałam z firmy kilka razy, nie ukrywam, że kierowałam się m.in. ceną...
~Klaudyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty green service - firma godna polecenia!! bardzo miła obsługa, wywóz gruzu...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

Justycja - opinia wątek zamknięty Dziś u nas w rodzinie wielkie święto. Po ponad 4 miesiącach zniknął spod...
~Justycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Gość - opinia wątek zamknięty Dramat, od miesiąca dzwonię o odbiór pełnego worka i nic się nie dzieje. Cały...
~Gość
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 grudnia 2019

Artur - opinia wątek zamknięty Worek zalega już dwa miesiące. Odradzam współpracę.
~Artur
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 grudnia 2019

Beata - opinia wątek zamknięty Nieterminowi, worki z gruzem zalegają miesiącami. W momencie gdy dzwoniłam po...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

Dariusz Mielcarski - opinia wątek zamknięty Nie odbierają pełnego worka ponad miesiąc po zgłoszeniu i nie wiadomo kiedy...
~Dariusz Mielcarski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Masakra, w szczególności Pan odbierający telefony wątek zamknięty Pracuję w firmie w której czasami korzystamy z usług . Faktury wystawiane pro...
~Księgowa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 października 2019

Nieuczciwa firma - worek od roku nie odebrany wątek zamknięty Worek na gruz zamówiliśmy z mężem w sierpniu 2018r. Po ustaleniu z...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Nigdy więcej wątek zamknięty Wszystko działa super do momentu dostarczenia worka i zapłaty za usługę! A...
~Barbara Łuczak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lipca 2019

odbiór pełnych worków wątek zamknięty firma porażka. dziwne że jeszcze funkcjonuje taki podmiot na rynku. Tak jak...
~Wiola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lipca 2019

Nie polecam, wrecz odradzam! wątek zamknięty W umowie widnieje zapis o mozliwosci odstapienia od umowy oraz zwrotu kosztow...
~byly klient
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 maja 2019

Nie odbierają telefonów, nie chca zabrać worka wątek zamknięty Totalna żenada, nie zamawiajcie bo potem będziecie się bujać z pełnym workiem...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2019

Polecam usługi Green Service wątek zamknięty Z usług firmy Green Service korzystałem 3 razy w ostatnim miesiącu i...
~Patryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Prawie super wątek zamknięty Szybko przywiozą worek. Trochę długo zajmuje wywóz worka ale w granicach...
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Po wcześniejszych doświadczeniach z inną konkurencyjną firmą, której z nazwy...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry