Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julian - ocena nowy temat Doradztwo oferowane przez Green Step w zakresie wyboru drzwi było...
~Julian
1

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 27 marca 2024

Aleksandra - ocena Z pełną odpowiedzialnością polecam. Począwszy od pomiaru, przygotowania...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 lutego 2024

autor - ocena Na początku wszystko wydawało się obiecujące. Problemy zaczęły się po pewnym...
~autor
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 października 2023

Bozena - opinia Nierzetelność, niepunktualność, niesłowność. Pół roku prób naprawy schodów,...
~Bozena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2023

Serdecznie polecam wątek zamknięty Tak jak w nagłówku- serdecznie polecam :) Bardzo zależało mi na Fertig Desce...
~Monika
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2019

Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty Panowie z Green Stepu stanęli na głowie i specjalnie ściągnęli dla nas próbkę...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Polecam :-) wątek zamknięty Polecam usługi firmy Green Step. Panowie stanęli na wysokości zadania,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Skruszony klient wątek zamknięty Przede wszystkim brawa dla Kierownika Salonu za szybkie i fachowe...
~Krzysztof
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2013

podłogi i drzwi drewniane wątek zamknięty Witam. Zamówiłam w tej firmie podłogi i drzwi drewniane. Jestem zadowolona z...
~Janina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

Polecam tą firmę wątek zamknięty Zamówiłem norweskie podłogi oraz schody z Greenstepu. Jestem bardzo...
~Bardzo zadowolony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

MAREK wątek zamknięty 1-co do podejscia Pana Marka do nas-kupa smiechu polaczona z...
~Tosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Polecam.. wątek zamknięty Zamówiłem w salonie Green Step drzwi do mieszkania. Jestem bardzo zadowolony...
~Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Polecam wątek zamknięty Czytałam opinie przed zakupem i miałam wątpliwości ...Jednak mój małżonek...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

Póki co jest ok wątek zamknięty Zamówiliśmy schody, czekamy na realizację. Projektant bardzo kontaktowy,...
~Dez
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry