Green Way

Bistro

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 47

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie polecam wątek zamknięty Jedzenie pierne , niezjadliwe , mocno przyprawione - nie polecam , obsługa...
~Koko
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 grudnia 2018

super wątek zamknięty Jestem stałą klientką green way od kilku lat. Przez ponad rok działalność...
~kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2018

OCHYDA!! wątek zamknięty Sopocki Green Way to najprawdopodobniej najgorsza wciąż działająca...
~piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2016

W sopockim Green wayu duże zmiany na gorsze wątek zamknięty Dzisiejszy dzień zdecydowanie przerósł pracowników sopockiego Green Waya -...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Mam mieszane uczucie co do tego miejsca wątek zamknięty Byłam,spróbowałam. Obsługa była miła. Dziewczyna na kasie uprzejmie...
~gość
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

Świetne miejsce z dobrym jedzeniem, sokami i pysznymi deserami. Polecam. wątek zamknięty Odwiedzam od kilku lat z całą rodziną i bardzo sobie chwalę. Oby więcej...
~cc
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Polowanie na frajerów wątek zamknięty Latem lepiej nie wchodzic, bo pod turystow porcje sa zmniejszane, a ceny...
~Sopocianka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2015

nie polecam wątek zamknięty Knajpa podobno przyjazna dla rodzin z dziećmi! Kpina, brak fotelików,...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 października 2014

Zdrowy Fast Food wątek zamknięty świetna obsługa, szczególnie przystojny Pan na kasie, duże porcje, ciekawie...
~letskeepfit
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Kiedyś bary z misją dziś tylko chodzi o zysk wątek zamknięty Dania sztandarowe zawsze pyszne, te wymyślne i sezonowe nie zawsze. Porcje ok...
~była klientka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 maja 2013

Lena - opinia wątek zamknięty Super lokalizacja i wystrój lokalu! Przyjemnie się tam siedzi i nie ma...
~Lena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

Miły Bar wątek zamknięty jedzenie dobre, wystrój pogodny... najładniejsza Pani z tatuażem za barem...
~Gentleman M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 września 2011

kasia - opinia wątek zamknięty Obsługa fatalna, jedzenie było o wiele lepsze. nie polecam
~kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 stycznia 2011

Skandaliczna obsługa! wątek zamknięty Zamówiłem dziś chłodnik i placki ziemniaczane. Chłodnik zjadłem, na placki...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lipca 2010

..mmmm...ten kucharz.... wątek zamknięty widzieliście tego kucharza???? te mięśnie, ta twarz, te tatuaże???? ojej jak...
~Kamila
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 maja 2010

Pomylka wątek zamknięty Ceny zatrwazajace! To,że ceny różnią się w zależności od położenia greenwaya...
~Suzana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2010

Warto:) wątek zamknięty Byłam tam wczoraj. Bardzo miła, uśmiechnięta obsługa. Panie, które obsługują...
~Gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 września 2009

Fatalna obsługa wątek zamknięty Byłem tam dzisiaj na obiedzie i powiem krótko... jedna osoba nie obsłuży...
~morphik
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 września 2009

ceny masakra wątek zamknięty Jedzenie i obsługa spoko, ale green way jeszcze chwila moment i zrówna się z...
~marecki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

19

wątków

do góry