Widok

Groupon na aparat ortodontyczny

Witam,
Chce kupić Groupon na aparat tylko chciałam się zapytać czy ktoś z Was zakładał w miladent bądź klinika kurban? Aparaty są podobno te same co w normalnej cenie więc bardziej chodzi o lekarza ortodontę.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Ja kupiłam Groupon dla dziecka do kliniki Kurban. Na pierwszej wizycie jest przeprowadzany wywiad. Potem jak wszystko jest ok to robione są wyciski za które płaci się 100zł. Dostaniesz skierowanie na prześwietlenie. Koszt w granicach 200-220 zł. Na następnej wizycie która jest po około 2-3 tygodniach masz zakładany aparat i dopiero wtedy jest realizowany Groupon. My jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki. Ja zanim się zdecydowałam to dzwoniłam i się dopytywałam jakie są warunki. Czy płaci się za odklejony zamek itp.
Życzę powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również życzę powodzenia. Tym bardziej, że z tego, co się dowiadywałam nikt tam nie ma specjalizacji z ortodoncji. Czyli idziesz do dentysty, który jedynie lubuje się w ortodonocji. Powiem tak, leczę się ortodontycznie już prawie 4 lata:( Niestety na początku poszłam ( zupełnie nieświadoma) do dentysty, który jak się okazało nie miał specjalizacji z ortodoncji. 2 lata chodzenia, zęby w opłakanym stanie mimo regularnych i drogich wizyt, metody prób i błędów, osteoliza wokół jednego z zębów ( jak się później okazało- wynik zbyt gwałtownych ruchów). Na szczęście przeniosłam się do specjalisty ortodoncji, który teraz ratuje moje zęby ( jestem już bliżej końca tej gehenny). Nie było łatwo - nikt nie chciał przejąć tego leczenia, możecie sobie tylko wyobrazić, jak tam zostało "namieszane". Samo przejęcie leczenia ortodontycznego, gdy coś idzie nie tak graniczy z cudem, a jeśli już znajdziesz chętnego, to żąda 2 tys zł. ( wcale się nie dziwię, sprzątanie " bałaganu" po kimś to nic fajnego). Nie moim celem jest tu zachwalanie czy odradzanie kogoś konkretnego, ale apeluję do Was o oddawanie się w ręce doświadczonego specjalisty ortodoncji z kwalifikacjami, które są potwierdzone państwowym egzaminem specjalizacyjnym! Dziewczyny, nie dajcie się zwieść promocjom na grouponie- zapłacicie teraz za łuk kilkaset zł mniej, a oni i tak wyciągną od Was na kontrolnych wizytach ( u tamtego dentysty wizyty miałam co 4 tyg- koszt 125 zł, u obecnego ortodonty co 6-8 tyg- koszt 150 zł za dwa łuki...). Naprawdę - szkoda zębów ( szkoda, że przekonałam się o tym tak późno...)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomyślcie jeszcze... Dobrzy ortodonci mają mnóstwo Pacjentów ( co zdążyłam doświadczyć na sobie, gdy poszukiwałam ortodonty przed założeniem aparatu i na wizytę u prawdziwego ortodonty kazano mi czekać 5 mies...). Dlatego właśnie poszłam do "pseudoortodonty"- skusiła mnie cena i czas oczekiwania. Czy dobry ortodonta z sukcesami musi wspierać się grouponami? Oczywiście, że nie. Tu działa przekaz między pacjentami i rzeczywiste efekty działania. Poza tym wystarczy przeczytać na forach o efektach współpracy z dentystami bez specjalizacji z ortodoncji, którzy już kilka lat ogłaszają się na grouponie... Ludzie chcą wnosić pozwy grupowe!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://forum.trojmiasto.pl/Klinika-Kurban-ortodonta-poprosze-o-opinie-t360390,1,50.htm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://forum.trojmiasto.pl/Platinum-dent-aparat-staly-prosze-o-opinie-t649750,1,50.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje za odpowiedzi.
Ja już raz miałam aparat za pełną cenę i żeby znowu są krzywe ... dlatego stwierdziłam że nie wiem czy chce znowu płacić tyle pieniędzy .
A orientujecie się jak jest Miladent?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzę do Miladentu do dr Piotra Lenarczyka, niestety - prawie 2 lata wizyt, a lekarz zachowuje się trochę jak po omacku, mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Nie polecam, szczerze szukam teraz kogoś, kto przejmie leczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety bardzo ciężko jest przenieść leczenie ortodontyczne. Nikt nie chce sprzątać po kimś bałaganu i brać odpowiedzialności za efekty końcowe. Niestety ja też podjęłam ... 3 lata temu błędną decyzję o pójściu do pseudoortodonty bez specjalizacji, po 1.5 roku leczenia ledwo co, jedynie z polecenia znalazłam prawdziwego ortodontę, który przejął leczenie. Było niestety mnóstwo rzeczy do naprawienia. Życzę Ci powodzenia, ale jest ciężko. Mi kilku trójmieskich ortodontów odmówiło przejęcia leczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

chszciny ksiądz nie chce wystawic zaświadczenia (69 odpowiedzi)

właśnie dzownił do mnie chrzestny )przyszły ) ksiądz nie wystawił mu dokumentu do chszczin bo...

zapisanie noworodka do przychodni (13 odpowiedzi)

Dzień dobry, Piszę z pytaniem, na które nikt nie jest w stanie mi udzielić konkretnej...

brak decyzji 500 plus z PUW (10 odpowiedzi)

Witam! Nie znalazłam, wiec zaczynam, jeśli ktoś znajdzie taki temat- poproszę o link, po co...

do góry