Widok

HAIR Design Rumia Kinga Ossowska - proszę o opinie.

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś może korzystał z usług fryzjerskich tej Pani? Jakieś opinie? Bo zastanawiam się nad nią, Anną Wojciechowską i Olą Czerwińską.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kinga Ossowska jest super, ale moim zdeniam Ola Czerwinska jest najlepsza :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kazda kolejna wizyta jest droższa .. kasują jakby były doczepione naturalne włosy .. 800 zł za farbowanie z rozjaśnieniem i olaplex .. zdjęcia robione pod zimnym światłem włosy wygladaja idealnie ładny blond a w domu ruda Grażyna. Nigdy więcej nie dam się zwieść tym pięknie obronionym zdjęciom
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie miałam tak samo włosy miały byc farbowane od skory głowy a tak nie było zdjecie inne niz rzeczywistosc a kasuja jak za zboze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli negatywne opinie dalej aktualne ...? Ja próbuje jakoś się porozumieć z nimi, ale zostałam ewidentnie zaatakowana po wyrażeniu mojej opinii. Chyba lepiej nie zwracać uwagi paniom z tego salonu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jaki sposób została Pani zaatakowana?:)
Każdy korzystający z Naszych usług wie ze mamy kobietę anioła na recepcji.
Proszę o kontakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Kingo ta pani Aniol z recepcji nie odbiera telefonow. Bardzo ciezko sie do Was dodzwonic. A jedyna droga jest telefon.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam na forum

Nawet nie odpisują na Messengerze od 01.02 nie mam odpowiedzi kiedy mogę przyjść. Uwazam ze zakład fryzjerski przereklamowany. Ludzie nie dajcie się zwariować sa inne salony który jeszcze ladniej robia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Kingo pisze na messener od 3 dni nikt nie odpisuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może nie dogadała się Pani ze stylistka ze włoski nie od skory zostały farbowane? często tak jest ze błąd leży w konsultacji.
Nie wiem ile kosztuje zboże. Ale wiem ile płace za najlepsze na rynku fryzjerskim materiały i ile płace za prąd,wodę,gaz,ręczniki,folie,sprzęty do stylizacji i koloryzacji,...jakie drogę szkoleniową musiałyśmy przejść by mieć wiedze i moc wykonywać zawód. koszty które składają się na całokształt usługi.
Tylko ktoś kto nie ma tej wiedzy mógłby ocenić w ten sposób kwotę za wykonana prace.:)
Tak wiec ADDD łatwo anonimowo kogoś niszczyć,gorzej wykazać nic porozumienia. Wystarczyłby jeden tel a byśmy na rzęsach stały by wypuścić Panią zadowolona, tego jestem pewna.
Proszę naprawdę o kontakt z Nami.
Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cena sa drogie ale kosmetyki z najwyższej polki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Kingo tyle co kasujecie za rozjasnienaie wlosow to w innym salonie uzywajac tych samych produktów mam na myśli Olaplex i farby Kevina place polowe ceny. Malo tego nie szanujecie klientów, nie odpisujecie na stronach np. Messenger z data kiedy można przyjść. Zawsze jest problem. Nigdy nie ma czasu aby zapisac się do ulubionej styliski, brak miejsc . Szkoda ze za tak duza kase jeszcze nie można przyjść kiedy się ma ochote. Rozumiem dzień dwa roznicy . Do innch stylistek jedynie które zaproponujecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


To prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet jeśli umoweicie się do ulubionej to i tak będzie inna wam robic wloski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam,
faktycznie kogo stać na takie ceny. kosmetyki z gornej polki ceny rowniez. nie warto wydawac takie pieniądze. Ja za wlosy rozjaśniane lekko przed ramiona zaplacilam 600 zl.Myslalam ze padne jak mnie skasowali. Nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

Ja zaplacilam również 600 pln mało nie padlam tam, Wlosy ladnie rozjaśnione ale jak przyszłam do domu nie zrobily tego wow!! Nie warto można zrobić gdzie indziej taniej i również ladnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam pani Olu.z ręka na sercu mogę przysiądz ze Nigdy w życiu nie obrobiłam żadnego zdjęcia włosów w całej mojej karierze zawodowej. BardzoPrzykro mi ze taka jest Pani opinia. Myśle ze nie jest pani przedsiębiorca piszą Takie rzeczy, i ze nie chciałaby Pani żeby obca osoba osadzała Pani fachowość w taki sposób. Gdyby Pani odezwała się do Nas z pewnością byśmy zwróciły koszty bądź spotkały się drugi raz i sprawiły by naprawdę była Pani zadowolona. Bo na tym Nam najbardziej zależy. Zapraszam następnym razem do Siebie na fotel, postaram się sprostać Bardziej Pani oczekiwaniom. Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam serdecznie Pani Olu.
szczerze watpię by była Pani Nasza stała klientka, 800zl jest to kwota przy bardzo długich i gęstych włosach za rozjaśnienia blond,przy których fryzjer musi zużyć mnóstwo czasu materiału.
Naturalne włosy kosztowałyby ponad 3tys. także duża nie wiedza z Pani strony.
Sądząc po określeniach jakich Pani użyła nie ma
Pani dużej styczności z branża beauty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie znajdziecie lepszej fryzjerki od P. Kingi! To mistrzyni!!. Wychodzę z tego salonu z najpiękniejszy blondem na świecie. Warte każdej ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam pania Kinge. Niestety wizyty sa bbbbbbbbbbbbb drogie, raczej nei warte tej ceny. Rozjasnie wlosow sredniej dlugosci 500 pln
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przemiła obsługa recepcji i fantastyczna atmosfera w salonie wprowadza w dobry nastrój.Polecam gorąco!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Goraco polecam pania Paulinke mistrzyni ciecia wlosow i botoxu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fachowa konsultacja i profesjonalne wykonanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przemiła obsługa recepcji i fantastyczna atmosfera w salonie wprowadza w dobry nastrój. Gorąco polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pełen profesjonalizm! Pracownicy z ogromną wiedzą. Zdecydowanie polecam ten salon znajomym. Jestem zachwycona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry