Widok

H&M - ubrania ciążowe

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
H&M ma serię ubrań ciążowych, która nazywa się chyba H&M Mama. Byłam wczoraj w Klifie i ich nie znalazłam ... Oślepłam ? Czy może przestali ją produkować ? Bo zgłupiałam troszeczkę ... :)

A może wiecie w jakich jeszcze sklepach z odzieżą dla kobiet są ciuchy ciążowe ?

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o h&m to w klifie chyba faktycznie nie ma...
są za to na pewno w h&m w Porcie Rumia (ale wybór marny...)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne, że w Klifie nie ma. W Gdańsku we wszystkich H&M są ciuchy ciążowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki dziewczyny :)

A gdzie jeszcze kupujecie ubrania ciążowe - wiem, że można na allegro, ale czasem fajniej jednak coś przymierzyć.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Galerii Bałtyckiej jest super sklep z odzieżą ciążową, ale ceny też "super" ;) Choć można znaleźć coś na przecenie
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w H&M nie znalazłam nic ciekawego :/
ciuchy ciążowe kupuję w Kamama - hala targowa w Gdańsku i C&A
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia31, mówisz o tym sklepie na poziomie -1? Taki malutki? Pytam bo może jest jeszcze jakiś a nie zauważyłam. W każdym razie w tym małym sklepiku rzeczywiście ceny bardzo wysokie, a do tego ja się już w żadne spodnie nie mieściłam :( Wyszłam załamana bo to było w 5-6 miesiącu ciąży. Za to w H&M kupiłam rybaczki w rozmiarze M i spokojnie na tyłek naciągam nawet teraz.
Polecam sklep we Wrzeszczu na ul. Klonowej. Ceny też dość wysokie, ale wybór znacznie większy niż w tym w Bałtyckiej.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oooo, w C&A mają ciuchy ciążowe - nie wiedziałam.
Ciekawe czy w Porcie Rumia też, muszę sprawdzić :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a właśnie w Porcie Rumia w C&A ja z kolei nie mogłam ciążowych znaleźć, ale ten sklep jest dosyc duzy wiec mogłam faktycznie ominać

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
smith, o ile nie zmienili, są po prawej stronie od wejścia na końcu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam również sklep w Gdyni na Żwirki i Wigury (boczna od Świętojańskiej), jak i outlet (hehe) na końcu Świętojańskiej (jeszcze za Urzędem Miasta). ceny wiadomo.
w H&M owszem, myślę, że można coś wybrać.
natomiast w Nivenie w GB, poziom -1, jak dla mnie porażka.
w C&A też raczej bida.

ogólnie fajne ciuszki sa happymum.pl (fajne jeansy, ale można też kupić w tym pierwszym sklepie w Gdyni)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja właśnie w C&A kupiłam świetne jeansy :)
a zaznaczam, że jestem w niemałym rozmiarze :D
czyli trzeba obejść wszystkie sklepy i zawsze znajdzie się coś dla siebie,
chociaż dziękuję zrządzeniu losu że nie jestem zimową ciężarówką, bo kozaki to chyba w rozmiarze 44 musiałabym kupić ;)
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe, no dokładnie.
liczę, że jeszcze miesiąc dam radę w klapkach, co prawda zakryte z przodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w H&M jak dla mnie mają tylko extra spodnie jeansowe, extra jakość i modele mamuśka wygląda jak modelka hihi jakieśi 2 tyg.była promocja i chyba jeszcze trwa, że wszystkie dżiny sa obniżone o 40zł tak więc nie płaci się np.149zł a tylko 109zł ..polecam !!!!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w czasie ciąży kupywałam ciuszki w H&m i C&A ale raczej na działach z normalą odzieżą, bo te ciażowe były jak dla mnie okropne. kupiłam kilka tunik sukienek, spodnie typowo ciazowe miałam jedne z allegro
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam C&A, mam stamtąd super spodenki! A drugie kupiłam przez internet na stronie 9fashion (często są promocje promocje, warto tam zaglądać). Bluzki, bluzeczki, sweterki - to wszystko mam z działów nieciążowych. A w ciuszkach ciążowych z H&M zdecydowanie siebie nie widzę - są jakieś takie niezgrabne, bez polotu...
http://zuzanka-czaruje.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można też przez internet
https://pieknybrzuszek.com/sukienki-ciazowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

nnt. leczenie alkoholizmu w szpitalu na Srebrzysku (22 odpowiedzi)

moze ktos podpowie mi cos o tym oddziale, bo ktos z mojej rodziny potrzebuje takiej pomocy w...

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

do góry