Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przepiękne bukiety!!! wątek zamknięty Pani Tatiana wraz ze swoją Ciocią to kwiatowe Czarodziejki. Wielokrotnie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Najlepsza kwiaciarnia w Trójmieście ! :) wątek zamknięty Zamawiałam nie raz wieńce na pogrzeb, ale tym razem powierzyłam również...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Szkolna współpraca! wątek zamknięty Jako kobieta obsypywana kwiatami z tej kwiaciarni to już pisałam i nadal...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Wybitna kwiaciarnia ze wspaniałą obsługą! wątek zamknięty Regularnie pojawiam się w tej kwiaciarni już przynajmniej od 1.5 roku. Wracam...
~Wacław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Z nieskrywaną przyjemnością kupuję tutaj kwiaty. Niezwykle miła obsługa....
~Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

zakup kwiatów wątek zamknięty Pracownia bardzo ładna , bardzo duży wybór świeżych kwiatów , przemiła...
~AGA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

Kwiatki Bratki i Stokrotki ... wątek zamknięty Moja mama KOCHA tulipany, co wiedzą panie w kwieciarni. Za każdym razem gdy...
~Marta W
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

Sztuka ślubna ... wątek zamknięty Tak. Właśnie tak jak napisałam. SZTUKA. To jest to co co możemy znaleźć w tej...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2016

Kwiaciarnia jak wycięta z cukierkowych lat 50-dziesiątych wątek zamknięty Uwielbiam tą kwiaciarnie. Jak tylko mogę to na każdą okazję korzystam z...
~Łukasz B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Gorąco polecam - piękne kwiaty, bardzo miła obsługa wątek zamknięty Gorąco polecam Pracownię Florystyczną HTS. Kwiaty są zawsze świeże i bardzo...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2016

Piękne kwiaty i doskonała obsługa wątek zamknięty Doskonała kwiaciarnia. Prawdziwi profesjonaliści. Kupuję u nich kwiaty...
~Maciek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2016

Florystyka ślubna na najwyższym poziomie!!! wątek zamknięty Tego, w jaki sposób przygotowane są kompozycje nie da się opisać słowami!!!...
~Agu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

Przemiłe Spotkanie! wątek zamknięty Wyjątkowe miejsce! Sam wystrój lokalu daje wrażenie poczucia estetyki i...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 listopada 2015

Ciekawe miejsce wątek zamknięty godne polecenia.... moja partnerka była zadowolona więc to jest najbardziej...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

bukiet pachnący ziołami wątek zamknięty Dziękuje bardzo Państwu z HTS Pracowni Florystycznej na Gdańskiej Zaspie za...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Pełen profesjonalizm ! wątek zamknięty Polecam w pełni HTS pracowania florystyczna, kwiaty przepiękne, świeże,...
~Ola B
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

w końcu świeże kwiaty na Zaspie wątek zamknięty Jestem zachwycona tym wspaniałym miejscem, profesjonalna obsługa, miła...
~monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry