Haftwear

Produkty i gadżety reklamowe

Gdańsk, Słupska 26A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Haftwear wątek zamknięty Chciałbym podzielić się swoją opinią apropo w.w firmy. Według mnie ta firma...
~Oziesiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

Dla mnie super wątek zamknięty Obsługa może nie słodka ale bardzo pomocna i znająca się na rzeczy. Duży...
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

Polecam! wątek zamknięty Szybka realizacja, najwyższa jakość!
~BaQ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2012

Magda - opinia wątek zamknięty Polecam Zamówiłam u nich 15 sztuk koszulek polo z haftem. Pan, który przesłał...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Postanowiliśmy ze znajomymi zrobić koleżance niespodziankę na urodziny -...
~Maciej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2012

Drugi raz raczej nie skorzystam. wątek zamknięty Zakład powinien spełnić oczekiwania mało wymagających klientów zlecających...
~Marmelech
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lutego 2012

Bardzo polecam wątek zamknięty Jak dla mnie ta firma jest bardzo dobrze przygotowana, mialem plan zrobienia...
~Artur
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

Ani nie odradzam, ani nie polecam wątek zamknięty Wszystko pięknie tylko termin niedotrzymany i zmieniany 2 razy - łączne...
~Zamawiający
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

polecam! wątek zamknięty polecam wszystkim usługi Haftwear! My zamówiliśmy koszulki i polary firmowe...
~Fornica
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

Jestem zadowolony! wątek zamknięty Nie wiedziałem ze mozna zrobic sobie haft od reki i przy niewielkiej ilości,...
~Tomala
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

10

wątków

do góry