Widok

Halołin

Jako że nadchodzi halloween apeluje do rodziców aby w tym roku bardziej pilnowali swoich bąbelków, w szczególności tych starszych. Mam na myśli zeszłoroczne "psikusy" w postaci między innymi malowanych genitaliów na drzwiach, ogrodzeniach, znakach, samochodach czy rozlewanie lakieru do paznokci. W tym roku będziemy bardziej czujni na tego typu wybryki i nie ujdzie taki wandalizm płazem. A za każde zniszczone mienie to wy rodzice będziecie musieli zapłacić. Także proponuje wytłumaczyć swoim pociechom co wolno a czego nie, zarówno podczas zbierania cukierków jak i codziennie.
popieram tę opinię 56 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pan z Gdańska dał przykład ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12
Pogonić bachory. Obce święta. Co z nich wyrośnie.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 15

Proszę się nie martwić. W naszej miejscowości rodzice dają bardzo dobry przykład dzieciom. Szczególnie parkując na zakazie koło szkoły i narażającym tym, wszystkie inne dzieci na niebezpieczeństwo.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie jestem przeciwnikiem tego święta jest mi to obojętne ale jestem przeciwnikiem niszczenia cudzego mienia. Tym takim tolerancyjnym madkom proponuje alby Tobie ktoś obsypał samochód maka, pomalował elewację lub wysmarował klamki lakierem tak jak to zrobili naszym sąsiadom.
Stop niszczeniu! bo to żaden psikus.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak złapie jakiegoś dzieciaka na robieniu syfu przy mojej posesji, to będzie musiał to posprzątać gołymi rękami i wycierać swoją koszulką i nie będzie mnie obchodzić, ze w Ameryce jest takie święto .Już ja wam urządze horror i święto strachu
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 7

Popieram! zobaczę wandalizm nakopię w d...pę
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja obchodzę w tym roku halołin pod hasłem "Zero tolerancji dla bezrozumnych dzbanów " ,żeby nie było, że nie ostrzegałem
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przypominam że to wszystko co wyżej napisane to groźby karalne. Naprawdę żenada.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 32

Jakie groźby??? Po prostu lojalne, życzliwe ostrzeżenia. Popieram!
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 2

Karalny jest wandalizm. Obezwładnienie i zatrzymanie młodocianego wandala, a następnie oddanie go w ręce policji jest działaniem jak najbardziej chwalebnym.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przede wszystkim jest zasada którą należy przestrzegać. Jeśli przy mojej posesji nie ma świecącej dyni to znaczy, że ja się w to nie bawię i wara pukać do moich drzwi. Ja nie zabraniam się w to bawić ale Ci co się w to bawią tak samo jak ja powinni być tolerancyjni wobec mnie i nie zakłócać mi spokoju. Także prośba do rodziców: wyedukujcie siebie i dzieci, że podchodzicie tylko tam gdzie jest wyraźny sygnał ze Ci domownicy się w to bawią. Dzięki temu będziecie się bawić tylko z tymi co tego chcą.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najwięcej dzieci mają frajdy jak odwiedza kogoś ultra katolskiego. Im bardziej sie piekli tym więcej radości daje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Popieram mieszkałem 5 lat w katolickiej Irlandii. I tam zawędrował amerykański zwyczaj. Ale dzieci pukały tylko do drzwi domów gdzie w oknie była świecąca dynią i nie było większych problemów.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak samo w Anglii. Dzieci pukają tylko tam, gdzie jest dynia. Nawet jeśli nie otworzą,to odchodzą grzecznie -widocznie słodkości się skończyły. Często cukierki wystawiane są w pojemniku przed domem, każdy ładnie się częstuje i odchodzi. Tu 5 kg cukierków wystawionych przed domem rozeszlo się w 15min. Do tego zniszczone dekoracje (zdeptane i potłuczone dynie ,specjalnie przewrócone lampiony i wszystko uciapane keczupem. Żenada. Polskie ktetyny bawią się !
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

odpuść kolego..wyluzuj..rajtuzy wyluzuj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Apele nic nie daly. Pod swoja furtka mam wielkiego knuta, rozbite jajka a skrzynke na listy cala wymazana pianka go golenia... zenada. Ludzie, wezcie sie za wychowywanie wlasnych dzieci :/
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uwaga znalazłem szpilke w cukierku. d**ile możecie kogoś zabić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Bardzo dobrze. Oducza się pogańskich zwyczajów
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15

Czas sie nad sobą zastanowić. Jak myślisz dlaczego akurat u Ciebie takie rzeczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
tak nastarszyliście dzieciaki, że teraz sami musimy cukierki jeść :(
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram mieszkałem 5 lat w katolickiej Irlandii. I tam zawędrował amerykański zwyczaj. Ale dzieci pukały tylko do drzwi domów gdzie w oknie była świecąca dynią i nie było większych problemów.
Po pierwsze to z Irlandii zawędrował do USA a oni wiadomo komercja i rozdmuchali. W Irlandii to celtyckie święto. Poczytaj trochę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkiemu winne są te matki ,które tym dzieciom pozwalają na te Halloween. Gł u p sz e od tych dzieci te matki.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 10

Sam jesteś głupi! Tu narzekacie że dzieci tylko w domu przed kompami a teraz jak już wyszły to szpilki kładziecie. Na szczęście że moje ma większą frajdę z częstowania niż zbierania.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Do mnie przyślij kulturalnie i jestem zadowolony do następnych co chodziło też nie mam uwag może zależy od osiedla gdzie się mieszka i kto tam mieszka
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wstało od kompa by nażreć się cukierków Brawo Madka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

proponuje kupic pare zniczy i udac sie na spacer do baninskiego lasu tam znajdziesz zapomniane mogily te swieto jest dedykowane tym co odeszli a nie szatanstycznej szopce ludzie co sie z wami dzieje gdzie wasze serca i sumienia
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

co to jest satansztyczna?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komu ma tam palic znicze soldatom wehrmachtu czyli kaszubom wcielonym do obrony ostatnich linii czy radzieckim wybawicielom?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Halołin i po halołinie. Dzieci zadowolone. Cukierki rozdane i o co ta cała afera. Bezdzietne flustraty zazdroszczą 500 plus i tyle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

mieszkam tu 5 lat i pierwszy raz zdarzyło się że banda niedorozwojów chodziła w rejonie ulic kalinowa, akacjowa, głogowa, laurowa i lodowa , wyraźnie określone jest nie ma "dyniowego dzbana" nie kultywują takich bredni mimo to te małe oszołomy polewali czym się dało zarówno furtki, bramy a nawet chodniki przed wejściem, w przyszłym roku poszczuję psem to bezrozumne dziadostwo.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Art. 108 Kodeksu Wykroczeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie otworzyłem drzwi bo akurat nie miałem w domu słodkości no i jajko wylądowało na świeżo malowanej elewacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No to rodzice tego jajcarza się teraz wykosztuja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry