Widok

Handel walutami - gra warta swieczki?

Handel walutami - gra warta swieczki? Da się na tym zarobić, czy to raczej opcja tylko dla tłustych graczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

z tego co wiem to zacząć można i za darmo na koncie demo, na jakieś platformie walutowej, forexowej itd, no ale za darmo to nic nie zarobisz:) i też nie stracisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stań przed Grandem,Pewexem i recytuj polglosem : "czencz may ? Aj wil giwju beter prajs."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No ale dowcipne, boki zrywam ha ha.
Nie wiem czy czujesz ten sarkazm?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każda świeczka jest warta ;) Grunt aby trafiać tylko na zyskowne świeczki :P
Sorki taki żarcik mi się załaczył :D

Masz na myśli grę na giełdzie czy obrót gotówką kupno/sprzedaż?

W pierwszym przypadku z odpowiednią strategią wszystko jest możliwe :)
W drugim przypadku trzeba mieć konkret hajs żeby jakieś sensowne zyski z tego były :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

myślę że miał na myśli forex, czyli giełdę.
A gra jest warta świeczki jak sie umie grać
A jak nie, to lepiej trzymać się z daleka, ewentualnie jakiś automat fx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepiej dobrze sprawdzony automat, z tego co wiem wiekszość z nich to sciema
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

masz na myśli strategie w sensie wypracowaną przez siebie czy jakich innych traderów? W google na hasło strategie wyrzuciło mi firmę https://prop-erly.eu/ ale nie do końca rozumiem co oni tam sprzedają za systemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to napisz do nich i zapytaj.
Jak dobrze widzę to jakaś strategia do zastosowania do handlu na fx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam z usług firmy już od października także jak macie jakieś pytania to służę pomocą ;)
Strategie przez te pół roku wypracowały już fajny zysk i mimo ostatnich tąpnięć na rynkach na strategii mam aktualnie 50% zysku :)
Jak by ktoś był zdecydowany to również zapraszam do zespołu https://panel.prop-erly.eu:443/Account/Register?ReferrerCode=8101706464114827
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

50% od jakiej kwoty włożonej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tłysty gracz to znaczy z grubym portfelem czy wiedzą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

z grubym portfelem bo jak na logikę sensownie zarobić na kupnie 100Euro gdy kurs skoczy o 4 grosze to grosze zarobisz. Przy kupnie już 10k euro zmiana kursu o 4 grosze robi dużo większy zysk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla mnie to jest jakiś kosmos. Kompletnie się na tym nie znam i wydaje mi się, że tu trzeba umieć obracać dużymi pieniędzmi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To po co się wypowiadasz, skoro nie znasz się na tym ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kryptowaluty stały się innowacyjnym przełomem ostatniej dekady, ponieważ dają ludziom z powrotem kontrolę nad ich aktywami i umożliwiają błyskawiczne rozliczenia bez angażowania banków. Większość ludzi myśli, że zdobycie kryptowaluty wymaga jakiejś bardzo złożonej wiedzy, ale wszystko jest znacznie prostsze. Możesz kupić kryptowalutę na https://www.bitconnect.co/pl/bitiq/ za pomocą swojej karty kredytowej. Korzystam z tej usługi cały czas i nigdy nie miałem żadnych problemów z transakcjami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kryptowaluty to innowacyjny sposób zarabiania i inwestycji, szczególnie dla osób lubiących nowe technologie. Na początek potrzebny będzie m.in. odpowiedni system do śledzenia szczegółów GPU, hashrate, konsoli górnika w czasie rzeczywistym i statystyk graficznych, np. https://simplemining.net/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja działam na Forexie, byłam na szkoleniu u Roberta Gawędy i tam zyskałam konkretne podstawy. Naprawdę solidna dawka wiedzy która pozwala zacząć działać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam te szkolenia - bylem na wielu ale Robert faktycznie ma wiedze i pomaga ludziom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Klimatyzacja w biurze (51 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

do góry