Widok
Hej pomocy!!!
Witajcie mam do was prośbę otóż znalazłem ostatnio pewną książkę, niestety wypadło mi z pamięci jak się nazywa była chyba o katastrofie w smoleńsku. Napisana przez jakiegoś dziennikarza śledczego nazwiska też niestety nie pamiętam. Mam dużą ochotę przeczytać tą książkę. Czy ktoś byłby w stanie pomóc?
Na empiku jej nie ma, nie wiem czy napewno ale chyba tylko na jego stronie można ją dostać. Sytuacja jest ciężka do wytłumaczenia ale jak chcesz wiedzieć dlaczego tak właśnie jest to pooglądaj jego filmy na youtuube to w 5 minut pojmiesz. jak chcesz to tutaj masz link do jego strony http://gadowskiwitold.pl/
Gadowski nie zajmuje sie Smoleńskiem. Jeśli już to Wierzchołowski z Misiakiem. Tylko że Misiak pokłócił się z tym środowiskiem Gazety Polskiej i miał rację. Oni nie napiszą Ci prawdy. Będą gadać to, co Macierewicz czyli o wybuchach. Nie przekonuje mnie ta teoria, aczkolwiek mogą mieć przypadkiem rację bo to, że Gmyz miał rację i trotyl był to chyba juz jest oczywiste
To jednak reklamujecie z koleżanką Witka Gadowskiego? Okej, ja tam nic do niego nie mam. Przypomina mi trochę Waldemara Milewicza, którego z jakiś tam powodów zlikwidowano. Teraz to nikt już nie wie, kto jest dziennikarzem, a kto ma drugi etat. Przecież nawet król Kapuściński był w różne rzeczy uwikłany. Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem. Oglądam film a jeszcze chcę odwiedzić kultowy klub yassowy, a nie jestem pewien czy on w ogóle jeszcze istnieje więc baby have fun & good luck
https://www.youtube.com/watch?v=1FTfrD7cprc
https://www.youtube.com/watch?v=1FTfrD7cprc
Oj nie mam czasu pruć pionów teraz i cofać się o 9 długich lat do zupełnych korzeni. To akurat przyznali już prokuratorzy ówcześni. Ja juz jestem na zupełnie innej płąszczyźnie niż pijany generał w kokpicie i tak ladują debeściaki, więc sorry, ale nie mam całej nocy na zaczynanie od tabliczki mnożenia
https://www.youtube.com/watch?v=bdFBFg6ToZY
https://www.youtube.com/watch?v=bdFBFg6ToZY