Widok

Hej pomocy!!!

Witajcie mam do was prośbę otóż znalazłem ostatnio pewną książkę, niestety wypadło mi z pamięci jak się nazywa była chyba o katastrofie w smoleńsku. Napisana przez jakiegoś dziennikarza śledczego nazwiska też niestety nie pamiętam. Mam dużą ochotę przeczytać tą książkę. Czy ktoś byłby w stanie pomóc?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Czy ktoś byłby w stanie pomóc?"

Nie. Ale na pewno niedługo sobie przypomnisz. I oczywiście z radości że wróciła Ci pamięć podzielisz.się z nami informacją co to za książka i kto jest jej autorem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Cieciowanie krzyzowi weszło w krew. Zuch chłopak. Dobrze jest wiedzieć że ktoś taki stoi na straży. Pełen szacun.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Boże mój nie miałeś nigdy tak, że usłyszałeś kawałek muzyczny w radiu albo nie wiem na filmie i za cholerę nie mogłeś go znaleźć nigdzie. I nie mogłeś przez to spać w nocy bo masz to na końcu języka ale coś nie styka? Tak samo jest w tym przypadku tyle że z książką.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

> Boże mój ...

Nie mam przekonania, czy adresat wpisu udziela na forum porad z zakresu neurologii/laryngologii/elektrotechniki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

"Cieciowanie krzyzowi weszło w krew."

Dureń jak zwykle nie ma nic sensownego do napisania. Ale i tak napisze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bardzo ładnie nabijasz sobie posty na forum cross. Co zamierzasz reklamować? Może byś poszedł do normalnej pracy jak normalni ludzie trolu ty
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ładne zmienne ip btw administracja chyba się tym zainteresuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Od kiedy zmienne IP to zbrodnia? Każdy o dodatnim ilorazie inteligencji jest w stanie logować się pod innym IP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zafascynował mnie dotknięty tutaj problem matematyczny.
Mniejsza o konstrukcję ilorazu inteligencji (w dzielnej wiek umysłowy, w dzielniku wiek badanego). Powyższa konstrukcja wszakże (prawda, że ujemny implikuje nieprawda, że dodatni) stan, w którym któraś z tych dwóch wielkości (dzielna lub dzielnik) musiałaby być ujemna (i tylko jedna z nich, bo gdyby obie były ujemne iloraz musiałby być dodatni). Empirycznie oznaczałoby to, że wiek umysłowy jest ujemny lub wiek badanego jest ujemny. W praktyce więc mamy do czynienia z sytuacją:
- badanie potencjału umysłowego osobnika w określonym czasie w przeszłości przed narodzeniem (wiek umysłowy ujemny, wiek badanego dodatni),
- badania potencjału umysłowego ekstrapolowanego na czas przed narodzeniem osobnika (wiek umysłowy dodatni, wiek badanego ujemny).
Aż się chce, żeby iloraz inteligencji mógł być ujemny.

A teraz z teorii zbiorów w odniesieniu do stanu faktycznego. Skoro iloraz inteligencji jest dodatni (bo musi, dzielna w przedziale od 0 w górę, dzielnik w przedziale od 0 w gore, całość mnożona przez 100) zawsze to zbiór osobników o ilorazie inteligencji mniejszym niż 0 (prawda, że dodatni implikuje nieprawda, że ujemny) jest pusty. Po naszemu - największy matoł musi mieć iloraz inteligencji większy niż 0, a więc dodatni, co implikuje tezę, że każdy jeden jest w stanie logować się od zmiennym IP.

Z czego wynika, że zawartość informacyjna postu, o którym piszę jest równa 0. Jak zresztą i mojego.
C.b.d.o.

Jak ja kocham matematykę!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niemiec Jürgen Roth pisał o Smoleńsku. jest dość zastanawiające, że niedługo potem zmarł, ale stary był to i zmarł. Zdarza się.
Ten słoń nazywa się Bombi. Ma trąbę lecz na niej nie trąbi. Dlaczego? Nie bądź ciekawy. To jego prywatne sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie nie pamietam że to był dziennikarz z polski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasssne, jasssne. Pnela zarejestrowana dokładnie w tym samym dniu co doroslykoval przypadkiem natrafiła na poszukiwaną książkę. I reklama podana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może chodzi o Gadowskiego "Szlag Trafił", gość ostatnio jest na topie, zresztą nie ma ię zbytnio co dziwić. Jak to ktoś kiedyś powiedział naukowcem można się nazywać, albo naukowcem można być. Prawdopodobnie tak samo jest w dziennikarstwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No no to ten gość z wyglądu (chyba) ale książki nie mogę znaleźć, znaczy są jego jakieś inne książki ale tej nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na empiku jej nie ma, nie wiem czy napewno ale chyba tylko na jego stronie można ją dostać. Sytuacja jest ciężka do wytłumaczenia ale jak chcesz wiedzieć dlaczego tak właśnie jest to pooglądaj jego filmy na youtuube to w 5 minut pojmiesz. jak chcesz to tutaj masz link do jego strony http://gadowskiwitold.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gadowski nie zajmuje sie Smoleńskiem. Jeśli już to Wierzchołowski z Misiakiem. Tylko że Misiak pokłócił się z tym środowiskiem Gazety Polskiej i miał rację. Oni nie napiszą Ci prawdy. Będą gadać to, co Macierewicz czyli o wybuchach. Nie przekonuje mnie ta teoria, aczkolwiek mogą mieć przypadkiem rację bo to, że Gmyz miał rację i trotyl był to chyba juz jest oczywiste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardziej chodziło mi o to że w opisie tej książki było coś o smoleńsku przecież nie czytałem tej książki jeszcze. Jest tam ten Andrzej Brenner to na pewno ta bo kojarzę po tym nazwisku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jednak reklamujecie z koleżanką Witka Gadowskiego? Okej, ja tam nic do niego nie mam. Przypomina mi trochę Waldemara Milewicza, którego z jakiś tam powodów zlikwidowano. Teraz to nikt już nie wie, kto jest dziennikarzem, a kto ma drugi etat. Przecież nawet król Kapuściński był w różne rzeczy uwikłany. Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem. Oglądam film a jeszcze chcę odwiedzić kultowy klub yassowy, a nie jestem pewien czy on w ogóle jeszcze istnieje więc baby have fun & good luck

https://www.youtube.com/watch?v=1FTfrD7cprc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ojojoj, raven odleciales już poza granice realu. Dolaczyles do sekty smoleńskiej z tym trotylem. A skąd mój Panie wynika ta Twoja pewność? Od fachowców Macierewicza ? Na razie jeszcze jesteś śmieszny. Oby nie straszny wkrótce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj nie mam czasu pruć pionów teraz i cofać się o 9 długich lat do zupełnych korzeni. To akurat przyznali już prokuratorzy ówcześni. Ja juz jestem na zupełnie innej płąszczyźnie niż pijany generał w kokpicie i tak ladują debeściaki, więc sorry, ale nie mam całej nocy na zaczynanie od tabliczki mnożenia

https://www.youtube.com/watch?v=bdFBFg6ToZY
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To raczej nie był zamach według mnie wydaje mi się, nikt nie jest na tyle głupi żeby wysadzić samolot rządowy, na ich miejscu poprostu podałbym im złą wysokość na jakiej się znajdują (była mgła a piloci z tego co wiem nie sugerują się jedynie urządzeniami pokładowymi). To oczywiście mogłbyć także wypadek ale trzeba sobie zadać pytanie, kto skorzystałby na ich śmierci.
Ruskie? Dla ruskich jest to obojętne ten rząd czy tamten, to dla nich jedno i to samo.
Więc kto jak myślicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale czego Ty właściwie chcesz? Pozdrów Witka i zapyaj czy da autograf. Z was to d.. nie prowokatorzy. My tu nic nie wiemy. Katastrofę spowodowali lotnicy, którzy zeszli............................................... My tu nic nie wiemy. Serio, serio.

https://www.youtube.com/watch?v=SEEhbRxL54k
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oj rejwen rejwen nie wiesz o tym ale obserwujemy cię od dłuższego czasu. Od samego początku wiemy, że maczałeś w tym palce. Jutro na swoim wydziale w Bydgoszczy będziesz miał wizytę smutnych panów w garniturach. ;p
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po za tym to nie była prowokacja, poprostu byłem ciekaw, wiem w dzisiejszych czasach to coś nienormalnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po za tym jestem jeszcze ciekaw 1 rzeczy czy ty tam uczysz czy uczysz się tam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mało spostrzegawczy jesteś.
Gdyby Kruk tam uczył (lub się uczył), nie zastanawiałby się, czy Fabryka Rzeźb Gadających ze Sobą jeszcze istnieje. Po prostu by to wiedział.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

no to podp*****la stamtąd internet jeszcze lepiej.
Biedne studenty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurde, az tak zdziecinnialem? Sure ze studiuje na awuefie i biore duzo na klate, I wszystko istnieje. Tylko smutne to istnienie bo ludzi nie ma. Ale ozo chozii tak w ogole? Gadowski ma jakies problemy ze musi fan cluby angazowac? To przez te procesy z kulczykami? I czemu na mnie wlazicie akurat? Ja lubie Witka choc mysle czasem ze on nie jest niezaleznym dziennikarzem

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale puchy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No ja zupelnie tego nicht verstehe. Ale ma to swoj urok bo mozna czuc sie niezobowiazujaco. Chyba juz wszyscy umarli i nie zyja albo wyemigrowali albo moze tak po prostu musi byc. Jest jak dawniej? Nie, jest lepiej. Lepiej? Czemu lepiej? Bo teraz umiemy to docenic,

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie widzisz od momentu w którym nazwaliście mnie agentem gadowskiego robię sobie z was kompletne jaja. I tu bez urazy ale.
Po pierwsze czy na serio myślisz że Gadowski wynajął by taką reklamę? Kto byłby na tyle głupi żeby tak pomyśleć w szczególności że wiecie kim jest i co robi?

Po drugie i tu bez urazy nie zdajecie nawet sobie sprawy z tego kiedy żartuje a kiedy mówię serio, właśnie się tak zastanawiałem czy za każdym razem jak zażartuje mam to wam w nawiasie wytłumaczyć

Po trzecie studiujesz na AWF to super swoich kolegów na forum możesz oszukać ale mnie, życia ani swojego adresu IP już nie.
(jestem tego pewny na powiedzmy 88%) pozostałe 11 to możliwość udostępniania proxy przez tą uczelnie co jest praktycznie nie możliwe, to 11 procent jest trochę zawyżone pozostałe przypadki 1%

Najgorsze jest to, że to w jaki sposób myślicie a raczej tego nie robicie odbija się na mnie. Bo tak naprawdę wy jesteście normalnymi ludźmi, macie normalne problemy, normalne życie. Ja natomiast czuje się jak słoń w składzie porcelany, staram się przejść niezauważony ale to ciężkie do wykonania. Jest to powodem mojej skrajnej samotności, a to bardzo boli, bardziej niż was ten post. I mimo tego, iż nie rozumiecie w nim ani zdania, że rozmowa z ludźmi takimi jak wy nie ma najmniejszego sensu i jest stratą czasu.
Czasami chciałbym być tacy jak wy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łeee.... Nie jest, jak dawniej.
Jak sięgam w przebłyski pamięci, to raczej nie było dwóch (a co dopiero sześciu) jednakowych krzeseł. Każdy mebel był wyciągnięty z innego strychu. Za to fotele były niemozliwie wręcz wygodne i cudownie się w nich odpływało popiwnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No ja sie nie zastanawialem nad Twoimi motywacjami tak szczerze mowiac. Teraz juz mnie wiecej rozumiem. Bateria sie konczy, wiec dobranoc. I badz soba no nie wiem no. Awf,,, c9 za bzdury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Cieciowanie krzyzowi weszło w krew. Zuch chłopak. Dobrze jest wiedzieć że ktoś taki stoi na straży. Pełen szacun"

Na straży kultury i przeciwko chamstwu (pod warunkiem, że chamstwo dotyczy tych, których nie lubi, bo jeśli dotyczy koleżanki z ogniska to wtedy jest OK).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chciałem go tylko pochwalić za bezinteresowny trud poświęcony czystości forum, a on do mnie od razu z mordą. Com uczynił ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

słodko, część druga ;) (544 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

do góry