HEKUS TEAM

Przeprowadzki Transport bagażowy

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 6A/10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Hekus Team wątek zamknięty Przy okazji przeprowadzki skorzystałem z usług firmy Hekus Team i nie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Znakomita firma wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi. Dla Pana Henryka i jego ekipy nie ma...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Panowie nie tylko przetransportowali mi meble szybko i w sposób bardzo...
~Hanna Zysnarska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Polecam wątek zamknięty Szybko, sprawnie, bez narzekania, ze 4te piętro, bez przeciągania do kolejnej...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2015

SUPER FIRMA !!! wątek zamknięty Firma bardzo dbająca o klienta. Niezawodni nawet w sytuacjach awaryjnych o...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Przeprowadzka przebiegła super sprawnie, w dobrej atmosferze i nie było...
~aqua1980
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Polecam! wątek zamknięty Bardzo szybko i sprawnie. Bez narzekania na czwarte piętro :) Cena...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Szczerze polecam! wątek zamknięty Polecam Panów z firmy Hekus. Punktualni, bardzo pomocni, sprawnie i szybko...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Polecam Panów!!! wątek zamknięty Panowie szybcy sprawni i konkretni. Punktualni mili i co ważne beproblemowi....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Zaskoczony pozytywnie!!! wątek zamknięty Jestem osobą która często zmienia miejsca...
~Dawid
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

Dziewczyna z piątku - opinia wątek zamknięty Panowie dostosowali się do mojego terminu oraz godziny. Przeprowadzka...
~Dziewczyna z piątku
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

POLECAM !!! wątek zamknięty Usługa wykonana na najwyższym poziomie - profesjonalnie, sprawnie i tanio....
~mm
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

POLECAM GORĄCO! wątek zamknięty Panowie sprawnie i szybko spakowali, przewieźli i wnieśli meble i wszystkie...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

Nie polecam wątek zamknięty Chyba, że ktoś chce obsługę powolną i narzekającą, że wszystko jest ciężkie...
~Joanna
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2013

Wszystko ok wątek zamknięty Wszystko ok. Polecam
~Tam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Hekus - kiepskie przeprowadzki wątek zamknięty Miałam przeprowadzkę z tą firmą. Samochód za mały. Mówią, że wystarczy na 3...
~Fornalowa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

Sprawna i profesjonalna obsługa wątek zamknięty Gorąco polecam usługi firmy Hekus. Panowie przewozili duży zestaw moich...
~Barbara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

Szczerze polecam! wątek zamknięty Z usług Hekus Team skorzystaliśmy przy okazji przeprowadzki do nowego...
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

rewelacja!! wątek zamknięty Czas przeprowadzki wiązał się z u nas z dużym stresem. Długo szukałam firmy,...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

NAJLEPSI W TRÓJMIEŚCIE! wątek zamknięty Tutaj mogę pisać tylko w samych superlatywach, czyli : punktualność,...
~Magdalena Szczurzewska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry