Helios Forum Gdańsk

Kina

Gdańsk, Targ Sienny 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - ocena Pierwszy raz zmarzłam w kinie, było po prostu zimno - 17 grudnia, do tego...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 18 grudnia 2023

Patrycja - opinia Popcorn jest strasznie przesolonych . Zróbcie cos z tym , nie da się go jeść...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 sierpnia 2023

Niezadowolony gość - opinia Spalony popcorn - nie dało sie zjeść, nie było opcji wymiany
~Niezadowolony gość
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2023

L. - opinia Brudne fotele w sali dream. Rozsypany popcorn i tłuste plamy.
~L.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2023

Kamila - opinia wątek zamknięty Obsługa miła, repertuar aktualizowany, bardzo wygodne fotele. Zdecydowanie...
~Kamila
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lipca 2022

Tomek - opinia wątek zamknięty Najlepsze kino w Trójmieście, super obsługa, jakość produktów barowych na...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Scarlett - opinia wątek zamknięty Czy wyście powariowali? Poziom nagłośnienia był nie do zniesienia. Fotele aż...
~Scarlett
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 marca 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Sala Dream - rewelacja! W sumie wygodniej niż na kanapie w domu
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lipca 2020

Klientela wątek zamknięty Witam, jestem regularnym klientem kina Helios w galerii Forum. Zgadzam się z...
~Kazimierz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 października 2019

Polecam wątek zamknięty Bilety droższe niż w Multikinie, za to bardzo komfortowe kino z miłą obsługą
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 listopada 2018

Bohemian Rhapsody wątek zamknięty Specjalnie kupiłem bilety w sali nr 8 DREAM ( sztuka 31zł z dopłatą ) czyli...
~janusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

sprzedaż miejsc w pierwszym rzędzie wątek zamknięty sprawdziłem w multikinie, gdzie jest blisko połowę taniej, wygląda to o niebo...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 października 2018

Dramat. wątek zamknięty Podczas sobotniego seansu 06.10.2018 o 19.00 w połowie filmu zniknął obraz....
~Filip
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Słabo wątek zamknięty Nie jestem osobą która mega narzeka i pisze negatywne opinie ale to była dla...
~Srednio zadowlony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2018

Miłe i estetyczne kino lekko vintage. wątek zamknięty Dzisiaj z moją klasą byłam na seansie filmu pt." Bella i Sebastian". Jestem...
~Catherine
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Ogólnie całkiem okej wątek zamknięty Ogólnie kino samo w sobie jest całkiem w porządku. Obsługa miła, jednakże...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

w porządku wątek zamknięty Widać, że obsługa jeszcze się uczy ale myślę, że za jakiś czas będą chodzić...
~Laura
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 czerwca 2018

Helios w Forum Gdańsk wątek zamknięty Bardzo ładne, czyste i zadbane kino. Pracownicy dbają o porządek, są...
~zadowolonyklient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Helios CH Forum wątek zamknięty Kino jak kino, całkiem ładne i wgl, ale opinie o obsłudze chciałam napisać....
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

Nowy helios wątek zamknięty Sale nowe czyste fotele super wygodne..i to wszystko co zachwyca. Ceny jak...
~Em
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry