Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna Herman - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i sprawna przeprowadzka. Panowie starannie zabezpieczyli...
~Katarzyna Herman
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Przeprowadzka wykonana szybko sprawnie i bez najmniejszych problemów. Dobra...
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 września 2019

Polecam wątek zamknięty Ostatnio korzystałem z usług firmy Transport Przeprowadzki Herkules i jestem...
~Krystian Kołoniecki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Szybko i bardzo sprawnie. Polecam ! wątek zamknięty Naprawdę fachowe podejście do sprawy. Ekipa zorganizowana , przygotowana...
~Joanna studentka z Gdańska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Najlepsza ekipa wątek zamknięty Najlepsza ekipa przeprowadzkowa, z jaką miałam do czynienia. Panowie bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Rewelacyjna obsługa wątek zamknięty Naprawdę solidna firma przeprowadzkowa. Parę dni temu przerzucili mi...
~Pawelo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Nigdy więcej. Podwyższenie ceny w trakcie przeprowadzki oraz nie miła obsługa. Odradzam! wątek zamknięty Nie dotrzymano warunków przeprowadzki i jej wykonania nie dostarczając...
~Anatol M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

Profesjonalna, punktualna i z przystępnym cenami firma wątek zamknięty Jestem zadowolony i polecam innym, wyboru firmy dokonał moja partnerka i...
~Mirek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Profesjonalnie ! wątek zamknięty Bardzo dobra i profesjonalna firma. W całym zamieszaniu jakie towarzyszy przy...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

nieporozumienie wątek zamknięty Zamówiłam na dany dzień przeprowadzkę, zgodnie ze wskazaniami na stronie...
~samotna matka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Eine super Dienstleistung ! wątek zamknięty Was soll man den da mehr sagen ! Es ist alles so gelaufen wie es vereinbart...
~Maxim Henkel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

naprawdę polecam ! wątek zamknięty Chwilę prze świętami Wielkiejnocy skorzystałam z usług firmy Herkules , i...
~Pola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2014

dla mnie HERKULES na 1 wątek zamknięty Jestem pod wrazeniem! Pierwszy raz spotkalem się z tak rewelacyjnie...
~Mariusz G
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

Szybko i sprawnie wątek zamknięty Jestem zadowolonym z usługi transportowej klientem, polecam ją wszystkim tym...
~M.J
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 marca 2011

Polecam wątek zamknięty Witam ! Jestem zadowolonym klientem z usługi Firmy Herkules. Wszystko zostało...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

Mogło być lepiej... wątek zamknięty Na + dla firmy Pracownicy są bardzo silni oraz szybcy i maja wysoki skill...
~Pani Magdalena z Gdańska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 września 2011

Herkules = profesjonaliści wątek zamknięty Powierzyliśmy firmie Herkules przewóz antycznych mebli z Warszawy do Gdańska,...
~Kasia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lipca 2011

Warto skorzystać wątek zamknięty W dniu 16-06-2011 , korzystałam z usługi przeprowadzki firmy Herkules. Odbyła...
~Pani ZADOWOLONA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

kolejny zadowolony klient wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzki którą wykonała Firma HERKULES....
~zadowolony klient z gdańska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

sprawni i szybcy ... wątek zamknięty Polecam firma jest silna Nie są drodzy poruwnując do innych ślamazarnych i...
~reporter
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

21

wątków

do góry