Widok

Herzlich willkommen

Kacper proponuje prostą linię tramwajową trasą: Łostowicką, Schuberta, Do Studzienki i z dwoma odgałęzieniami - jedno do dworca we Wrzeszczu a drugie do Placu Komorowskiego.
Adamowicz proponuje dłuższy i bardziej okrężny wariant tylko do Grunwaldzkiej.
Więc różnica jest istotna.

Sąd Rejonowy zrozumiał różnicę i wydał wyrok oddalający pozew Adamowicza skarżącego się na stwierdzenie Kacpra, że Adamowicz oszukuje wyborców.
Sąd Okręgowy postąpił odwrotnie
Sąd Okręgowy nie znać polska język ?
Sąd Okręgowy nie znać przebieg ulica w Gdańsk ?
Wysoki Sąd jest tak wysoki, że z wysokości bez lornetki nie dostrzegać różnica ?
Ja rozumiem dlaczego Są Okręgowy tak postępuje.
Pan prezydent zatrudnić w Sąd Okręgowy uchodźy z LGBT+? Herzlich willkommen.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

jesli chcesz te sprawe --Adamowicza z Płazynskim pokazac
to po kiego robisz to w przesmiewczy sposob
nie piszac o faktach nt?!
myslisz ,ze wszyscy przeczytali o tym choc 2 zdania?

Adamowicz w kampanii uzywa wszelkich manipulacji,jeden z nich to m.innymi sms ,ktory sie znalazł na moim telefonie
a drugi ksiazeczka propagandowa niby o szkolnej integracji

wszedzie oczywiscie ta sama morda z tymi samymi frazesami --jak to on dba o wszystko i wszystkich
proces z Płazynskim jest tez wykorzystany pod kampanie
nie jestem za Pisem,bo to takie samo łajno
jak PO..ale mlody Plazynski jakos tak instykntownie jest u mnie na plus

stad uwazam ,ze warto jego postac i to,co sie dzieje w tym procesie opisac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

ale rzetelnie i rzeczowo--o co w tym chodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od dawna mówiłem, że to jest patologia sądowa to wywracanie wyroków do góry nogami w drugiej instancji. Apelacja powinna mieć możliwość albo podtrzymać wyrok albo skierować go do ponownego rozpatrzenia. Bo to są skandaliczne sprawy, np. casus Sawickiej albo Wałęsa contra Wyszkowski.
W ogóle to dajcie spokój z tymi procesami w trybie wyborczym bo mnie krew zalewa. Marnowanie pieniędzy podatnika. Morawiecki jedzie z typowo propagandową papką i ględzi, że PO obiecało budować drogi a nie budowało. To ci do sądu od razu i trwa przepychanka w dwóch instancjach. Jak PiS będzie tak samo głupie to np. jak Schetyna powie, że za PiSu wszystko drożeje, to oni co zrobią? Hyc do sądu z argumentem: nie! nie wszystko dorżeje! Bo my tu mamy waciki kosmetyczne i spinacze biurowe, które nie podrożały a nawet potaniały!
Ja rozumiem procesować się jak ktoś komuś zarzuci przestępstwo albo oskarży go że w burdelu go widziano. Ale angażowanie sądów w jakieś czepianie się słówek w momencie kiedy ludzie miesiącami czekają na wyrok to jest bezczelność i chamówa polityków, co już zupełnie się we własnej piaskownicy odcięli od rzeczywistości
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

raven
Problem z ludźmi jest ten, że im tylko jedna półkula pracuje i widzą tylko połowę rzeczywistości.
Politycy są w swojej piaskownicy ? Być morze, niektórzy.
Ale ty też siedzisz w swojej piaskownicy i rzadki się wychylasz. Reszta widzów też.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Być morze
Morze jest szerokie i głębokie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to numer.
To jest właśnie najlepsze ostrzeżenie przed cybersferą. Błędów ortograficznych nigdy nie popełniam pisząc piórem, bo wtedy działają mechanizmy liniowe, a na klawiaturze - nieliniowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A po co się wychylać? Im mniej wiesz, tym krócej będziesz przesłuchiwany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

raven

Błąd. Nie należy, jeśli jesteś niewinny, wdawać się w przesłuchiwania. Przetestowane. Nic nie wiem. Nie wasz interes. Nie należy podawać paluszka, bo całą rękę wyrwą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mechanizmy liniowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie słyszałeś ?

Czy mówisz "krowa" czy "k- r - o - w - a" ? I pisze się podobnie.
Czy to nie jest zabawne, że mówisz czy piszesz, a nie wiesz jak i dlaczego ?
Robotem jesteś ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co z tymi półkulami. Bo wie pan. Jutub mi podsunął pomysł na piosenkę. I nie wiem, co tu zadziałało, że po obejrzeniu za cholerę nie wiedziałem, co to była za piosenka! Ani że w ogóle była tu śpiewana jakaś piosenka! To która półkula brała w tym udział i spłatała mi takiego figla?

https://www.youtube.com/watch?v=NYH_x0EO-P0
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie to ma znaczenie, czy ktoś pisze na klawiaturze, czy piórem czy długopisem ?
Ortografia jest jedna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Mechanizmy liniowe :))))))

Tłumaczenia na poziomie Jasia z pierwszej klasy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

raven

W toku ewolucji połowy mózgu się wyspecjalizowały i pełnią odrębne, choć nie do końca, funkcje. Lewa połowa kontroluje prawą część ciała, prawa - lewą. Ponadto lewa jest wyspecjalizowana językowo, podczas gdy prawa zajmuje się porządkowaniem danych na temat przestrzeni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kumam zj-owe "mechanizmy liniowe". Jak się dużo czytało, to w pismie odręcznym ręka sama zaboli nad ortem. Wizualnie po prostu nie wchodzi.
Na klawiaturze jest ciut inaczej. Szczególnie jesli ktoś nie jest po kursie maszynopisania, nie czuje wypukłości pod palcami i musi na nią chociaż spoglądać, w trakcie pisania. Wówczas znacznie łatwiej o orta. Choć czerwony wężyk powinien zapalić lampkę.
A po latach siedzenia na Necie, człek ortograficznie głupieje.Sam się na tym łapię :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

>Pan prezydent zatrudnić w Sąd Okręgowy uchodźy z LGBT+?

Widzisz Ratlerku, dzięki takim wpisom, ktoś, kto dziś pierwszy raz wszedł na forum od razu wie kto jest głupkiem.
Mogłeś siedzieć cicho, a tak zdradziłeś się od razu.

Otóż do Sądu Okręgowego sędziów zatrudnia Pan Zero.
Ostatnio nawet dosyc bezkompromisowo zatrudnia.
Jednak spraw ewidentnych nie da się rozstrzygać na siłę, mimo ręcznego sterowania.
Przy tak beznadziejnym kandydacie, PiS nawet mimo swoich sędziów nie jest w stanie nic zrobić.
Po prostu nie wolno kłamać, ale ta prawda jest obca bolszewikom.

Z drugiej strony o miałkości programu dla Gdańska świadczy to, ze dla kandydata Kacpera najważniejsze jest to, którędy pojedzie tramwaj.
Zreszta i tak pojedzie po torach wybudowanych za czasów, gdy o ich powstaniu decydował Adamowicz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

@ becwał:

Pytanie techniczne:
Czym z siebie ściągasz wazelinę, zanim idziesz do wyra?
Bo benzyna świetnie się spisuje, ale potem śmierdzi w wyrze.
No... chyba, że wazelina jest nieodłaczną cechą twojego wyra...Ale w to już nie wnikam. Zyj sobie jak lubisz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

sadyl

Chcę podkreślić wagę liniowości (kontra dyskretności).
Mówienie nie polega na wrzucaniu pojedyńczych głosek po kolei, lecz na wrzucaniu całych sekwencji nierozdzielnych dźwięków, bo mówi się automatycznie w oparciu o mehanizmy podświadome - nawet jeśli się wygłasza wykład to tylko część profesjonalna jest w pewnym stopniu kontrolowana świadomie. W kilkaset lat tem pisano też w sposób nierozłączny, nie było podziału na słowa jak obecnie. A i znaki chińskie nie są literami, lecz kombinacjami pojęć.
Trzeba w koncu zacząć rozumieć czym jest własny umysł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mowię k-r--o-w-a, jąkam sie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć frajerzy :)
Lowca myslisz, ze KP wygra?-:)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

He, he, he,

Ja wiem kto przegra jak Adamowicz lub Wałęsa wygrają. Oni wygrają, cała reszta Gdańska przegra. Szczególnie zabawny będzie los tych, którzy mamie na złość uszy sobie odmrożą. Jeszcze inni posługują się metaforą karpia, który głosuje za przyśpieszeniem wigilii i myślę, że to jest dobra metafora - jak karpie w ten sposób wyginą, nikt już więcej nie będzie przeszkadzał w robieniu normalnej polityki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mili, ze nawet ktos taki jak ty czyli tzw stary ruski nie wierzy w wygrana PRLiwskiego kandydata :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łowca, weź się do pracy za miskę ryżu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

do góry