Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
xxx - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Poczatek bardzo fajny wiele obietnic, efekt finalny mizerny....
~xxx
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

E i R - opinia wątek zamknięty Dzięki fachowej i bardzo miłej obsłudze pana Kacpra Grabowskiego, udało nam...
~E i R
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Zawiedziony - opinia wątek zamknięty Unikajcie p. G. Poza elokwencją w słowach prezentuje niski poziom...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

DROGO, prowizja od obu stron 2,9%+VAT wątek zamknięty Bardzo drogo, prowizja od obu stron 2.9% + VAT, ciężko się negocjuje warunki,...
~niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 września 2019

Podziękowania dla Pani Agnieszki Szrajber wątek zamknięty Pani Agnieszka Szrajber działa bardzo profesjonalnie, szybko, miło i...
~Michał Mierzejewski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

Natalia Strojecka wątek zamknięty Polecam panią Natalię Strojecką. Jest osobą bardzo kulturalną w obyciu,...
~Magdalena P.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2018

bardzo duża prowizja!!!! wątek zamknięty Kupiliśmy mieszkanie w Gdańsku, prowizja zapłacona Home Broker 4% plus VAT...
~kolo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Tyłem do klienta wątek zamknięty Byłam zainteresowana dwiema pozycjami z oferty pośrednika. Jestem mieszkanką...
~Paulina
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Prowizja od kupującego! wątek zamknięty Porażka, chyba jedyne biuro nieruchomości, które pobiera opłatę od kupującego...
~O.
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Sprzedajacy nie powinien placic prowizji wątek zamknięty Zamieszczone opinie dotycza glownie kupujacych, a nie sprzedajacych. Kupujacy...
~Sprzedajacy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Szczerze polecam wątek zamknięty Szczerze polecam pomoc Pani Natalii. Bardzo dobrze przygotowana do...
~Adriana i Marek S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Aleksandra Fokczyńska wątek zamknięty Pani Aleksandra walczyła o pozyskanie mojego mieszkania na sprzedaż przez...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

Szybko, sprawnie, profesjonalnie :) wątek zamknięty Szybka sprzedaż w przesympatycznej atmosferze. Pani Agnieszka Szrajber zna...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Polecam Pana Dariusza Walaszka wątek zamknięty Jestem niezmiernie zadowolony ze współpracy z Panem Dariuszem Walaszkiem....
~pbejger
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

opinia pośrednika sprzedaży Home broker Gdansk wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z P.Tomasz Gadek.Jego wiedza o...
~Urszula.K.Morena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

Polecam Panią Aleksandrę Fokczyńka wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Aleksandrą Fokczyńska . Pani...
~tm
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

Polecam doradcę Panią Iwonę Giełżecką w 100% wątek zamknięty Witam. Polecam Panią Iwonę Giełżecką . Już pierwszego dnia Pani...
~Witek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Polecam. wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi pani Natalii Kamińskiej z Home Broker w Gdańsku....
~Filip
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Pani Natalia Kamińska wątek zamknięty Szczerze polecam Panią Natalię Kamińską jako sprawnego pośrednika. Z jej...
~WU
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Aleksandra Fokczyńska wątek zamknięty Współpraca z panią Aleksandra przebiegła bez najmniejszych zarzutów. Jesteśmy...
~K i P
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry