Widok

Homoseksualiz

Obecnie zdaje się uznaje się go za normę.
Jednak czytałam kiedyś coś więcej i wynikało z tego że nadal jakieś 50% psychologów uważa to zjawisko za patologię (w tym ja również).
Gdy mężczyzna z takimi skłonnościami, drży w bliskim kontakcie z kobietą (chodzi mi o samo stanie w niedalekiej odległości)- to wydaje się być biseksualistą. Czy to jest możliwe do wyleczenia?
Może zagląda tutaj jakiś psycholog i chce się wypowiedzieć.
Zależy mi na naukowym podejściu a nie na prostackich komentarzach.
Będę wdzięczna
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
A taką ładną ścianę miałam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amerykanską;))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Normalnie Inka, następnym razem jeśli będziesz chciała wpaść to powiem, że mnie boli głowa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ha!przyjdę z tabletkami od Goździkowej;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie wiem, czy Goździkowa na mnie zadziała ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie wieczny remont więc zapraszam :)
I nic nikogo boleć nie będzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja i Vi jesteśmy dobre w demolce;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szału nie ma, d*py nie urywa, to już mam na co dzień :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od dziś moje drugie imię to demolka ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Zgodnie z tezą powinnaś unikać mężczyzn, którzy mają dużo rodzenstwa i/lub zabójczo zmysłową matkę lub ciotkę. ;)
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opuszczasz deskę klozetową podczas każdego spłukiwania wody? Nie? No to masz bakterie fekalne na ścianach, drzwiach i ręcznikach, jeśli wiszą w pobliżu, oraz na swoim ubraniu, jeśli nie odeszłaś zbyt daleko.

W gardle to one mogą się znaleźć podczas zupełnie heteroseksualnego seksu oralnego.

Zaś zupełnie mnie już śmieszą różni panowie, którzy wykładają nienaturalność stosunków "w odbyt", a wieczorem zapuszczają sobie porno z elementem anal.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś był odcinek "pogromców mitów" nt zamykania deski klozetowej. Pobierali próbki na posiew. Skutek skwitował Adam lakonicznie: co byśmy nie robili i tak g. jest wszędzie :D

Co nie znaczy, że trzeba o tym pisać publicznie i to jeszcze w porze posiłku :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Smacznego :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
THX :>
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie cuda są w wodzie święconej, tej do maczania palców na wejściu :)
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo w miłości hetero to tylko fiołki i perfumy.
Prawicowi pseudonaukowcy atakują. Tym razem bakteriami i kałem. Dobre..... ale dla ogłupiałej średniowiecznej gawiedzi, autorze bez znaczenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Stworiczko&Skaydiver
nic nie szkodzi na przeszkodzie założenia wątku o fiołkach i perfumach związków innych niż heteroseksualne. I możecie się tam oboje aktywnie udzielać peudofilozoficzne albo inaczej nawet nie będę wchodziła. Jak na razie jest tylko watek rowerowych spotkań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Autorze bez...a skąd takie zainteresowanie homoseksualizmem i jego zdrowotnymi aspektami?czy masz z tym jakiś problem?;P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Sadząc po łapkach w dół to chyba ty masz problem z akceptacją;)

Gdybyście jeszcze chcieli reszcie w jakiś przystępny sposób przybliżyć, gdyby w tym wszystkim było widać zaangażowanie uczuciowe to ja też byłabym skłonna to zrozumieć.
Ale gdy czytam wypowiedzi niektórych to dochodzę do wniosku, że tam o nic innego nie chodzi tylko o seks.

Takie wielkie krzyki o akceptację dla mniejszości
a tak naprawdę sami się przyczyniacie do tej nieakceptacji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Autorze bez...łapki w dół świadczą o nie akceptacji mojej wypowiedzi a nie o moim problemie z akceptacją...rozumiesz różnicę czy jeszcze mam tłumaczyć?:D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry