Hospicjum im. SAC

Hospicja Fundacje i ośrodki

Gdańsk, Mikołaja Kopernika 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bogumiła Osuch - opinia Z opieki hospicjum domowego korzystałam przez pół roku nowotworowej choroby...
~Bogumiła Osuch
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 września 2022

Nie polecam=z daleka od tego hospicjum wątek zamknięty W tym hospicjum przebywa obecnie moja mama, na początku wydawało nam się...
~Barbara
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Opieka nad Tatą wątek zamknięty Serdecznie dziękuję za opiekę i pomoc w opiece nad moim Tatą. Pani doktor...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Dziękuję za Waszą obecność wątek zamknięty Nasz synek, został przyjęty do hospicjum jak miał 1 miesiąc, pod opieką...
~Mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 listopada 2016

podziekowanie za opieke nad moim ojcem wątek zamknięty tata był chory na nowotwor mózgu dzięki dobrej opiece w hospicjum nie...
~anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2016

maja - opinia wątek zamknięty Chyba nie wiecie co piszecie bzdury jakies ...tak to jest jak sie niechce...
~maja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 maja 2016

To bardzo potrzebne i DOBRE miejsce wątek zamknięty Przeraża brak trzeźwego spojrzenia i uczciwej oceny miejsca, w którym...
~MT-S
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Hospicjum dla dzieci wątek zamknięty Moja opinia jest b. dobra. Mam dziecko w tym hospicjum od 6 lat więc chyba...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

Pielegniarki to leniwe babsztyle wątek zamknięty ..ktore ciagle siedza w swojej kanciapie i sie glupio smieja bez...
~Ostrzegam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Podejście lekarzy do pacjentów tragiczne wątek zamknięty Zmuszeni sytuacją zdrowotną babci i koniecznością opieki lekarskiej przez 24h...
~A-Neta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Witam. wątek zamknięty Rok temu przebywała w Hospicjum Im.Dutkiewicza moja moja Mama. Nie była długo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry