Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lucyna - opinia wątek zamknięty Byłam partnerem na pakiecie SPA. Samo SPA jest absolutną wisienką na torcie....
~Lucyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 grudnia 2021

Nigdy więcej wątek zamknięty Niestety nie polecam hotelu.Rezerwację zrobiłam 2 tyg. wcześniej wpłacając...
~Katarzyna
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2015

Genialny Hotel z genialną kuchnią wątek zamknięty Hotel Bazuny odwiedzałam wielokrotnie. Czyste przyjemne pokoje, pomocna i...
~S.D.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

Wesele wątek zamknięty W zeszłym roku mieliśmy tam wesele. Z czystym sumieniem polecamy. Obsługa...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

ROZCZAROWANIE SPA wątek zamknięty Niestety. Hotel bardzo ładny, czysty i komfortowy, ale nie radzi sobie z...
~Gość
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 grudnia 2012

Wesele wątek zamknięty Witamy, jesteśmy na świeżo po naszym weselu w "Bazunach". Z początku pełni...
~Hania & Darek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2011

Teoria a praktyka wykonywania zabiegów wątek zamknięty Witam! Chcialam podzielic sie z Panstwem wrazeniami z pierwszego pobytu w Spa...
~Joanna
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2009

Wesele wątek zamknięty No to pojawiło się nam na Kaszubach miłe i profesjonalne miejsce. Takiego...
~Luba
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 października 2009

Wesele marzen :) wątek zamknięty mieliśmy z męzem jako pierwsi wesele w tej restauracji/ hotelu. Bardzo sie...
~Kasia&Adam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2009

Polecamy :-) wątek zamknięty Prawdziwy rarytas - miła, dyskretna obsługa, elegancki czyściutki,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lipca 2009

Niezapomniane chwile w Bazunach :) wątek zamknięty Chcielibyśmy bardzo podziękować za fantastyczny weekend w Państwa Hotelu....
~Agnieszka i Tomasz Szostak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

11

wątków

do góry