Widok

Hotel "Murat" co sadzicie?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie o Hotelu "Murat", czy ktos mial tam wesele lub slyszal cos na jego temat? Interesuja mnie wszystkie wiadomosci, poniewaz na forum nikt jeszcze nie poruszal tematu tego hotelu, moze dlatego, ze jest w Redzie :). Pozdrawiam. Jagusia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie miałam tam wesela ale wiem od mojej szwagierki że jedzonko jest smaczne i w dużych ilościach a ceny gdzies ok.120 zł za osobe ..to jeszcze względnie..Widziałam na kamerze..Szwagierka miała tam studniówke..Sala udekorowana..bardzo elegancko ..Mnie sie podoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem szczerze, wystrój bardzo piękny zarówno sali jak i stołow. Jedzenie smaczne i pięknie udekorowane...Ale podstawowy błąd, to taki,że cały czas dbają o ładny wygląd stołów...co oznacza,ze jedzenie bardzo szybko znika...Byłam tam na weselu, było super, ale mój mąż i koledzy chodzili głodni...
Kto ma zamiar coś zjeść, musi strzec talerza..., bo gdy tylko pójdzie chociaż raz zatańczyć talerz znika...

Ale poza tym O.K.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pamietasz moze, ktore dania byly smaczniutkie, a ktore nie polecalabys? Widzialam na zdjeciu jakims, ze podaja frytki, i obok nich jakies kulki, wiesz moze co to? Mam nadzieje, ze mozna dogadac sie z obsluga zeby nie zabieraly tak szybko talerzy. Pozdrawiam i dzieki. Jagusia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jagusiu te kulki to pieczone ciemiaczki -pycha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam -ziemiaczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Temat Hotelu Murat był już poruszany na forum. Ja miałam tam wesele ponad rok temu i było super.Ponadto bawiłam się tam także później na weselu, na innej sali i tez było ok..Co do jedzenia to ustala się menu w/g własnego pomysłu, lub korzysta się z gotowych. Dużo wcześniej my dostaliśmy listę potraw, całych zestawów i było w czym wybierać. Jedzenie w tym hotelu jest smaczne, ładnie podane, kelnerzy są w porządku, dbają by niczego nie zabrakło na stole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze byl poruszany na forum wiecej niz 180 dni temu, bo nic nie znajduje niestety :(. Czyli nie ma jakis potraw, ktore sa nieciekawe? Nas bedzie interesowala sala witrazowa, bo tam moze byc wicej niz 60 osob, na tej mialas? A jest jakies miejsce gdzie mozna schowac alkohol? I zapomnialam zapytac, czy maja korkowe? Dzieki za opinie, bardzos ie z nich ciesze, bo juz prawie stracilismy nadzieje, na znalezienie czegos fajnego :). Jagusia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam wesele w sali restauracyjnej, zaraz przy recepcji. W sali witrażowej natomiast bawiłam się na innym weselu. Jeśli chodzi o potrawy to co wybraliśmy było bardzo smaczne. U nas były typowe, znane potrawy. Przy wyborze menu pracownik hotelu doskonale doradzał ile powinno być porcji, co z czym komponować, informował jak są przyrządzane potrawy itp. Wszystko zależy od tego ile się przeznacza pieniędzy na menu i od tego co się zamawia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sie wlasnie zastanawiam, czy w tej sali witrazowej nie jest na codzien Night Club :). Bo tak ze zdjec by na to wygladalo, ale pewnosci nie mam. Ale pewnie obie sale sa ladne nie? A placiliscie korkowe od wnoszonego alkoholu, czy kupowaliscie u nich? Dobrze zrozumialam, ze kelneruja mezczyzni? Bardzo mi sie to podoba, jakos zawsze co trafiam to sa wiekszymy profesjonalistami :). Jagusia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obie sale są faktycznie ładne. Sala restauracyjna nam się bardzo podobała bo była 2-poziomowa i u góry można było sobie posiedzieć i jednocześnie patrzeć jak goście bawią się na dole. Kelnerują panowie w odpowiednich na Tę okazję strojach. Alkohol był własny i nie ma mowy o żadnym korkowym. Ponadto hotel po każdym weselu oddaje butelki po alkoholu celem sprawdzenia czy aby gdzieś jakiś alkohol się " nie zawieruszył ". Własne mieliśmy także napoje, ciasta. Apartament ze śniadaniem dla Nowożeńców był gratis. Szczerze polecam to miejsce na wesele, my nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do organizacji wesela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to bardzo sie ciesze, ze same pozytywne opinie, wiec zostalo juz dogranie szczegolow, zobaczenie sali i zaklepanie terminu, bo widze, ze nic fajnego nie znajde. W koncu znalazla sie tez mila obsluga i pan przez telefon byl naprawde bardzo mily, widac, ze zalezy im na mlodych, nie to co w Wanodze i Tequili. W dodatku okolica calkowicie nam pasuje :). Miejmy nadzieje, ze wszystko pojdzie po naszej mysli :). Pozdrawiam. Jagusia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powodzenia. A na kiedy planowany jest ślub?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wrzesien 2005 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak można być tak łatwowiernym? Decydujesz się na lokal po dwóch pozytywach od obcych osób?To tak jak zatrudnić zespół " bo ciocia mówiła że są dobrzy",który okaże się totalną klapą.Czy ty naprawdę nie masz rodziny i znajomych, którzy w ostatnim czasie byli osobiście na weselu.Dobry lokal to sukces twojego wesela,a na tym forum im lepsza kapela lub lokal tym więcej paszkwili od konkurencji.Ja również szukam dobrego miejsca ,ale bylem na weselu w Muracie i odpadł w przedbiegach.
Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kazdy ma inny gust.Pozatym co masz do zażycenia ..Objad cie nie smakował..Czy nie lubiesz tańczyc przy lustrach??? zenada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem latwowierna i nie decyduje sie na lokal po dwoch pozytywach od obcych osob, bo wsrod bliskich znajomych tez zebralam opini, poza tym moj narzeczony byl tam na obiedzie i bardzo mu i jego znajomym smakowal. Wiec nie posadzaj pochopnie innych. Mnie ten lokal akurat zachwycil po przejsciach z innymi i moze na niego wlasnie sie zdecydujemy. Poza tym to bedzie nasze wesele, wiec pozwol nam decydowac...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie osobiscie podoba sie ten lokal..jest to prawde mówiac jeden z nielicznych ...o którym mozna powiedziec duzo dobrych rzeczy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obsluga jest pkropna czekasz na obiad i dostajesz zimny po 30 min pozatym na wpol surowy skandal wiem bo pracuje jako kamerzysta i bylem tam nie raz a wszyscy naja miny ze ohohhooh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie wiem.... Bylam tam na weselu pod koniec sierpnia - wlasnie jedzenie zachwycilo mnie najbardziej. Podane niemal rownoczesnie u wszystkich (a bylo 120 osob), gorace i ilosci wiecej niz wystarczajacej. Obsluga moze nazbyt chetnie zbierala talerze, jak tylko sie opuscilo miejsce przy stole, niezaleznie od tego, czy cos na talerzu bylo i jak byly ulozone sztucce - ale stawiali zaraz nowy talerz i mozna sobie bylo nalozyc na nowo.
Widac kazdy ma rozne doswiadczenia, nie mozna stwierdzic jednoznacznie, ze zawsze jest super albo zawsze beznadziajnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Reda

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

Kameralne Tarasy (46 odpowiedzi)

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które...

Niebieski Bursztyn (3 odpowiedzi)

Osiedle zlokalizowane jest w urokliwej, zielonej części Redy przy ul. Bosmańskiej, niedaleko...

do góry