Widok

Hotel Orle - zbieram opinie!!!

Sobieszewo Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Prosze o opinie na temat hotelu Orle w Sobieszewie...wszystko co wiecie i Wam sie przydazylo to poprosze napiszcie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znajomi sobie chwalili. miejsce, jedzenie i bardzo w porzo organizatorka.pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem teraz na szkoleniu w Orle jedzenie dobre ciepło jest, ale czy to lokal na wesele??? kwestia gustu, łazienki są ok, pokoje też, ale sala taka sobie, powtarzam kwestia gustu
ogólnie powiem, że czysto i schludnie, ale czsy, kiedy przyjeżdżali tu partyjniacy to ona pamięta
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm... też myśleliśmy o tym lokalu, zaklepaliśmy nawet termin (20 sierpień), ale kilka osób odradziło nam organizacie wesela w tym miejscu, bynajmniej w okresie letnim (czerwiec-wrzesień). Podobno wówczas ważniejsi są letnicy. Ale osobiście tego nie będe miała okazji sprawdzić-zrezygnowaliśmy :)
pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miejsce moze i fajne, obsługa spoko ale jedzenie beznadziejne!! Jak mówiono co bedzie na weselu to wygladało ze bedzie super jedzenie, a potem okazało się że połowa gości jest głodna-ja osobiście odradzałabym ten lokal ze wzglądu na jedzenie!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wesele w Hotelu Orle organizowaliśmy 1 sierpnia 2020 roku. Muszę powiedzieć, że ze strony Hotelu wszystko było na najwyższym poziomie. Wspaniałe dwie panie menager doradziły w kwestii menu, noclegów, planu wesela. Jedzenie - znakomite, wśród naszych gości nie było osoby niezadowolonej. Dodam, że mieliśmy dużo ryb - wspaniały łosoś i halibut, roladki z dorsza. Menu bardzo urozmaicone, także wegańskie. Panie kelnerki - wielkie ukłony i szacunek - uprzejme, cierpliwe, pomocne. Szczególne podziękowania dla pań obsługujących poprawiny. Z paniami menager można się było domówić w każdej kwestii. Rezerwowaliśmy pokoje po 4 osoby, wszystko pięknie przygotowane. Polecam również florystkę współpracującą z hotelem. Wspaniałe miejsce na wesele, na pewno nie będziesz żałować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo informacji o tej sali znajdziecie na https://www.gdziewesele.pl/hotele/hotel-orle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry