Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
...aaaa? Co? Gdzie? Jak? Zjazd anestezjologów? Kiedy? I dokąd jedziemy tym czołgiem?...
~Stworek po czasie
100

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 września 2008

Jak kożna odwirusować pendrive'a??? J.w. Pomocy??? i jak można sprawdzić czy w komputerze jest wirus???
~sandyy
13

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

GWAR- ( pamięci Valdiego : ) Gdy z Vadim piliśmy piwko na przykład w Stodole ,to siedząc jeszcze...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 stycznia 2009

klienci mBanku i Multibanku zbuntowali się ! / www.mstop.pl wiecej szczegółów na stronach: http://www.mstop.pl http://nabiciwmbank.pl...
~bibi
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 stycznia 2009

Gwarantowana wygrana Po raz pierwszy nie jest to oszustwo - po prostu dostajesz pieniążki na konto...
~Ela Słomczyńska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 stycznia 2009

TAK W SUMIE TO SZPITAL Tak w sumie to szpital jednak bywa dość ponury zwłaszcza gdy się...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 stycznia 2009

prośba hej byłabym wdzieczna gdybyscie oddali głos na te życzenia:) wystarczy jedno...
~M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 stycznia 2009

BALLADA,jeśli NIEPEŁNOSPRAWNA,to bardzo : „Słuchaj dzieweczko Ona nie słucha”. Bo aż po wieczność...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 stycznia 2009

Kupię książki!!! Bardzo chętnie kupię książki (w dobrym stanie): Kwiaty dla Algernona-Daniel...
Beata86
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 stycznia 2009

Inny punkt widzenia - Buddyzm Wykład - Buddyzm...
~Damian907
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 stycznia 2009

GENIALNE LENISTWO : Gen w człowieku jest jednostką dziedziczenia i cały charakter jest...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

nie moge się doczekać wreszcie kolejny świetny teatr zrobiony dzięki współpracy tvp i ipn....
hobo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

Pomóżcie mi zrobić dziewczynie prezent :) mam prośbę, chcę zrobić niespodziankę pewnej Pani. jest konkurs na walentynkę...
~Dejw
3

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

Wspomnienie... zdarzyło sie pewnego dnia że wiatr rozwiał mi włosy rozwiał moje oczy...
*Kropeczka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

NO A UJE , SIĘ NIE KRESKUJE Noga tak boli, że człowiek głupieje i tak pisać woli : nisko wiszą...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

proszę o podpowiedz Witam,mam mały dylemat,otóż potrzebuję informacji na temat ul.Władysława IV w...
~jac
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

WODA NA MŁYN „Na wysokie drzewa deszcz spada jesienny” i jest taki jak...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 stycznia 2009

Krakowski MUSIC-zespół weselny, zespół jazzowy. Szukasz zespołu na wesele, bankiet, studniówkę itp.?Zapraszamy na...
~Krakowski MUSIC
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 stycznia 2009

prosze o podpowiedz' jak dojechac z lotniska L. Walesy na dworzec PKS przy 3maja? ze strony ZTM...
turpin
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

JURKÓW JEST TAKIE JURKÓW : Twierdzi Dama ze wsi Jurków, że do Niej przyjeżdża...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
191675

postów

5928

wątków

do góry