Widok

...aaaa?

Co? Gdzie? Jak? Zjazd anestezjologów? Kiedy? I dokąd jedziemy tym czołgiem? Dlaczego mam na głowie przekrzywioną czapkę uszankę? Skąd ten akcent militarystyczny, przecież anestezjologowie nie muszą być mili... mogą być szorstcy w obejściu, a nawet WYBUCHOWI...będziemy wysadzać, czy przesadzać? Bo jak przesadzać, to tylko w Borach.

(udzieliło mi się ;p)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

oj jak dawno nie jadłam rydza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Połączenie

Heroes of Might and Magic IV w połączeniu z kocią przytulnością zowocowało następującym snem:
Miałam miasto Ładu. W mieście Ładu mierzono dokładnie, co do setnej milimetra o ile podnosi się i opada kot, który leży na brzuchu swojego śpiącego właściciela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku

Zameldowałaś się w porę...;)
Tak się złożyło... hehehe
Masz misję specjalną, będzie awans.
Uszanka przekrzywiona, bo to nie Twój rozmiar a i trzęsie trochę - jesteśmy jeszcze na polskich drogach koło Sławna.
Jedziesz w nowym czołgu do Fatherland przetestować cieplną rozszerzalność lufy na poligonie pod Kiel.(wersja oficjalna)
Na zjazd dojedziesz okrężną drogą, rydze nazbierasz po drodze, kury i jajka też ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworek!

Aj Ty tu?
Jak fajnie!
Bylbym superbogaty jak wy kupilbym samoloty.
Pala mniej
i robia wiecej halasu.
Patrioty licza sie w peczkach, chodzi o byt,
a nie o celow(n)osc.
Ruski wtedy moga plakac ze sa wymierzone w nich.
Olala. tak ino sie wykrecily.

Ciesze sie, ze mialem racje, ze zespol Kaczynski, Tusk, Sikorski sie sprawdza!
To realna polityka plus nacisk Stworka ;)

Mow sobie C, jestem zajety pieknem tego momentu, zrzedo.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

naturalnie okrezna droga.
co nagle, to po diable, wiesz sam.
faterland poczeka. lufy sa obrzydliwe. wole z nich scyzorki, gdyby nie trzebaby sie martwic, czy nie zawieraja jakichs uranow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rydz Stworek

ale kompinacja. ale niezla bylabys, mysle.

hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

apropos

to mnie mosty nadal gubia tynk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworek

"mogą być szorstcy w obejściu, a nawet WYBUCHOWI...będziemy wysadzać, czy przesadzać?"

Tak, tak, tak! Wszystko! Czasem nic, tylko gapic sie na wode i wrzosy.
Pamietam zdjecie tego jednego Tusina. Trzymal w reku jakis kwiat i gapil sie na niego i to wszystko.
Zawsze chcialem to umiec przerwac robic i pozniej do tego powrocic, itd. On chyba umial.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

gdybym nie znal zycia na ulicy to uwierzylbym, ze jedziesz czolgiem na rozszezalnosc lufy celujac w peczek roz, ktorym macham.
bylbym spokojny znajac precyzje luf.
mam zawsze wyjscie awaryjne
w chaosie prosto pod inna zacieta lufe.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm

mozna pomyslec ze nie lubicie umorusanych ratownikow - z powodow PR.
nastepnym razem zanim kogos wyciagne podam mu zapakowane rekawiczki lateksowe.
akcje ratunkowa przeprowadze wczesniej dla tegos precedensu.
bet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A

na koniec. podam ze obok samolotow robilbym wszelkiego rodzaju stacje.
nacpalbym ich tyle ze nikt by nie wiedzial, co kupuje.

aj nie wiem, czy ten pomysl jest ausgereift.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

doch

ausgerajft!
Bo Polak se zawsze poradzi!

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Juz

widze jak Niemiec z suwmiarka zrzedzi: Aj, aj, aj, nix DIN, verstehen?
Zyd: Is kosher?
a Angol: You Poles, you, you !

hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale teraz lece

przesylam szum koncow skrzydel, gdy moj jetcik blyska swiatlem wchodzac w ostry zakret.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

RATUNKU Kablówka!!!:-)

Blagam, czy ktoś może mi powiedzieć skąd poza UPC mogę dostać kablówkę? Mieszkam na Alei Grunwaldzkiej tuż przy Domu Handlowym Jantar. Szukałam chyba wszędzie i nie znalazłam nic:-( Bardzo proszę o odpisanie, najlepiej na maila. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

?

właściciel firmy, w której pracuję, wydał ostatnio polecenie zakupu znacznej ilości cukru.
stwierdził, że jak zacznie się wojna, to będzie nam wypłacał wynagrodzenie ekwiwalentem w postaci tegoż właśnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ściemnia

naoglądał się filmu "poszukiwany poszukiwana". drożdże sam kupi pewno. doooobra, idę załatwiać wiadomą sprawę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

;)

uspokoiłeś mnie, jak zwykle, hobo

szkoda, że już nie pracujesz naprzeciwko

eureka!!!
...przecież możesz teraz zostać moim rzecznikiem piętro niżej, po drugiej stronie korytarza :D

dziwnie wiją się te ścieżki kariery :)

ps. dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

cukier???
drożdże???
...
pusty balon, woda i trochę żyta - oto co nam potrzeba!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Manson

Startuj na prezydenta-oddam na Ciebie głos, piszę to wprawdzie z perspektywy nieprzespanej, spiralnej nocy, ale możesz mi ufać.
To kiedy ten zjazd?, jak zdołam to podjadę.

Napiłbym się żyta, albo jego pochodnej z wyższego stanu lotnego i tańczylibyśmy w niebieskim świetle(nie ze sobą rzecz jasna, chociaż zależy ile byśmy upłynnili;)
ja z Ćmą, Ty ze Stworkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

termin zjazdu zależy od wszystkich - ja tam mieszkam.
A taniec ze Stworem to nie dla mnie - Stwór przerasta mnie o głowę. Mogę mu co najwyżej podrzucać kiszeniaki do łapania.
A na prezydenta poproszę Shreka, ja najwyżej na ministra rolnictwa, bo większym dla mnie zaszczytem być następcą Inaczej Wielkich, aniżeli Wielkich Inaczej. (W tym miejscu pozdro Leppo, Kalina, Mojzes, Olej i Dyzma).
Nie a propos - na przełomie lat czterdziestych i pięćdziesiątych ministrem rolnictwa był gościu Dąb-Kocioł (Jan zresztą) - z całego rolnictwa najbardziej lubię tę część, która ciąży w kierunku przemysłu przetwórczego w zakresie spirytusowym, a takie nazwisko w rolnictwie to potęga. Poza tym Polmos w kosmos.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Manson

Ja mobilny i elastyczny. Dla mnie może być i jutro, ale jak dziś dostanę telefon, że mam być jutro na łajbie to się u Ciebie nie pojawię.
(macie tam jakiś hotel albo pensjonat, czy akcja 1 dniowa?)

EE tam wzrost, staniesz na 5 litr. słoiku po ogórasach i będziesz stepował .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Manson

najważniejsze, a macie tam zasięg GSM?
dobra idę spać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co

najwyzej bedzie piks
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

stawiam

juz zasieki.
ogien zaporowy.

lodka, chyba sie posikam ze smiechu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

skreslcie

patos bo jest patetyczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

haha

ja tańczę tylko wtedy, kiedy nikt mnie nie widzi ;D

Ale specjalnie dla WAS, chłopcy, możemy zamówic czipendejlsów ;p

Jeśli chodzi o termin, to też się mogę dostosować. Chyba potrzeba kogoś, kto walnie pięścią czy inną macką w stół i powie coś w stylu: "lądujemy w Borach na Matki Boskiej Korzennej, godzinę po jutrzni, wylot w wierzchołka Góry Gradowej o północy przy pełni księżyca i zachodnim wietrze, każdy organizuje miotłę we własnym zakresie, mile widziane koty".

No. To kto walnie pięścią w stół?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z basha

chrzanię, nie kupuje więcej w biedronce
czemu?
co za idioci tam pracują
robiłem drobne zakupy
wziąłem 2 zupki chińskie, 5 bułeczek i delicje, typ
wybija na kasie i mówi: "250 zł się należy"
łoooo kurna O_o
no i sie pytam, czy aby na pewno się nie pomylił, on
patrzy na paragon i nic
no to mu wyrwałem, patrzę, i się pytam: "jaki normalny
człowiek kupuje 585 bułeczek?"
o lol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wypada

chyba znow na mnie przywalic. juz widze jak oni szukajac w myslach jakichs szympendejlsow drapia sie po
swych pietach achillesowych bez skarpetek z pewnym niedosytem wuajeryjsko-seksualnym. oczywiscie jakas cienka narzutka na plecach aby uwydatnic meskie toso na chwiejnych po-aryjskich nogach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C,

zasięg mamy. Takim specjalnym kijkiem ze szpikulcem na końcu zasięgamy nad las i ściągamy ten zasięg w dół. Jak się go trzyma to działa.

Stworek,
ja chcę czipendejlsów !!! Oddam wszystkie moje kiszeniaki za taką frajdę.

Ja tam macką w stół walić nie będę. Jak tam ktoś zbyt wrażliwy na spanie pod namiotem to pewnie jakąś kwaterę się znajdzie w najbliższej okolicy. Tylko nie wiem czy to co ja rozumiem pod pojęciem "najbliższa okolica" jest tym samym, co sobie co poniektórzy wyobrażają.
I Goal by się pewnie nie wykręcił przed przyjazdem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Manson

hy hy.
Fajny mata chłopy sposób z tym szpikulcem, miastowe jakieś jesteście a udajecie, że z wioski borowikowej.
To jakaś nowinka techniczna,
u nas to do worków parcianych te zasięgi wyłapują. Zawiązują i tam je trzymają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku

"ja tańczę tylko wtedy, kiedy nikt mnie nie widzi ;D"


a jak ktoś w tańcu pałęta się Tobie pod nogami ze wzrokiem wbitym w Twój pępek to przecież nie widzisz czy Cię widzi...
uniesiony marzeniami i muzyką może mieć przecież oczy zamknięte :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:/

nie ma to jak wrócić do domu w dobrym nastroju i zastać pobojowisko, gruz wszędzie, pył na każdym przedmiocie, strych jak storpedowany, sufity popękane, ciepłej wody brak i nie wiem co jeszcze. pewno będę się co chwilę dowiadywać.

dobrze, że chociaż net działa, przeniosę się na jakiś czas do wirtualnego świata albo zostanę pracoholikiem i zamieszkam w pracy. tam jest łazienka i dużo cukru...

o Thorze, żeby tylko nie padało!

co tam namiot u mansona pod drewutnią, czy za polem ziemniaków...pełen luksus!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kurczę,

coś dawno nie padał deszcz...
I burzy dawno nie było...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wtf

is drewutnia i te inne syzkany!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

***

kupilam kurteczke na jesien. czy ktos mi powie czy bedzie mi dobrze w morskim kolorze?;) dodam ze jest to niebieski z klopla zielonego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ta

jak pasek na ktorym napisalas.

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adaś

hehehehe
niezłe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

***

zdecydowanie pasuje...i kolor i piosenka:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

***

http://pl.youtube.com/watch?v=l_imwld_WzI
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

***

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

***

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

c

natchnales mnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

***

Umiem jeszcze ładnie szkicować i recytować, ale już nie dziś i nie jutro. See You.
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

c

...a ja potrafie patzec i sluchac;)bye
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

***

ok, ja zamykam oczy i udaję, że nic nie widzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

Wykrakałem ten deszcz ale grzybki będę rosły u niektórych również na suficie.
(nie mogłem się oprzeć)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

grzybki???

w tym jeziorze, które kiedyś było moim pokojem mogę chodować karpie

kurrrrrrrrrwa mać!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ćmo barowa

E tam,
jakbyś rwała takie sumy to mogłabyś narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JAK "NA ŻYWCA" , TO Z LENISTWA :

Czasem się czyta ,
o trudnych klasykach :

I cóż w skałkach trzeba się tak poświęcić ,
że - wykazać wiele dobrych chęci.

Wszak lenistwo jest tak wielkie,
a tu trzeba iść na górę zarzucić „wędkę”.

To już lepiej „na żywca”
wspinać się - z lenistwa.

Grzegorz Rymopis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

AAchaaaaa

To już wiem co mój kot robił dziś w nocy i dlaczego wrócił taki dumny i zaczepny o 6 rano.(teraz sumiennie przymula)
Odsłoniłem zasłony i upss ukazał mi się rząd 4 jak po sznurku ułożonych szczurów pod drzwiami. (wygląda że deszczowa pogoda najlepsza na takie polowania)
Czy on myśli, że ja je na zimę zaprawiam w słoiki czy co?
Spokojnie zapalić nawet nie można na balkonie.

Kiedyś jak go goniłem za to to przynosił jeszcze więcej, pewno skumał sobie, że dla mnie to za mało i go wyganiam po dokładkę (mówią tak ci co się na tym niby znają)
Ech kocie życie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Acha

I jeszcze jedno.
Jeśli ktoś wrażliwy to niech nie czyta.
Jeśli jest tu jakiś koci specjalista to proszę niech mi odpowie.
Czasem przynosi mi tylko taki jeden organ wewnętrzny(wiem że ich nie znajduje, szczegółów oszczędzę)
Czasem delikwenta rozbiera
na oczach i to coś mi zostawia a resztę zjada.
Weterynarzem nie jestem więc nie wiem co to jest.
Gdybym wiedział czy to dla Radusa(kota) specjał czy trucizna wiedziałbym co mój kot naprawdę o mnie myśli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ci ktorzy wrocili

Witam,

poszukuje do reportazu telewizyjnego osoby/rodziny, ktora ostatnio wrocila z emigracji na Wyspach do Polski, najchetniej z Warszawy, Gdanska lub okolic
zainteresowanych prosze o kontakt
Justyna Rutkowska
tel. +48 607 194 480
email: jr@visionhouse.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ci ktorzy wrocili

Witam,

poszukuje do reportazu telewizyjnego osoby/rodziny, ktora ostatnio wrocila z emigracji na Wyspach do Polski, najchetniej z Warszawy, Gdanska lub okolic
zainteresowanych prosze o kontakt
Justyna Rutkowska
tel. +48 607 194 480
email: jr@visionhouse.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ci ktorzy wrocili

Witam,

poszukuje do reportazu telewizyjnego osoby/rodziny, ktora ostatnio wrocila z emigracji na Wyspach do Polski, najchetniej z Warszawy, Gdanska lub okolic
zainteresowanych prosze o kontakt
Justyna Rutkowska
tel. +48 607 194 480
email: jr@visionhouse.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HIENY Z WYSYPISKA

HIENY Z WYSYPISKA

Zapewne pamiętacie wybuch wieżowca w Gdańsku i to jak władze miasta w świetle jupiterów okazywały swoją pomoc dla poszkodowanych. Tak zawsze dzieje się, gdy wydarzy się jakaś większa tragedia, dotycząca sporej liczby osób. Jest to doskonała okazja dla władz, aby "zarobić trochę punktów".
Natomiast, gdy jakaś tragedia dotyczy jednej lub kilku osób, to władze mają to gdzieś i jeszcze kłody pod nogi rzucają.
Ostatnio doświadczyłem tego sam, remontując mieszkanie Babci po pożarze. Władze miejskie nie ruszyły mi z pomocą jak mieszkańcom wieżowca - bo i o to nie prosiłem. Pretensji o to też nie mam. Natomiast szlag mnie mało nie trafił, kiedy otrzymałem rachunek za utylizacje smieci wyrzuconych ze spalonego mieszkania.
Jako przyzowity obywatel, szanujący środowisko naturalne, wywózkę śmieci powierzyłem firmie "Konbrud" z Gdańska, która podstawiła kontener i zobowiązała się wywieźć śmieci na wysypisko śmieci w Gdańsku-Szadółkach. Śmieci było sporo - aż cztery kontenery spalonego wyposażenia i zbitego tynku. Za to wszystko zapłaciłem...2500zł!!!
Zażądałem więc szczegółowego rozliczenia.Okazało sie, że firma "Konbrud" wzięła za wywiezienie śmieci jedynie 400zł -po 100zł za każdy kontener, zgodnie z umową. 2100zł zapłaciłem za utylizację odpadów, które uznano za "pobudowlane"... Ręce opadają! A więc to władze miejskie okazują się prawdziwymi wyzyskiwaczami. Nie tylko nie pomagają ludziom w nieszczęściach (chyba że jest to jakieś nieszczęście "zbiorowe"), ale żerują jak hieny na ludzkiej tragedii.
Oczywiście, że za wywóz tych śmieci powiniennem zapłacić. Ale nie tak wygórowaną sumę!
W takim przypadku gmina powinna zaproponować wręcz ulgową cenę, a nie na siłę kwalifikować takie odpady jako "pobudowlane" czyli jedne z najdroższych. Chociaż tak w ogóle, to nawet w całkiem normalnych sytuacjach taka cena jest chyba zbyt wygórowana i uciążliwa dla ludzi remontujących mieszkania.
Kiedyś, widząc wysypane gdzieś pod lasem, na dziko, śmieci, myślałem sobie "co za bydlę to zrobiło!?" Teraz zachowań takich też nie usprawiedliwiam, ale trochę zaczynam rozumieć takich ludzi. Trochę czuję się frajerem. Ale nie będę oczywiście wywoził nigdy śmieci do lasu (ani korzystał z "lewej" firmy, która to robi). Nie namawiam też do tego innych. Namawiam natomiast do piętnowania władz miejskich, które zachowują się jak hieny.

Klaudiusz Wesołek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HIENY Z WYSYPISKA

HIENY Z WYSYPISKA

Zapewne pamiętacie wybuch wieżowca w Gdańsku i to jak władze miasta w świetle jupiterów okazywały swoją pomoc dla poszkodowanych. Tak zawsze dzieje się, gdy wydarzy się jakaś większa tragedia, dotycząca sporej liczby osób. Jest to doskonała okazja dla władz, aby "zarobić trochę punktów".
Natomiast, gdy jakaś tragedia dotyczy jednej lub kilku osób, to władze mają to gdzieś i jeszcze kłody pod nogi rzucają.
Ostatnio doświadczyłem tego sam, remontując mieszkanie Babci po pożarze. Władze miejskie nie ruszyły mi z pomocą jak mieszkańcom wieżowca - bo i o to nie prosiłem. Pretensji o to też nie mam. Natomiast szlag mnie mało nie trafił, kiedy otrzymałem rachunek za utylizacje smieci wyrzuconych ze spalonego mieszkania.
Jako przyzowity obywatel, szanujący środowisko naturalne, wywózkę śmieci powierzyłem firmie "Konbrud" z Gdańska, która podstawiła kontener i zobowiązała się wywieźć śmieci na wysypisko śmieci w Gdańsku-Szadółkach. Śmieci było sporo - aż cztery kontenery spalonego wyposażenia i zbitego tynku. Za to wszystko zapłaciłem...2500zł!!!
Zażądałem więc szczegółowego rozliczenia.Okazało sie, że firma "Konbrud" wzięła za wywiezienie śmieci jedynie 400zł -po 100zł za każdy kontener, zgodnie z umową. 2100zł zapłaciłem za utylizację odpadów, które uznano za "pobudowlane"... Ręce opadają! A więc to władze miejskie okazują się prawdziwymi wyzyskiwaczami. Nie tylko nie pomagają ludziom w nieszczęściach (chyba że jest to jakieś nieszczęście "zbiorowe"), ale żerują jak hieny na ludzkiej tragedii.
Oczywiście, że za wywóz tych śmieci powiniennem zapłacić. Ale nie tak wygórowaną sumę!
W takim przypadku gmina powinna zaproponować wręcz ulgową cenę, a nie na siłę kwalifikować takie odpady jako "pobudowlane" czyli jedne z najdroższych. Chociaż tak w ogóle, to nawet w całkiem normalnych sytuacjach taka cena jest chyba zbyt wygórowana i uciążliwa dla ludzi remontujących mieszkania.
Kiedyś, widząc wysypane gdzieś pod lasem, na dziko, śmieci, myślałem sobie "co za bydlę to zrobiło!?" Teraz zachowań takich też nie usprawiedliwiam, ale trochę zaczynam rozumieć takich ludzi. Trochę czuję się frajerem. Ale nie będę oczywiście wywoził nigdy śmieci do lasu (ani korzystał z "lewej" firmy, która to robi). Nie namawiam też do tego innych. Namawiam natomiast do piętnowania władz miejskich, które zachowują się jak hieny.

Klaudiusz Wesołek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HIENY Z WYSYPISKA

HIENY Z WYSYPISKA

Zapewne pamiętacie wybuch wieżowca w Gdańsku i to jak władze miasta w świetle jupiterów okazywały swoją pomoc dla poszkodowanych. Tak zawsze dzieje się, gdy wydarzy się jakaś większa tragedia, dotycząca sporej liczby osób. Jest to doskonała okazja dla władz, aby "zarobić trochę punktów".
Natomiast, gdy jakaś tragedia dotyczy jednej lub kilku osób, to władze mają to gdzieś i jeszcze kłody pod nogi rzucają.
Ostatnio doświadczyłem tego sam, remontując mieszkanie Babci po pożarze. Władze miejskie nie ruszyły mi z pomocą jak mieszkańcom wieżowca - bo i o to nie prosiłem. Pretensji o to też nie mam. Natomiast szlag mnie mało nie trafił, kiedy otrzymałem rachunek za utylizacje smieci wyrzuconych ze spalonego mieszkania.
Jako przyzowity obywatel, szanujący środowisko naturalne, wywózkę śmieci powierzyłem firmie "Konbrud" z Gdańska, która podstawiła kontener i zobowiązała się wywieźć śmieci na wysypisko śmieci w Gdańsku-Szadółkach. Śmieci było sporo - aż cztery kontenery spalonego wyposażenia i zbitego tynku. Za to wszystko zapłaciłem...2500zł!!!
Zażądałem więc szczegółowego rozliczenia.Okazało sie, że firma "Konbrud" wzięła za wywiezienie śmieci jedynie 400zł -po 100zł za każdy kontener, zgodnie z umową. 2100zł zapłaciłem za utylizację odpadów, które uznano za "pobudowlane"... Ręce opadają! A więc to władze miejskie okazują się prawdziwymi wyzyskiwaczami. Nie tylko nie pomagają ludziom w nieszczęściach (chyba że jest to jakieś nieszczęście "zbiorowe"), ale żerują jak hieny na ludzkiej tragedii.
Oczywiście, że za wywóz tych śmieci powiniennem zapłacić. Ale nie tak wygórowaną sumę!
W takim przypadku gmina powinna zaproponować wręcz ulgową cenę, a nie na siłę kwalifikować takie odpady jako "pobudowlane" czyli jedne z najdroższych. Chociaż tak w ogóle, to nawet w całkiem normalnych sytuacjach taka cena jest chyba zbyt wygórowana i uciążliwa dla ludzi remontujących mieszkania.
Kiedyś, widząc wysypane gdzieś pod lasem, na dziko, śmieci, myślałem sobie "co za bydlę to zrobiło!?" Teraz zachowań takich też nie usprawiedliwiam, ale trochę zaczynam rozumieć takich ludzi. Trochę czuję się frajerem. Ale nie będę oczywiście wywoził nigdy śmieci do lasu (ani korzystał z "lewej" firmy, która to robi). Nie namawiam też do tego innych. Namawiam natomiast do piętnowania władz miejskich, które zachowują się jak hieny.

Klaudiusz Wesołek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HIENY Z WYSYPISKA

HIENY Z WYSYPISKA

Zapewne pamiętacie wybuch wieżowca w Gdańsku i to jak władze miasta w świetle jupiterów okazywały swoją pomoc dla poszkodowanych. Tak zawsze dzieje się, gdy wydarzy się jakaś większa tragedia, dotycząca sporej liczby osób. Jest to doskonała okazja dla władz, aby "zarobić trochę punktów".
Natomiast, gdy jakaś tragedia dotyczy jednej lub kilku osób, to władze mają to gdzieś i jeszcze kłody pod nogi rzucają.
Ostatnio doświadczyłem tego sam, remontując mieszkanie Babci po pożarze. Władze miejskie nie ruszyły mi z pomocą jak mieszkańcom wieżowca - bo i o to nie prosiłem. Pretensji o to też nie mam. Natomiast szlag mnie mało nie trafił, kiedy otrzymałem rachunek za utylizacje smieci wyrzuconych ze spalonego mieszkania.
Jako przyzowity obywatel, szanujący środowisko naturalne, wywózkę śmieci powierzyłem firmie "Konbrud" z Gdańska, która podstawiła kontener i zobowiązała się wywieźć śmieci na wysypisko śmieci w Gdańsku-Szadółkach. Śmieci było sporo - aż cztery kontenery spalonego wyposażenia i zbitego tynku. Za to wszystko zapłaciłem...2500zł!!!
Zażądałem więc szczegółowego rozliczenia.Okazało sie, że firma "Konbrud" wzięła za wywiezienie śmieci jedynie 400zł -po 100zł za każdy kontener, zgodnie z umową. 2100zł zapłaciłem za utylizację odpadów, które uznano za "pobudowlane"... Ręce opadają! A więc to władze miejskie okazują się prawdziwymi wyzyskiwaczami. Nie tylko nie pomagają ludziom w nieszczęściach (chyba że jest to jakieś nieszczęście "zbiorowe"), ale żerują jak hieny na ludzkiej tragedii.
Oczywiście, że za wywóz tych śmieci powiniennem zapłacić. Ale nie tak wygórowaną sumę!
W takim przypadku gmina powinna zaproponować wręcz ulgową cenę, a nie na siłę kwalifikować takie odpady jako "pobudowlane" czyli jedne z najdroższych. Chociaż tak w ogóle, to nawet w całkiem normalnych sytuacjach taka cena jest chyba zbyt wygórowana i uciążliwa dla ludzi remontujących mieszkania.
Kiedyś, widząc wysypane gdzieś pod lasem, na dziko, śmieci, myślałem sobie "co za bydlę to zrobiło!?" Teraz zachowań takich też nie usprawiedliwiam, ale trochę zaczynam rozumieć takich ludzi. Trochę czuję się frajerem. Ale nie będę oczywiście wywoził nigdy śmieci do lasu (ani korzystał z "lewej" firmy, która to robi). Nie namawiam też do tego innych. Namawiam natomiast do piętnowania władz miejskich, które zachowują się jak hieny.

Klaudiusz Wesołek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PRZEBOJEM MOJA DROGA

„Między nami nic nie było”
tylko zupełny brak opamiętania
jedna wielka głupia miłość
bo wszystko żem Ci stawiał.

A do serca tak pożądnie
to tylko przez żołądek
bo idę przebojem
wtedy gdy solidnie pojem.

Grzegorz Rymopis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HIENY Z WYSYPISKA

HIENY Z WYSYPISKA

Zapewne pamiętacie wybuch wieżowca w Gdańsku i to jak władze miasta w świetle jupiterów okazywały swoją pomoc dla poszkodowanych. Tak zawsze dzieje się, gdy wydarzy się jakaś większa tragedia, dotycząca sporej liczby osób. Jest to doskonała okazja dla władz, aby "zarobić trochę punktów".
Natomiast, gdy jakaś tragedia dotyczy jednej lub kilku osób, to władze mają to gdzieś i jeszcze kłody pod nogi rzucają.
Ostatnio doświadczyłem tego sam, remontując mieszkanie Babci po pożarze. Władze miejskie nie ruszyły mi z pomocą jak mieszkańcom wieżowca - bo i o to nie prosiłem. Pretensji o to też nie mam. Natomiast szlag mnie mało nie trafił, kiedy otrzymałem rachunek za utylizacje smieci wyrzuconych ze spalonego mieszkania.
Jako przyzowity obywatel, szanujący środowisko naturalne, wywózkę śmieci powierzyłem firmie "Konbrud" z Gdańska, która podstawiła kontener i zobowiązała się wywieźć śmieci na wysypisko śmieci w Gdańsku-Szadółkach. Śmieci było sporo - aż cztery kontenery spalonego wyposażenia i zbitego tynku. Za to wszystko zapłaciłem...2500zł!!!
Zażądałem więc szczegółowego rozliczenia.Okazało sie, że firma "Konbrud" wzięła za wywiezienie śmieci jedynie 400zł -po 100zł za każdy kontener, zgodnie z umową. 2100zł zapłaciłem za utylizację odpadów, które uznano za "pobudowlane"... Ręce opadają! A więc to władze miejskie okazują się prawdziwymi wyzyskiwaczami. Nie tylko nie pomagają ludziom w nieszczęściach (chyba że jest to jakieś nieszczęście "zbiorowe"), ale żerują jak hieny na ludzkiej tragedii.
Oczywiście, że za wywóz tych śmieci powiniennem zapłacić. Ale nie tak wygórowaną sumę!
W takim przypadku gmina powinna zaproponować wręcz ulgową cenę, a nie na siłę kwalifikować takie odpady jako "pobudowlane" czyli jedne z najdroższych. Chociaż tak w ogóle, to nawet w całkiem normalnych sytuacjach taka cena jest chyba zbyt wygórowana i uciążliwa dla ludzi remontujących mieszkania.
Kiedyś, widząc wysypane gdzieś pod lasem, na dziko, śmieci, myślałem sobie "co za bydlę to zrobiło!?" Teraz zachowań takich też nie usprawiedliwiam, ale trochę zaczynam rozumieć takich ludzi. Trochę czuję się frajerem. Ale nie będę oczywiście wywoził nigdy śmieci do lasu (ani korzystał z "lewej" firmy, która to robi). Nie namawiam też do tego innych. Namawiam natomiast do piętnowania władz miejskich, które zachowują się jak hieny.

Klaudiusz Wesołek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

moje obgryzają wszystkie gryzonie z futerkiem i ząbkami, a zostawiają jedynie zgrabnie odcięty i wyselekcjonowany z całości zdobyczy woreczek żółciowy. Jeśli Radus Cie tym nagradza to ma specyficzne poczucie humoru :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Manson

No ładnie a ja myślałem, że to jakiś kawałek płucka dla mnie.
Taaa, musi mieć specyficzne poczucie humoru, wyrafinowany smak i wyrachowane poczucie wyższości nade mną w tych sprawach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Weekend !

Ja mówię START !!
hehehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

Wogole nie chodzi o Ciebie.
Badz logiczny, a nie po prostu wydumany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pozatym

w koncu zero zieleni w szacie graficznej portalu trojmiasto.pl w koncu. Zielen jest fajna w lesie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

czuje wyzszosc, gdy tygrys stoi do mnie dupa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

Idę se ulicą spijam potajemnie browarka, a tu Hobo śmiga swoim
autkiem. No ładne cacko proszę pana, aż się obejrzałem.

Ps Combi? hehehe


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

c

mam nadzieję, że po południu a nie rano. bo rano jechałem po blachy nowe do urzędu starą niezawodną skodą. ale jak kombi, to już musiał być sunny. permanentna inwigilacja - tu se trudne słowo wybrał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LOKATOR


Moja rehabilitacja jest bardzo droga
więc potrzebuję tylko dobrego lokatora.
Nie interesują mnie Pani rozterki duchowe
bo przecież każdy ma swoje.
więc proszę niech Pani nie robi mnie w konia.

Grzegorz Rymopis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hobo

Nie, teraz widziałem. Niecałą godzinę temu. Miałeś T shirt' a w kolorze samochodu, w którym siedziałeś :DD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

mysle ze pytanie bylo calkiem inne i jakby tego nie sczytac ukradkiem to bedzie zrozumiane.
ukradkiem to pije sie w usa, nie tu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

Ten T shirt byl w kolorze zlota.
A propos z wyraznie odznaczajacymi sie sutkami.
Ale samochod w tym kolorze bylby prowokacja.

hihi

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adaś

Prowokację to zrobił kiedyś Pablo Picasso jak przyjechał do ratusza w Kiel. Miejscowi dygnitarze poprosili mistrza żeby wykonał obraz, który przedstawioną treścią nawiązywałby do miasta.
Picasso namalował złotą plażę, morze i niebo. No i fajnie. Po czasie, hehe jakiś odważny germaniec z ratusza stwierdzł:
-gdzie do cholery tutaj jest nawiązanie do Kiel'u?
Obraz grzecznie odesłano do autora prosząc żeby naniósł jakiś symbol, który mówiłby coś o ich mieście.
Za niebawem obraz wrócił z pośpiesznie, po dziecińcu domalowanymi na niebie, mewami.
hehehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hobson

A ten rekin jaki ma motor i ile koników. Masz tą wersję benzynową z 75 KW?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hobson

A ten rekin jaki ma motor i ile koników. Masz tą wersję benzynową z 75 KW?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie, nie.

diesel 2.0. dość ospały i dostojny bo bez turbo sprężarki. chyba 75 KM. raczej dumny żubr niż rączy jeleń, że się tak na metaforę pokuszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kto może mi powiedziec kto śpiewa tę piosenkę

Witajcie

być może ktoś z Was będzie mógł mi podpowiedzieć kto śpiewa tę piosenkę

http://kris.tom.wrzuta.pl/audio/5tjkeXGtDR/you_can_dance#none
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kto może mi powiedziec kto śpiewa tę piosenkę

Witajcie

być może ktoś z Was będzie mógł mi podpowiedzieć kto śpiewa tę piosenkę

http://kris.tom.wrzuta.pl/audio/5tjkeXGtDR/you_can_dance#none
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hobson

No, te 75 KM to nie za dużo jak na kombiaka, ale podobno fakt, że silnik nie do zarżnięcia no i te 180 km/h polecisz. Przy tym silniku to pozostaje Ci może zamontować stożkowy filtr powietrza- zawsze z jakieś 5 koników będziesz miał więcej. A jak będziesz miał parę stówek to może ci ktoś maskę przerobi z jakimś fajnym dolotem powietrza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hobson

No, te 75 KM to nie za dużo jak na kombiaka, ale podobno fakt, że silnik nie do zarżnięcia no i te 180 km/h polecisz. Przy tym silniku to pozostaje Ci może zamontować stożkowy filtr powietrza- zawsze z jakieś 5 koników będziesz miał więcej. A jak będziesz miał parę stówek to może ci ktoś maskę przerobi z jakimś fajnym dolotem powietrza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

to najlepsza anegdota jaka slyszalem.
nawet jesli klamiesz, to sie to zgadza.
Kiel jest tak do de ze nawet ich inni niemcy nie lubia.
Mieszanka faszyzmu z komunizmem.
Trzeba udawac idiote zeby tu przetrwac. tu sie nie liczy juz nic oprocz symboli i kolorow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

sa tak zarozumiali ze wogole nie maja seksu nawet w malzenstwie. co najwyzej kontakt seksualny raz w miechu.
nie zazdroscie im.


hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

mysle ze sie tu nastepnym razem urodzisz.

hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy punki

maja seksunki ?

hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polcjant na gazie bije razniej

To stosunek do obywatela!
Jak to bylo C?
Ty na miejscu policjanta wzialbys przytrzymal za glowke i delikwenta zapodal, czy cos ?

hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

RYZYKOWNY SUBSTYTUT

To się dzieje w Gdańsku Brzeźnie :

„Dopiero w związku z wszechświata ogromem”
czuję wielkość i nieprzebraną głębię
małego placyku gdzie na rowerku jeżdżę..

Teraz niestety czoło nie jest zlane potem

Zmęczenie jest substytutem ryzyka,
pojawia się po godzinie gdy wiatr wieje
lecz dzisiaj niestety znika.

Tu i tu zapominasz o Bożym świecie.


Grzegorz Rymopis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adaś

A propos symboli.
W 1972r pomiędzy miejscem, w którym jest teraz dom handlowy Karstadt, a drugą stroną wodnego stawu-tego z fontanną, (ostatnio w Kiel byłem 4,5 roku temu-dzielnicę zapomniałem, ale to zentrum), była rozciągnięta kolejka linowa. Można było w niej normalnie podróżować.
Po co to komu i dlaczego ją zbudowano?
Ano był to symbol na cześć olimpiady w München, a dokładniej symbol łączności i zjednoczenia ze strony włodarzy miasta Kiel w kierunku München.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spadochroniarz

Action station!
Serca w biciu zamarły
Gotowym do skoku trzem
Skurczem się szczęki zwarły
I zbiegła z twarzy krew...
Number one!
Woli ciało zaciążyło głazem,
Instynkt strachem obluźnił
Spazmem skrzepłe pięści.
Jedno stało się tobą,
Ostatnim nakazem,
Tam skoczyć, skoczyć w przepaść,
Może Bóg poszczęści?
Number one, two, three-go!
Skowycze obłędem, wyje w duszy-no!
Runął w otchłań eteru
Pierwszy, drugi, trzeci.
Runął wywrotną masą
W dynamicznym pędzie,
Krzyżem męki się rozpiął
Nad podniebną trasą,
Śląc z przestworzy zdarzeń czasu
Ofiary orędzie...
Na dół!
Pikuj lawiną!
Pikuj wprost przed siebie
Pocisku ciała, morderczym szaleństwem
Zawrotnych wichrów, zatraceń brawurą.
Precz śmierci bo cię zdławię
Mocarnym przekleństwem
I wydrę, wydrę życiu-
A otchłań ponurą
Odmienię, przeobrażę
W cudne ramion...
Nagle trzask!
I sam nie wiem,
Czy krzyczeć w zachwycie?
Płyną, płyną nade mną
Życiodajne żagle...
Hej mocarzu - skarlałeś?
Nie bądź wniebowzięty.
Baczność!
Tam pod twą czaszą
Śmiercionośne skręty.
Dobrze... wolno wyprowadź,
Przyciągnij szelki tylne,
Baczność! Nowy fonogram
Pilne... bardzo pilne!!!
Gotuj się, ląd już blisko.
Wybawczym nakazem
Głowę pochyl, patrz w dół,
Nogi, nogi razem!
Gotuj się, zryw ostatni,
Zbliża się już meta.
Strzałą świateł placówki
Rozbłysła planeta
Spowita w mroki nocy
Aksamitną czernią.
Gotuj się, Syn powrócił
Ziemio... Polska ziemio!2.10.1944 ppor. "Dewajtis"
(Zbigniew Waruszyński)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adaś

Żeby było jasne.
Ja tam nie mam nic przeciw symbolom, szczególnie jeśli podpierają jakiś kawałek historii.
Jedną z rzeczy, która w niemieckiej mentalności mi się podoba jest to, że pielęgnują, w różnych dziedzinach, swoją tradycję (szczególnie starsze i średnie pokolenie).
U nas, do dziś zresztą, najpierw robią później myślą.
W Kiel-Laboe(możliwe że pomyliłem dzielnice)jest
na przykład rozkrojony, zakonserwowany u-boot od rufy i dziobu siedzą panowie i można sobie zwiedzać.
U nas powiedzieliby, że 30km od centrum nie warto robić takich atrakcji, bo to się nie kalkuluje.
Kilka lat temu z braku kasy na konserwację były tu przymiarki aby Błyskawicę pociąć, m.in. Wołoszański zbierał fundusze na ratowanie.
Dobrze, że dbają o Sołdka.
A teraz sobie wyobraź, że Batory nie poszedł na żyletki, a stoi na środku Skweru Kościuszki, mnie by się to podobało. Coś jak łajba w Sortland.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

...zeby podtrzymac Twoj ton.
to wymieniles powod dlaczego mnie nie ma w kraju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dylematy

to tez ma cos z historia do czynienia.
tradycja moze byc wystarczajacym powodem do ucieczki.
w kazdym razie dla mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mysle

zeby sie stad oddalic poki czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"KLUB ANONIMOWYCH TWARDZIELI"

Dłuższe twardzielstwo bardzo szkodzi
kto choć raz spróbował
ten wie czym to grozi
(ha ha ha - i do kogo ta mowa ?)

Naprzód przed siebie co koń wyskoczy,
lecz zakładając klapki na oczy .
Twardość to lenistwo
(bo to jest wszystko)
i już nieprzytomnie roztrącasz na boki.

Nie odkładaj na potem
chcąc w życiu cóś zmienić
,pożegnaj się z wrogiem,
wstępując się do „Klubu Anonimowych Twardzieli”.


Grzegorz Rymopis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ad

Ja się też pałętam to tu to tam po świecie.
Też mam swoje powody.
Takie życie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C

????
Nawet nie wiem, ile masz lat, aby moc osadzic, czy mozemy pogadac na te tematy.
I dlaczego sie szwedales.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adaś

Nie wiedziałem, że w dyskusji potrzebujesz znać wiek rozmówcy.
Ale mam dobre info, wirtualny świat jest bogaty w narzędzia, żeby zdobyć tę parę cyfr.
Lub paręnaście jak np nr Pesel.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś moja WNUCZKA kończy ROCZEK

Dziś moja WNUCZKA kończy ROCZEK
więc o toast za Jej Zdrowie bardzo proszę !

Grzegorz Rymopis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ALE O CO CHODZI? :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o ten tramwaj co nie chodzi ;)

(nie mam zielonego pojęcia od ilu dni, godzin i sekund noszę pierścionek zaręczynowy i dobrze mi z tym)
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry