Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danuta - ocena nowy temat Pan Krzysztof to profesjonalista w każdym calu. Sprawnie i fachowo usunął...
~Danuta
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Jack - ocena nowy temat Bardzo dobra jakość usług. Szybka reakcja. Komunikatywność. Pro kliencka...
~Jack
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Ola - ocena nowy temat Szybka, profesjonalna pomoc! Bardzo polecam!
~Ola
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

K. - ocena Specjalista godny polecenia. Problem - brak zimnej wody. Gdzie inni...
~K.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 stycznia 2024

Z - ocena Pan z Hydropogotowia uratował moje mieszkanie w sobotni wieczór. Wybitny...
~Z
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 9 grudnia 2023

Jacek Galikowski - ocena Gdyby szło wystawić ocenę 10, zdecydowanie byłaby taka przeze mnie dana....
~Jacek Galikowski
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 listopada 2023

Jakub - ocena Szybko, sprawnie, fachowo, bardzo sympatycznie i za sensowne pieniądze, a...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 14 października 2023

Dorota - ocena W piątek rano w dwie godziny po telefonie Pan przyjechał do usterki, a bałam...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 29 września 2023

Ewa z Gdyni - opinia Wyobraźcie sobie jest piątek późnym wieczorem wracam do domu, gdy z łazienki...
~Ewa z Gdyni
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 września 2023

Mieszkaniec ze Św. Wojciecha - opinia Bardzo profesjonalna firma! Po odebraniu telefonu dojazd w pół godziny i...
~Mieszkaniec ze Św. Wojciecha
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2023

Jan - opinia Gorąco polecam. Jedyna firma, która miała siły przerobowe na ten sam dzień....
~Jan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lutego 2023

Rogal - opinia Zawodowiec w każdym calu, prawdopodobnie najlepszy hydraulik, z jakim miałem...
~Rogal
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 stycznia 2023

Jolanta - opinia Problem z cieknącym grzejnikiem łazienkowym, czekałam 1 dzień, Pan hydraulik...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2022

Janka - opinia Wiedza, profesjonalizm i "dostępność" na 6. Wystarczyło zdjęcie "awarii",...
~Janka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2022

Jakub - opinia Problem naprawiony błyskawicznie. Profesjonalne podejście i wiedza. Polecam z...
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

dział techniczny tramad gdańsk sp. z o.o. - opinia Jako przedstawiciel Działu Technicznego, dużej firmy z branży wynajmu...
~dział techniczny tramad gdańsk s
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2022

Wojciech - opinia wątek zamknięty Hydropogotowie pomogło w konsultacji w weekend z zatkanym pionem w bloku....
~Wojciech
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2022

Łukasz - opinia wątek zamknięty Polecam usługi Pana Krzysztofa. Problemem była rozszczelniona kanaliza po...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 lutego 2022

JS - opinia wątek zamknięty Zgodnie z oczekiwaniami robota wykonana jak trzeba.
~JS
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo kulturalna obsługa, profesjonalnie, sympatycznie.
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry