Widok

IKEA podniosła cenę hot doga.

Hot dog w IKEA od 1997 roku kosztował 1 zł.
Dziś, po ponad 20 latach IKEA podniosła cenę o 100%, do 2 złotych.

Moment jest nieprzypadkowy.

Rodzina z 500 plus będzie mogła kupić już nie 500, a tylko 250 hot dogów w miesiącu.
Taki drakoński niczym nie uzasadniony wzrost cen oznacza jedno : jest to spisek światowych gospodarek na wstającą z kolan polską godność.

Jak żyć, gdy z dnia na dzień ceny w Polsce rosną o 100% ?
Drożyzna inspirowana przez zachodnie koncerny ma na celu doprowadzić do obniżenia się poziomu życia w Polsce.
W tej sytuacji nawet minimalne wynagrodzenie w wysokości 4000 pln nie zrekompensuje 2-krotnego wzrostu ceny hot doga w IKEA.

Mieliśmy gonić Niemcy, ale chyba ktoś nam rzuca kłody pod nogi.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chyba nie rzuca kłody pod nogi a hod-dogi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spoko dali 500 na pierwsze.... także ten..... dalej starcza na 500 hot-dogów , do tego za 2 złote jest w wersji "Lux" tak jak było do tej pory , a ponieważ do tej pory i tak kupowałem te "Lux" więc żadnej podwyżki "rodzina" nie odczuła, podwyżkę o 100% odczuli jedynie z natury bezdzietni "homo" co sknerzą na cebulce i ogórku, jest mi przykro że to cię dotknęło ¯\\\_(ツ)\_/¯
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

naprawdę ekscytujecie się tym, ze cena hot doga została podniesiona o 1zł?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

I tak dziwne, że tak dlugo utrzymali sie bez podwyżej ceny, taki McDonalds w tym czasie przeszedł od burgerow za 2 zł do burgerów za prawie 5 zł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Muza musi grać. (2292 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2419 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

do góry