Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Angelina - opinia wątek zamknięty Nie można niczego złego powiedzieć na salon Imex top w Gdańsku .Negatywne...
~Angelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2020

Godny polecenia. wątek zamknięty Przemiła obsługa ,pomoc w każdym jednym calu.Atmosfera domowa.Dziękuje Pani...
~mariola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Zadowolony klient wątek zamknięty Wyposazylem lazienke asortymentem (kabina,wc etc) z gazetki Imex...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Różnorodny wybór, profesjonalne doradztwo wątek zamknięty Od kilku lat korzystamy z oferty IMEXtop, różnorodność produktów zarówno...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

STANOWCZO NIE! wątek zamknięty Nie polecam usługi projektantki. Pani tak, dobrze wylicza ilość potrzebnej...
~niezadowolony kluent
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

porazka wątek zamknięty Nie ma zwrotów przy błednych wyliczeniach projektantki.
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Nie polecam. wątek zamknięty Duży wybór kafli, jednak nie polecam skorzystania z usługi projektu. Pani na...
~WS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Bardzo pozytywnie wątek zamknięty Polecam zakupy w tym salonie. Profesjonalna i sympatyczna obsługa. Bardzo...
~Kinga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Polecam jak najbardziej wątek zamknięty Nie wiem, kto pisze negatywne opinie o tym sklepie, pewnie konkurencja. Ja z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim Salon Imex Top w Gdańsku. Po kilku miesiącach prac...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Polecam! wątek zamknięty Profesjonalne i miłe podejście do klienta, bardzo duży wybór to tylko...
~Radek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

SKANDAL wątek zamknięty Oferta i jakość oferowanych materiałów OK, ale obsługa i podejście do klienta...
~Wioleta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2011

zadowolona klientka wątek zamknięty Witam , Jestem w trakcie urządzania mieszkania, wszystkie produkty zamówiłam...
~Dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Ana - opinia wątek zamknięty Polecam Salon Imex Top - piękne płytki,glazura, szczególnie te dużych...
~Ana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2012

Polecam wątek zamknięty Oczom i uszom nie wierze czytajac ponizsze negatywne oceny/opinie...Wraz z...
~AiM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

Nieprofesjonalna obsługa wątek zamknięty Odradzam zakupy w tym sklepie. Asortyment mają bardzo bogaty, ale niestety...
~xyz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2012

Udane zakupy wątek zamknięty Obsługa profesjonalna.Ceny przystepne.
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

OBSŁUGA - KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU I KLASY wątek zamknięty Jedyny plus tego miejsca to asortyment, cała reszta jest na poziomie poniżej...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

Oczekująca - opinia wątek zamknięty Sklep polecam tym, którzy mają dużo, dużo cierpliwości i wolnego czasu ...
~Oczekująca
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 stycznia 2009

Kompleksowa obsługa wątek zamknięty Witam wszystkich, właśnie odebrałem mieszkanie i całe wyposażenie (glazura,...
~Mariusz O.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 listopada 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

20

wątków

do góry