Widok

INVICTA - to bałagan a nie firma!

Odradzam! Było 2 rozmowy po 1 godzinie każda. Wygłądało bardzo powaznie wszystko. Jak doszlo do pracy to wyjaśniło się że na tych rozmowach nie opowiadają o realnych rzeczach! O tym że pracownik:
1) będzie musiał jeżdzić do gdyni na zmiany za swój koszt
2) będzie robił kawkę dla lekarzy
3) także "pracownik ds. Obsługi klienta" nie będzie miał żadnej przerwy dopoki go nie zmieni inny pracownik. (żadnej toalety, kawy lub kanapki). Ciężko był patrzyć za dzięwczynę która nie mogła zmienić (przepraszam) tampon przez 8 godzin...
4) nośic próbki spermy z gabinetu do drugiego gabinetu. Musicie pamiętać że dla tego trzeba mieć specialne zaszczepienie.
5)call center- co najmniej 1 w tygodniu będziecie siedziec na telefonie!(co też ukrywają na rozmowach rekrutacyjnych)
6) nie ma szans podpasowzć sobie grafik pracy.
..
proszę zadać pytania o call centrach, o zaszczepieniach, o wyjazdach do gdyni za swój koszt, o przerwach, o tym dla czeg0 tak dużo osób nie wytrzymują nawet próbnego terminu (1-2 mies max) i proszę zastanowić się czy chcecie pracować za 1500 zl w takim trybie..
mam nadzieje że kogoś uratowałam wyżej napisanym.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja wszystko rozumiem ale naucz się pisać choć w miarę sensownie... specjalne zaszczepienie? a co ma to do spermy? Oo

"proszę zadać pytanie "o calla center" " a nie call centrach... aż w oczy kuje ;/
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 16
Monia - kto umie czytać, ten zrozumie - nie czepiaj się!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dokładnie! Pewnie pisała wzburzona, co się czepiasz? Trzeba podziękować raczej za ważne informacje a nie skupiać się na pierdołach!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
No i tylko i wyłącznie umowa zlecenie. Też byłam tam na rozmowie jakiś czas temu, i na koniec dowiedziałam się, że to nie jest praca na umowę tylko zlecenie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki za info! a juz zastanawiałam sie czym tam złożyc Cv.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co gdybym była pracodawcą to wierz mi że nie chciałabym zatrudniać osoby która mówi źle o swojej poprzedniej firmie. skad mam wiedzieć że o mojej też tak nie będziesz mówić. Kultura wymaga tego że nie mówi się źle o poprzednich pracodawcach. Ja byłam w różnych firmach i nie było lekko, nie wszyscy byli uczciwi ale nie mówię o tym na forum, ewentualnie wśród bliskich znajomych. Poza tym doświadczenie mi pokazało że kilka osób i zdarzeń to nie cała firma, prawie wszędzie są jakieś wtopy i potknięcia, grunt to umieć postawić się w takiej sytuacji a nie uciekać i umywać ręce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17
Pozwolę sobie nie zgodzić się... Jeżeli pracodawca jest typowym "dziadem" -cwaniakiem i oszustem, to należy bardzo głośno o tym krzyczeć przy każdej okazji. Tylko w ten sposób możemy uchronić innych przed kłopotami, ale także zapobiec dalszego dokarmiania dziada, na krzywdzie innych...
Nie mniej jednak, przedmiotowe "ostrzeżenie" nacechowane jest typowo złymi emocjami, subiektywnymi odczuciami pt: "pracodawca nie spełnił moich wymagań". Ja osobiście brzydzę się "dziadami", ale znam uczciwych pracodawców i tych będę zawsze szanował. Szkoda, że ich tak mało.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracowałam przez 3 lata w invikcie , pół roku temu postanowiłam zmienić nieco zawód, więc zmieniłam i pracę. Nie mogę powiedzieć tego, o czym piszesz. po pierwsze z tego co pamiętam od początku byłam informowana o rodzaju umowy, owszem na początku pracuje się na zlecenie, ale potem można rozmawiać o umowie o pracę. Po drugie już po okresie próbnym pensja bardzo mocno wzrasta, masz większą podstawę i sporo dodatków. Trzeba jednak chwilę popracować, pouczyć się...jeśli angażujesz się w to co robisz, nie można narzekać. W porównaniu do tego co dostają panie w sieciach medycznych, naprawdę jest nieźle. Praca jest ciekawa i różnorodna, ale jak to w obsłudze klienta są i trudne momenty. Jeśli decydujesz się na taki zawód, musisz być przygotowana na różne sytuacje, umieć panować nad emocjami i szybko zdobywać informacje. Ja bardzo miło wspominam pracę w tej firmie. Lekarze sympatyczni, reszta zespołu też, zazwyczaj ma się wsparcie w koleżankach. Bywało czsem intensywnie , ale w jakiej pracy tak nie jest? Myślę, że wszystko zależy od nastawienia. Smucą mnie tego rodzaju wpisy, bo brzmi to tak, jakby pracownika zanim jeszcze zacznie pracę oczekiwał wszystkich benefitów, najlepiej dużo zarabiać, mieć bezpieczny etat, żeby przypadkiem nikt nie wymagał dostosowania się do zmian i żeby nie trzeba było się specjalnie narobić. ..Ja chyba w innym świecie żyję, ale wydaję mi się, że z takim podejściem to się daleko nie zajdzie...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
jak widać zdarzają się też oferty na umowę o pracę nie tylko zlecenie, masz napisane jak wół. Jeśli zaproponują inne warunki to przyjdź do nich z wydrukowanym ogłoszeniem ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
W ogłoszeniu było jak wół napisane szukamy pracownika - nic nie było o umowie zleceniu, po drugie jak ktoś ma umowę o pracę u innego pracodawcy to przy zmianie pracy nie pójdzie na gorsze warunki tj. zlecenie tylko na lepsze. Gdyby było tak od razu napisane, to zgłosiłyby się osoby marzące o pracy na zleceniu - oszczędność czasu dla pracodawcy i dla kandydatów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale nie było też napisane o umowie o pracę więc o co ten szum...wystarczyło zapytać przez telefon jak Cię na rozmowę zapraszali i zaznaczyć że umowa zlecenie Ciebie nie interesuje...ale jak widać dla niektórych to zbyt trudne....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Skoro szukają pracownika powinna być umowa o pracę, bo to jest de facto praca, nie zlecenie. Istnieje w języku polskim takie słowo jak zleceniobiorca.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-ds-obslugi-klienta-gdansk,oferta,3617953 masz nowe ogłoszenie i jest napisane że szukają na umowę o pracę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O takich szczegółach to my rozmawiamy indywidualnie, tak zazwyczaj odpowiadają pracodawcy jak się ktoś przez telefon chce dowiedzieć TAKICH rzeczy jak rodzaj umowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś słabo rozmawiacie indywidualnie - skoro osoba która zapoczątkowała ten temat o tym nie wiedziała. no chyba, że rozmową indywidualną jest już sama praca i o takich elementach dowiaduje się właśnie już w trakcie jej wykonywania....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety w zależności od stanowiska i dośiadczenia, jedni słuchają inni pewnie nie do końca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja nadal pracuję w invikcie i jest dużo osób nowo zatrudnionych jeśli chodzi o obsługę klienta. Jescze się z tym nie spotkałam, żeby ktoś narzekał na to, że go oszukali na rozmowie...dziewczyny są raczej zadowolone i te które są na zlecenie dobrze wiedzą że zaraz będą mieć normalną umowę o pracę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakie są zarobki na obsludze klienta? i czy z tym brakiem przerw to prawda czy ściema?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na czym polega obsługa klienta w INVICTA ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na odbieraniu telefonów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam mamą i zgadzam się że invicta to partacze moje dziecko udusił się pepowina w 36 tygodniu ciąży bo pepowina miała 1.20 a powinno być 60cm nikt ze specjalistów tego nie stwierdził na badaniach prenatalnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (40 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

do góry