Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Jestem absolwentka tej szkoły. Dalej uważam że był to dobry wybór,...
~Absolwentka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

OK wątek zamknięty Wybierający się do IV LO powinien liczyc się z dużą dyscypliną jeżeli chodzi...
~Anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

4lo jest zaj... :):):) wątek zamknięty uczęszczam do tej szkoły dopiero od roku, ale już po tym czasie mogę...
~pierwszoklasistka
17

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2009

Szkoła wporządku wątek zamknięty Szkoła może jest i ogłoszoną jedną z najgorszych w Gdańsku ale to nie prawda,...
~landscape
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

konfucjusz - opinia wątek zamknięty Wybrałem czwórkę, bo liczyłem, że ta szkoła da mi możliwości i bardzo się...
~konfucjusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Rozpoczęcie Roku szkolenego !!?? wątek zamknięty Wiecie moze jak sie ubrac na rozpoczęcie roku szkolego na galowo czy w...
~Pierwszoklasistkaa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2012

opinia 4 lo gdansk wątek zamknięty Skonczylam szkole 2 lata temu, zgadzam sie z tym ze poziom biologii, wos-u,...
~kate
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

sm. - opinia wątek zamknięty szkoła może i fajna, ludzie tez, wiekszość nauczycieli spoko, ale średnia...
~sm.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 grudnia 2009

;D wątek zamknięty SUPER! :D
~siema
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2010

Info ;] wątek zamknięty Możecie powiedzieć coś więcej o tej szkole?? Zamierzam iść do klasy...
~Bodzio
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 maja 2010

;] wątek zamknięty podzielam treść sm. średnia ważona w tej szkole jest nie możliwa pierwszy raz...
~A buu
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 stycznia 2010

IV LO - to mówi samo za siebie!! wątek zamknięty IV LO ... hyyyyyy.. długo by się zastanawiać... !! dlaczego wybrałam te...
~karinka :)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

32

wątków

do góry