Ideal Car

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, Poczty Gdańskiej 4/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Poleca wątek zamknięty Auto posiada wszystko co trzeba, a cena bardzo przystępna
~Helena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 listopada 2018

wypożyczalnia niegodna polecenia - AUTO-OSKAR wątek zamknięty To nie jest pierwsza wypożyczalnia z jakiej miałem szansę korzystać ale...
~kamikadze
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 grudnia 2013

Ideal Car - NIE POLECAM wątek zamknięty Umowa mailowa wypozyczenia samochodu nie zostala zrealizowana. Samochod na...
Turysta_2014
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Samochód w bardzo dobrym stanie, dogodny obiór i oddanie samochodu. Bardzo...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Opinia o Wypozyczalni wątek zamknięty Bardzo mily kontakt,super obsluga!,samochody odpowiadajä w 100% opisowi ze...
~Lucyna Quiel
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 września 2013

Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam. Auto sprawne, obsługa na najwyższym poziomie, ceny...
~Kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2013

SZYBKO, SPRAWNIE I SOLIDNIE!!! wątek zamknięty Z CAŁEGO SERCA POLECAM TĘ WYPOŻYCZALNIĘ...MOŻNA NA JEJ OBSŁUDZE POLEGAĆ JAK...
~ADRIANNA
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

Perfekcyjnie i profesjonalnie/Perfect and profesional wątek zamknięty Peirwszy raz skorzystalem z uslug IDEAL CAR. Poziom obslugi na najwyzszym...
~Lukasz Surowiec
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Usługa pozostawiła bardzo miłe wrażenie ogólne. Samochód podstawiony i...
~Tomek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

BARDZO BARDZO POLECAM!! wątek zamknięty Firma obsługuje swoich klientów bardzo rzetelnie, punktualność i zadowolenie...
~Leon
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lutego 2013

Ocena na szóstkę z plusem ! wątek zamknięty Dwukrotnie korzystaliśmy z mężem z oferty wypożyczalni. Z czystym sumieniem...
~MARTA
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Polecam Ideal Car - Wiesiek wątek zamknięty Skorzystałem pierwszy raz z usług tej firmy i jestem miło zaskoczony obsługą...
~Wiesiek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2013

Opinia wątek zamknięty Auta w bardzo dobrym stanie. Rzetelna i miła obsługa. Bardzo polecam
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Solidnie i profesjonalnie, a przy tym duża dbałość o zadowolenie klienta.
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

Wypozyczalnia Godna Polecenia wątek zamknięty Podstawiono mi auto na lotnisku w Gdansku (czyste, pachnace, zatankowane),...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

mateusz - opinia wątek zamknięty najlepsza wypozyczalnia z jakiej kozystalem... wszystko na czas i bez...
~mateusz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2013

szczerze polecam wątek zamknięty Bardzo polecam! Miła obsługa, indywidualne i fachowe podejście do klienta....
~Rafał A.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

IdealCar na 6 z plusem wątek zamknięty Moje oceny mówią same za siebie,to wypożyczalnia którą polecam każdemu.
~Janusz Marcinkowski
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

Monika Kwiecinska - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z obsługi i z samochodow ktore wynajmowalam i z chęcią...
~Monika Kwiecinska
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry