Widok

Ile czasu bawicie się ze swoimi dziećmi?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie:) mam na myśli dzieci w wieku 8 lat- czy i ile czasu dziennie się z nimi bawicie? Jakie to zabawy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasz starszy syn będzie miał w tym roku 10 lat. Od jakiegoś czasu mama to już nie to samo co koledzy czy ewentualnie tata hehe. Czasem ciągnie mnie żebym z nim pograła w coś na xboxie, czasem zagramy w jakąś planszówkę. Ale zazwyczaj wspólny czas to jak on pomaga mi coś w kuchni pichcić, bo lubi, albo w ogródku, razem robimy lekcje. Do typowo chłopięcych zabaw, latania z piłą, wypraw na rowerach, budowania cudów z lego itd jest tata, ale głównie brat oraz koledzy z klasy i ci po sąsiedzku. Pewnie z dziewczynką było by łatwiej, ale mamy tylko synów hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm.. ja mam córkę 8 lat i syna prawie 11. Swietnie potrafią się bawić ale Poza tym z córka bawię się mnóstwo - fajne wymyśla młoda zabawy tylko czasem jestem zmęczona ( np 3 godziny odgrywania ról..) teraz jak więcej czasu spędzamy w domu i tyle nie pracuje, bawimy się kilka godzin plus spacery, sanki itd... chciałabym by córa tez troszkę sama sie pobawiła ale wtedy najwcześniej sięga po telefon lub jakiś film. A z drugiej strony ja rozumiem - w domu bez koleżanek siedzimy już przecież tygodniami...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ciasta na komunię - gdzie? (9 odpowiedzi)

Polećcie proszę cukiernię (lub prywatną osobę) która upiecze mi w Gdańsku smaczne ciasta, sernik...

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz (91 odpowiedzi)

dr.Sabiniewicz -kardiolog dzieciecy opinie na jego temat poprosze

do góry