Widok

Ile kosztuje kg tortu w cukierniach...

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy np. tort urodzinowy dla dziecka inaczej sobie liczą niż zwykły tort?
Z góry dziękuję za odp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
33 za kg płaciłam wczoraj (zaspa) ale był PYCHA a ja nie lubie tortów


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jakiej cukierni kupiłaś? był to kawałek czy cały tort? bo nie wiem ile z reguły ważą takie torty np. na 15-20 osób
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idz do cukierni i zapytaj!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
a Ty co lewą nogą wstałaś? no coment
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja kupowałam w piątek w cukierni Sabinka w netto (na Warszawskiej w Gdańsku) i płaciłam 32zł/kg
jeden tort tak na 5-6 osób wyszedł ok 25zł
drugi na 8-10 wyszedł ok. 30zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Gosiarein, to nie drogo,

a czy za torty urodzinowe się jakoś extra płaci?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sowie ok 45 zl za kg, czernis ok 40 zl za kg, wega na morenie ok 35 zl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
deker od 55zl/kg
sowa ok 38-49zl/kg
czernis 49-60zl/kg
na wajdeloty smietanowy 35zl/kg ale nie polecam, popsul sie, to juz nie ten sam co pare lat temu
szydlowski smietanowy z owocami 36zl/kg
jacekplacek 30-33zl/kg
ja na 12 osob mialam 1,5kg, a na 20 musialabys miec ze 2kg, tak mi sie wydaje.
a jesli chcesz miec dodatkowe jakies figurki cukrowe itd. to placisz za to dodatkowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
w delicji 38/kg, dodatkowo figurka np z elmem 25 zl, za tort na 16 porcji placilam 90 zl, w dekerze wyszedl za 200.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja nie brałam typowo urodzinowego, widziałam tam takie z napisami ale nie wiem ile droższe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo nie wiem ile z reguły ważą takie torty np. na 15-20 osób

dla takiej ilosci osob musisz zamowic naprawde spory tort
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę że około 2 kg, ale dopytaj w cukierni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tort liczy się mniej więcej 10 dkg na osobę.
W cukierni WZ w Gdańsku 29zł za kg,u nas co roku truskawkowy króluje- przepyszny. MOżesz przyjść ze swoim obrazkiem na pendrive,czy płytce,a oni TObie zrobią z tego opłatek i będzie na torcie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też od kilku lat zamawiam w WZ truskawka najlepsza:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny za cenne informacje :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hafner - 65 za kg
Tez zamawiam około 100 gramów na osobę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zarobienie tortu kosztuje w cukierni 23 zł.;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy ktoś jadł torty od lipińskiego ceny przystępne , ale jak ze smakiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ortopeda Gdansk szpital kolejowy (21 odpowiedzi)

hej. ma moze z Was nr do przychodni w szpitalu kolejowym?? i jeszcze prywatnie do dr Pawlaka??

Czy naprawdę? (19 odpowiedzi)

od lutego wchodzą te zmiany w prawie jazdy?? kurdee kto coś wie konkretnego, bo dzowniłam do...

Leczenie zębów mlecznych... (18 odpowiedzi)

...dziewczyny, jak wygląda leczenie zębów mlecznych - czy się boruje ząbek tak jak u dorosłego? I...

do góry