Widok

Ile???

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:

W waszej opinii ile należy dać w kopercie (licząc na 1 osobę) jeśli jest się rodziną a ile jeśli chrzestnym??

dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My daliśmy całą rodziny(ja,mąż ,syn) 500zł .Dla jednych to jest dużo a dla innych bardzo mało -sam wiesz komu dajesz .Wiem ,że dawali i 2000zł a le moja kuzynka dała np.100 zł a to i tak było bardzo dużo jak na jej warunki finansowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za 3 tygodnie idę na wesele do kuzynki z chłopakiem i mamy zamiar dać 250 lub 300 zł. moja siostra da tak samo. Rodzice więcej ze 400. Ja zaznaczę że jeszcze studiuję, mieszkam z rodzcami ale niedługo sama wychodzę za mąż więc dajemy z chłopakiem osobno.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam dawali różnie od 100 złotych od pary do 2000 zł od chrzestnej więc to zależy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry