U nas ostatnio 2000zł na dwoje dorosłych i dziecko - jedzenie ogólnie dostępne i ekologiczne (głównie dla niemowlaka), bezglutenowe (jestem uczulona) itd z naciskiem na czytanie etykiet i...
rozwiń
U nas ostatnio 2000zł na dwoje dorosłych i dziecko - jedzenie ogólnie dostępne i ekologiczne (głównie dla niemowlaka), bezglutenowe (jestem uczulona) itd z naciskiem na czytanie etykiet i wybieranie produktów z lepszym, krótszym składem i niestety droższych... No ale i tak myśle, że wydaje mniej niż jakbym kupowała w mniejszych sklepikach. Kupuje glownie w Netto, z uwagi na dział produktów ekologicznych. W sklepie również mają moim zdaniem całkiem ciekawe promocje rabatowe za zakupy https://netto.pl/rabaty-za-naklejki/ - na przykłąd ostatnio mozna kupić w promocji noże od Masterchef w cenie 75% niższej jeśli nazbiera się naklejek.
zobacz wątek