1200 na dwie osoby. 5 posiłków dziennie.
Kupuję przede wszystkim świeże owoce i warzywa (staram się sezonowe). Makarony, kasze i strączki zamawiam w dużej ilości ze sklepów internetowych na...
rozwiń
1200 na dwie osoby. 5 posiłków dziennie.
Kupuję przede wszystkim świeże owoce i warzywa (staram się sezonowe). Makarony, kasze i strączki zamawiam w dużej ilości ze sklepów internetowych na zapas (wychodzi wtedy dużo taniej) albo kupuje w osiedlowym sklepie na wagę. Najwięcej wydaję na nabiał - twaróg, jajka, jogurty, bo jeszcze nie znalazłam alternatywy (niejedzenie nie jest w tej chwili opcją, która wchodzi w grę). Najważniejsze jest dla mnie planowanie.
https://www.kierunekspozywczy.pl/artykul,85903,zywnosc-ekologiczna-bezpieczna-zywnosc-bez-niszczenia-ziemi.html
Wybieram również zdrowe ekologiczne jedzenie.
zobacz wątek