Widok

Ile za malowanie?

Prosze o informację jakich granicach kształtuje sie koszt malowania za metr kwadratowy (kolor - sciany i białe - sufity), sporadycznie przy trzech oknach trzeba wycekolowac, a raczej poprawic:).
Szukam fachowca który zajołby sie także zabezpieczeniem mebli, podłóg - czy to snatndardowo mieci sie w cenie usłygi.? Dysponowałby całkwoiecie własnym sprzetem do malowania albo pwiedział dokładnie co trzeba kupic, rownież takie rzeczy jak pedzle jakie kupić itp bo zawsze kupuje nie takie:)
Jestem w zagrozonej ciazy i nawet takie prace jak oklejanie mebli nie wchodzi w gre wiec szukam kogos takiego co mogłby sie tym zajac.
Wiem ze mozna zawsze na was liczyc,a chciałabym skalkulowac jakos koszty.
Mieszkanie 53m2;

Z góry dziekuje za odpowiedzi.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
6zl.m2,. wszystko zabezpieczone moje pedzle,pani placi tylko za malowanie,moj tel.512-588-177,jutro moge podjechac i wszystko dokladnie wycenic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
18.5 zł/m^2 (robocizna + materiały + narzut firmy + vat). Malowanie farbą ftalową 2 warstwowo bez szpachlowania. Tyle mówi Katalog Nakładów Rzeczowych 2-02-1503-02 przy wysokiej stawce robocizny (15 zł/h) według aktualnej bazy cenowej sekoncenbud. Robocizna w zależności od tego kto będzie robił od 3,2 dla żula do 10,5 zł/m^2 dla firmy budowlanej na fakturę vat.

6 zł/m^2 to może być stawka bez Vat'u.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Jeżeli planuje Pani wykonać owe prace bez niepotrzebnych nerwów to tylko poprzez firmę która jest w tym wyspecjalizowana. Żadnych Panów Mieciów i innego chłamu.
Stawki wahają się od 10zł/m2 biała farba akrylowa do 15zł/m2 farba lateksowa.
W moim mieszkaniu zleciłem to firmie D.D. i po 2 dniach było po sprawie.
Jedyne co mnie interesowało to wybór farby z wzornika i tyle. Kosztorys z robocizną otrzymałem w ten sam dzień co wykonali odmiary, osobno wyliczony materia i osobno robocizna. Szybko i bez niepotrzebnego stresu. Narzędzia jak i środki czystości ma swoje.
Ból jest jeden firma ma dość duże obłożenie zleceniami więc trzeba się umawiać z wyprzedzeniem. Tak czy inaczej podam Ci numer może akurat Ci się przyda.
514351061 -P. Daniel

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki zawszytkie namiary i wskazówki.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
malowanie kolor 8-10pln tel 511 159 159
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja siedzę bez roboty to mogę za półdarmo to zrobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może tak :

http://www.youtube.com/watch?v=aVo6wYyZ_Ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaja sobie robisz chłopie? Dawno nie widziałem takiej tandety. Tylko dla wroga mógłbym wynająć takiego "fachowca". Aż oczy bolą!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Wejherowo transport przeprowadzka (18 odpowiedzi)

Potrzebujemy transportu do przeprowadzki na sobotę 24 czerwca rano: Wejherowo. Mamy do...

Przeprowadzki kto i za ile Wejherowo (4 odpowiedzi)

Witam, poszukuję ekipy do przeprowadzki Wejherowo - Wejherowo proszę o przedstawienie oferty...

KADAX ARTUR ŁASTOWSKI - meble na wymiar. Ktoś kojarzy? (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Czy ktoś korzystał z firmy KADAX ARTUR ŁASTOWSKI? Szukamy wykonawcy, który zrobi...

do góry