Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia wątek zamknięty W tamtym tygodniu miałam przyjemność uczestniczyć w pokazie pana Tomka na...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lipca 2019

Świetny profesjonalista wątek zamknięty Pan Tomasz był atrakcją naszego wesela. Każdy, niezależnie od wieku, świetnie...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

Magia! wątek zamknięty Tomek wie jak zrobić dobre, profesjonalne show! Poprosiliśmy go o występ na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

Najlepszy! wątek zamknięty Świetny, zawsze profesjonalny, a jednocześnie przesympatyczny i zabawny....
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Występ Iluzjonisty Pana Tomka na weselu wątek zamknięty Występ Pana Tomka na naszym weselu przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania....
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 czerwca 2017

Wesele z iluzją wątek zamknięty Chcielibyśmy bardzo podziękować za wspaniały, wesoły i robiący wrażenie pokaz...
~Milena
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Niezapomniana atrakcja wątek zamknięty Pan Tomasz we wrześniu 2015 miał występ na naszym weselu. Pokaz był...
~Tomasz I
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

Weselny pokaz iluzji wątek zamknięty Pan Tomasz zaczarował nasze przyjęcie weselne. Pokaz iluzji do dzisiaj jest...
~Monika i Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

Występ na weselu wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność gościć Pana Juszę na naszym weselu. Jego występ był...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

:) wątek zamknięty Moi drodzy ! Jeżeli chcecie zafundować gościom na weselu niespodziankę to...
~Paulina Płotkowiak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Ślub Łódź-Łagiewniki 13.06.2015 wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług Pana Tomka, ponieważ chcieliśmy mieć coś...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Pokaz dla Agencji wątek zamknięty Agencja Event Baard poleca pokazy Tomka mieliśmy okazję niejednokrotnie...
~Agencja Event Baard
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

Urodziny w Elblągu wątek zamknięty Serdecznie polecam pokaz. Pan Tomasz jest punktualny, rzetelny i słowny....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

Polecam! wątek zamknięty Skorzystałem z usług pana Tomasza, który zaprezentował pokaz iluzjonistyczny...
~Dawid Gierszewski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Polecam serdecznie :) wątek zamknięty Organizowałem i prowadziłem oprawę muzyczną przyjęcia weselnego, na którym...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Wspaniała zabawa dla wszystkich wątek zamknięty Występ zainteresował wszystkich gości bez względu na wiek. Pan Tomasz...
~Liliana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Miałam przyjemność gościć Pana Tomasza na 40-urodzinach męża. Pokaz...
~monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Magiczny występ... wątek zamknięty Dziękujemy za wspaniały i pełen humoru pokaz iluzji. Niesłychnie miła...
~aniaś
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Zahipnotyzował... wątek zamknięty Polecam serdecznie. Nasza publiczność jest dość specyficzna, trudno do niej...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

Magiczne Urodzinki Zosi i Laury :) wątek zamknięty Wspaniały pokaz iluzji, dzieci pod wielkim wrażeniem. Solenizantki...
~mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

49

wątków

do góry